RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

İkizler Burcu

Genel Özellikleri

(21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler hava grubu burçları arasında bulunmaktadır. Yönetici gezegeni olarak Merkür, bu burcu yoğun bir şekilde etkilemektedir. Terazi için söylenen kararsızlık durumu, İkizler Burcu için de geçerli olmaktadır. Hayata pozitif bakmayı seven ve neşeli halde gördüğümüz İkizler, mümkün olduğunca keyifli olmaya çalışır. Depresyona girme ihtimali en az olan burç olduğu da söylenebilir. Duygu durumunun sık değişiyor olması, güvenilmez imajı oluşturabilmektedir. Yeniliklere açık olması, ruhunun daima genç kalmasına neden olur. Mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışan İkizler Burcu, mantık sistemi ile hayatını düzene koymaya ve planlamaya uygundur. Entelektüel olarak gelişmiş bir fikir yürütme becerisi ile kendilerini ön plana çıkarabilirler. Etkili konuşma ve çevresine bu hissi verebilme yeteneği ile donatılmıştır. Seyahat etmesini seven ve yeni yerlerin onları çok fazla heyecanlandırdığı bu burcun mensupları, sıkıcılıktan mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kaçmaktadır. Pratik tarafı, sorunlar hakkında hızlı ve etkili çözümler sunması için idealdir. İkizler Burcu fikirleri merak edilen ve insanları yönlendirebilen bir burçtur.

İkizler Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu Kadını için zor anlaşılır olduğunu söylemek doğru olacaktır. Evlilik ve aşk hayatında birlikte olduğu insanların onu anlaması, çoğu zaman normalden biraz daha zor olmaktadır. Kişiliğinin değişken olması, bu duruma yol açmaktadır. Bunun dışında hayata olan pozitif bakışıyla, neşeli tavrıyla birlikte olduğu insanla oldukça güzel zaman geçirir. İkizler Burcu Kadını’nın keyfinin yerinde olması demek, çevresindeki herkesin neşeli olacağı anlamına gelir. Bu bakımdan aşk ve evlilik ilişkilerinde ona iyi davranılması, mükemmel bir eş olmasını sağlayacaktır.

İkizler Burcu Kadınının İş Hayatı

İkizler Burcu Kadını iş hayatında çok hızlı karar alma becerisine sahip değildir. Karar almak için çok fazla değişkeni düşünmek zorundadır. Onun, fikirleri önemli birisi olmasının hem avantajları hem de dezavantajları bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Yengeç Burcu çoğu zaman kılı kırk yararak, bir karar verir. İş yerinde kasvetli bir ortamın olması demek, İkizler Burcu Kadını’nın veriminin düşeceği anlamına gelir.

İkizler Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

İkizler Burcu Kadını için anlaşabildiği burçları sıralarsak en başa koyacağımız iki burç Terazi ve Kova olacaktır. En az anlaşabildiği ve tahammül gösterdiği burçlardan en önemli iki tanesi ise Yay ve Başak Burcu’dur.

İkizler Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu’ndan olan erkekler, hareketi ve değişkenliği sevmektedir. Bu durum onun ruh haline de iyi gelmektedir.  Ayrılık acısını en kolay atlatabilen burçların İkizler Burcu’ndan olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır. Her durumda hayatın iyi yanını görebilme becerisi, ona her zaman umutlu olması gerektiğini aşılamaktadır. Çocukları ile arkadaş olabilme ve onların sorunlarını yakından gözlemleme yeteneği, duyarlı bir baba olmalarına katkı sağlar. Çocuklarıyla eğlenebilmeleri ve onlara neşe katmaları, ilişkilerinin çoğu zaman sorunsuz olmasını kolaylaştırır.

İkizler Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Çalışırken eğlenebilmeyi seven İkizler burcu Erkeği, çalıştığı işleri buna göre seçtiğinde, verimli ve yüksek performanslı bir grafik yakalar. Böyle çalıştığı durumlarda işine tutku ile bağlanır. Etkili bir şekilde konuşuyor olması, onun iş hayatında fikirlerinin sıklıkla dinlenmesine yardımcı olur.

İkizler Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

İkizler Burcu Erkeği hakkında uyum açısından iki burç ön plana çıkmaktadır. Çok iyi anlaştığı ve kafa yapısı uyduğu iki burç Terazi ve İkizler olarak sıralanabilir. Pek bir araya gelmekten hoşlanmadığı ve uyumlu bir iletişime sahip olamayacağı burçlar ise Yay ve Aslan Burcu olarak gösterilebilir.

İkizler Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Başak Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Kova Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Koç Burcu Uyumu
İkizler Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Rüyada İkizler Burcu Hakkındaki Rüyalar;

 1. duygu yıldız (06 Şubat 2014 saat: 09:40)

  rüyamda ilk önce bir bahçede yılan görüyorum kuzenlerimde var ilk önce fark etmiyorum yılanı sonra biraz fark edince kaçıyorum sonra kuzenim yılanı öldürüyor kafası ağzıma geliyor ve biraz yiyorumm sonra bayram oluyor şeker dagıtıyorumm ben bir,iki şeker alıyorum kardeşlerime ve küçük kuzenlerime de bir iki tane veriyorum sonra büyük iki erkek kuzenim ve en büyük erkek kardeşim şekeri baya yiyolar ve misafire kalmıyor ve yengem kızıyor bana ..


 2. fırat (24 Şubat 2014 saat: 10:09)

  Ruyamda bir is ile ugrasiyodum bahce isi sonra kardesimden bisi istedim git ve gelmedi. Ardindan ben gittim baktim annemgilin yaninda oyalaniyor bende yuksek tonla cikistim soyledigim.isi neden yapmadin oda yoktu dedi yoksa neden haber vermiyosun dedim. Annem devraye girdi annemle bagristik sonra intihar edecegimi soyledim. Benden kurtulursunuz fln dedim. Sonra ewin arkasina gittim aglamaya basladim o sirada annem balkondan bana bakti intihar lafini fln duymucam birdaha yoksa dizimin dibinde olamazsin dedi anlam veremedim ruya boyle sonlandi…


 3. ravza önül (04 Mayıs 2014 saat: 10:27)

  rüyamda arkadaşımın evinde düğün gibi bir kalabalık vardı düğün müydü neydi anlam veremedim ve kayınpederim geldi ben ona sandalye verdim buyur gel burda otur dedim geldi ve ben ona sen mesutun babası mısın diye sordum oda evet dedi elini öptüm nasılsın baba dedim iyiyim kızım sen nasılsın dedi çok şükür bende iyiyim dedim dışarı çıktım evin karşısında bi bahçenin duvarına yaslanmıştı nişanlım onu gördüm mutlu oldum sonra millet dağılınca nişanlım duvarın altına geldi bende duvar üstünden ona bakıyodum ve konuşuyoduk


 4. merve kaya (22 Haziran 2014 saat: 12:25)

  rüyamda evlilik hazırlıkları yaptığımı görüyorum ama sinirliyim gelinliğim yok bağırıyorum takılarımı arıyorum herkez beni tebrşk ediyor fakat ben sinirliyim bu yüzden daha sonrada akrabamla evleniceğim kişinin sevgilim olmadığını onunla sevgili kalabilmek için başkasıyla evlendiğimi görüyorum daha sonra ben onunla evlenmem bu günde düğünüm var deyip sevgilimi arayıp benimle evlenmesini söylüyorum oda seninle evlenmek mi diyor


 5. selçuk bayram (12 Temmuz 2014 saat: 01:45)

  rüyamda işyerimde öğlen yemeğine çıkmak üzereyiz ve yanımda mahallmden arkadaşlarım ve iş yarinden sevdğim bir abi var. ben arkadaşımla giderken gözüme çalıştığım yerdeki tamir ettiğimz makinelerin arasında para çarpıyor ve ben alıyorun sonra makineler arasında daha çok para görüyor ve topluyorum paraları arkadaşıma gösteriyorum bak burda da var diyorum paralar bazan çok bazen çok bazende bir tomar haline buluyorum ve sonra onu işyeri amirime teslim ediyorum ama odasında başka birisiyle konuşuyor ve yanınıdada küçük bir çocuk var ben oğlu diye tahmin ediyorum ama işyerindeki sevdiğim abi yanımda yok.paraları amirime teslim ediyorum amirimle konuşuyorum ama şuan ne konuştuğumu hatırlamıyorum rüyamı yorumlamada bana yardımcı olursanız sevinirim şimdidem teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.