RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Başak Burcu

Genel Özellikleri

(23 Ağustos – 22 Eylül)

Toprak grubunda yer alan Başak Burcu, Merkür tarafından yönetilmektedir. Bu gezegenin burç üzerinde özellikle doğum tarihlerinin olduğu dönemler içerisinde etkisi oldukça yüksektir. Sorumluluk sahibi olması ve hırslı yapısı, Başak Burcu’nun önemli nitelikleri arasında bulunmaktadır. İnatçı yapısı, analizciliği ile birleştiğinde, ortaya bir dedektif titizliği çıkmaktadır. Aceleci olan ve hastalıkları gözünde bir az fazla abartan Başaklar, titizlik boyutunda bir temizlik anlayışına sahiptir ve çoğu zaman sevdiklerinin kalbini bu nedenle kırabilmektedir. Beğenme konusunda zor karar veren Başaklar gelenekçi bir yapıya sahiptir. Bu gelenekçi yapı, onların inanç sistemlerinin de şekillenmesine neden olmaktadır. Konuşmalarında mümkün olduğunca şakalar yapan bu titiz insanlar, giyim konusunda da detaycı ve zor beğenen bir mizaca sahiptir. Para konusunda Yengeçler gibi tutumlu olan Başak Burcu, iyi bir hesap kafası ile hayatlarına devam etmektedir. Paralarını akıllı yatırımlarda kullanmaları da Başak Burcu için söylenebilecek diğer ayrıntılardandır.

Başak Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Başak Burcu Kadını için aşk ve evlilik hayatı hakkında “Kıskançtır” şeklinde bir yorum yapılmasa da yükselen burçlarının etkisi ile kıskanç olanların işinin gerçekten zor olduğunu söyleyebiliriz. Analizci yapıları ve eleştirel bakış açıları, kıskanç olan bir Başak Burcu Kadını için geçimsizlik şeklinde algılanabilecektir. İlişkilerinin genelinde zor beğenen bu burcun kadınlarının estetik anlayışları da oldukça gelişmiştir. Akılları ile karşı cinsi kendisine hayran bırakan Başak Burcu Kadını, giysi seçiminde de kendisinden söz ettirmeyi başarır.

Başak Burcu Kadınının İş Hayatı

Başak Burcu Kadını’nın inatçılığı, iş hayatında hırsının ön plana çıkmasına neden olacağı gibi, kimi zaman verdiği karar yanlış da olsa arkasında durmasına da sebep olabilir. Bir işin bitmesi için acelecilik özellikleri nedeniyle oldukça baskıcı olabilirler. Özellikle yönetici konumunda olan bir başak Burcu Kadını, zorlayıcı bir hale gelebilir. Şirket kurallarına kimi zaman aşırı gelenekçi bir şekilde riayet eden Başak Burcu Kadını, her şeyin olması gerektiği gibi sunulmasını ister.

Başak Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Başak Kadını genellikle insanlarla iyi geçinmeye gayret eden burçlar arasında yer alır. Ancak uyumluluğu yüksek olan ve bu konuda öne çıkan burçlar; Oğlak ve Boğa Burcu’dur. Akrep,  Aslan ve Kova, en az iyi anlaşılan ve sabır gösterilen burçlardandır.

Başak Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Başak Burcu Erkeği, evlilik kararı için oldukça zorlanmaktadır. Birlikte olduğu insanı her şekilde analiz eden bu burcun erkekleri, “Benimle evlenir misin” cümlesini söylemek için zorlu bir mücadeleye girer.  Başak Burcu Erkeği, bir kadından iyi bir nane olmasını bekler. Karşı cinste aradığı en önemli özelliklerden bir tanesi de kendisi ile akılcı bir sohbet yapabilme yeteneğidir. Entelektüel kadınları beğenme eğiliminde olan Başak Burcu Erkeği, böyle bir kadına karşı ( ilişkisi olmasa bile) hayranlık besleyebilir.

Başak Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Başak Burcu Erkeği için iş hayatında “Şu işi daha iyi yapar” ya da “Şu konumda daha verimli olur” şeklinde bir tanımlama, eksik olacaktır. Sorumluluk sahibi olan Başak Burcu Erkeği, verilen görevi yerine getirecek ve bundan şikayet etmeyecektir. Bu özellikleri iş hayatı açısından oldukça takdir görmektedir.

Başak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Başak Burcu Erkeği, iyi anlaştığı kişilerle uzun bir samimiyet kurmaktadır. Bunlar arasında; Boğa, İkizler ve Koç Burcu gösterilebilir. En az anlaştığı ve uyum gösterdiği burçlar; Aslan ve Terazi olarak öne çıkar. Akrep ile de anlaşmak da zorluk çektiği söylenebilir.

Başak Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Başak Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Başak Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyada Başak Burcu Hakkındaki Rüyalar;

 1. Anonim (28 Şubat 2014 saat: 14:59)

  rüyamda bir odanın içerisinde arkadaş ve ben ders dinliyoruz arkadaşım soru çözerken ben çıkıyorum sınav tarihlri diye panoya bakıyorum bena 2014 diyorlar son ra her taraf ben beyaz merdiven sary merdineni tutuklukları sarı ben ise uzun boylu sarı açık saçlıyım bir çıkışta 4 kat çıkıyorum güzel beyaz bir yer ve namaz kılan birisi çıtırtı ettigim için kim var orada diyor bende özür diliyorum sonrada uyanıyorum


 2. arkadaşlarımı görmek (17 Mart 2014 saat: 15:37)

  rüyada okuldaydım . arkadaşlarım oradaydı.eski korktum yüzüm deyişip duruyordu sonra dünyayı ele geçirmişler.ben kaçmaya çalışıyorum kaçamıyor arkadaşım beni yakalıyor çok denesem bile kaçmamışım.gene yüzüm deyişmiş. arkadaşımın yüzü olmuştu sonra kaçtım . her yer bembeyaz olduğu ben ağlıyordum .arkadaşım geldi . bana yaptıklarını ödeyecesin dedi .ben birşey yapmamış. bütün arkadaşlarım geldi ve beni aldığılar kaçırdığılar ve biri beni kurtardığım .sonra uyandığım


 3. yeliz (23 Mart 2014 saat: 18:23)

  merhaba , rüyamda arkdasımla ben konusuyoruz daha dogrusu bır haber beklıyoruz ıs gorusmesı sonucunun beklıyoruz hafıf tedırıgınz loş bı işık var etrafda tam aydınlık yok ben sandelyede oturuyorum arkadasım masada arkdasım erkekdi ve eskdıen tanıdıgı8m bırıydı cok neselı ve guluryuzlu normal yasantısında bız tedırgın bır sekılde ıs gorusmeınden olumlu gelıcekmı dıye konusuyorduk uyandıgımda sankı aynı heycan vardı normal erkek arkdasımn ısmıde kaan dır


 4. obama (24 Mart 2014 saat: 22:31)

  Rüyamda somsuğuk su içtiğimi gördüm ama herhangi bir kaynaktan degil normal temiz bir su suyu içiyorum ama bi türlü doymuyorum kana kana içiyorum böyle sonra tekrar ve tekrar içiyorum defalarca ve içine buz koyarak içiyorum normal buzdolabindan çıkarìp içiyorum suyu ama hiç kendim doldurmuyorum hep birdenbire elimde görüyorum sqdece bir kere buzluktan cıkarıp içiyorum kana kana


 5. dilek (03 Nisan 2014 saat: 17:32)

  rüyamda arkadşımın evindeydim. arkadaşım eşi kız kardeşi babası ve arkadaşım vardı. arkadaşımın evinin bir kısmı yıkılmıştı. hava çok karanlıktı ve ışık yoktu karanlık içinde arkadaşımın babasının belden üstünün çıplak olduğunu farkettim . sonra evin yıkık yerinden çok büyük bir ışık geldi ardından annesi kapıdaa belirdi. annesinin yüzü nurlu gibiydi. beyazlar gimişti


 6. seyma (04 Temmuz 2014 saat: 13:56)

  Ben bu gece ruyamda annemin evi terk ettigi gibi bisey duyuyordum. annemle lavga etmistik ondandir buyuk ihtimal. sonra benim okulum rizede olmasuna ramen ben okul cikisi birileriyle trabzonda bulusucam diye zagnos vadisine gidiyorum. benim ask hayatim cok bostur hic kimseyle cikamadim adam akilli. sonra iste vadide yerde oturup konusuyoruz benden buyuk 20 yaslarinda olan sakalli mavi pembe bi tsort giyen sanirim renkli gozlu biriydi. Sariliyoruz birbirimize opuyoruz falan ben hep yanaklarini opuyorum o hep sikiyo beni sarilirken. Sonra yagmus dahada artiyo sirlsiklam oluyoruz gidiyoruz vadiden. ataparka geciyoruz ordada en yakin iki arkadasima rastliyorum bi tanesi cok kotu durumda tamamen heryeri islak olu gibi yatiyodu. Yanimdaki cocukla beraber yanlarina gidiyoruz oturuyoruz arkadan muzik sesi geliyo sevgilime bunu soyleyen kizin kuzenim oldugunu soyluyorum sarki harekeketli bi sarki. sonra iste durumu kotu olan arkadasimla ilgilenirken uyandim. ne olabilir? Ben gercek hayatta mutsuz biriyim hic mutlu oldugum bi erkek olmadi.ruya tabirlerinde baktimda hep yeni sevgili icin guzel seyler yaziyordu biri bana.aciklayabilirmi??


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.