RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Kova Burcu

Genel Özellikleri

(20 Ocak – 18 Şubat)

Uranüs, bu burcun yönetici gezegeni olarak öne çıkmaktadır. Hava grubu burçlarına dahil olan Kova Burcu, insancıllığı ile kendisini sevdirmektedir. Sadakate önem vermesi ve vefa duygusunun gelişmiş olması, onu oldukça iyi bir dost ve sırdaş yapmaktadır. İdealist olan Kova Burcu, farklı fikirlerin peşinden gidecek kadar orijinalliğe düşkündür. Bu nedenle çoğu zaman mucit olarak tanımlanan bu burç, yeniliğe olan merakıyla kendisini gösterir. Bu reformcu yapısıyla değişikliğe olan hevesi, gezme ve yeni yerler görme konusunda ona motivasyon kazandırmaktadır. Bu kadar yenilikçi ve farklılık düşkünü olan Kova Burcu için geçmişe olan vefadan da bahsedilebilir. Her ne kadar birbirleri ile çelişiyor dahi görünse, Koç Burcu geçmişi unutmaz ve planlamalarını her zaman iki yönlü ( geçmiş-gelecek) şeklinde kurgular. Muhalif tarafının ağır basması, onunla sık sık tartışma yaşanmasına neden olabilir. “Ben her zaman haklıyım” tarzında olmasa da Kova Burcu’nun tartışma sever tarafı vardır. Çok iyi analiz yapabilmesi ve akıl yürütmesi nedeniyle, tartışma sırasında insanları zor durumda bırakabilirler. En iyi çözümün Kova Burcu ile bir tartışmaya girilmemesi olduğunu söyleyebiliriz.

Kova Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Kova Burcu Kadını karşı cinste akıl ve kültüre büyük önem vermektedir. Onu etkilemek için entelektüel birikiminizin olması ve pratik zekaya sahip olmanız size önemli bir katkı sağlar. Alışılagelmiş ve tekdüze olan şeylere karşı olumsuz yaklaşan Kova Burcu, orijinal olan her şeye ilgi gösterebilmektedir. Bu nedenle klasik bir evlenme ya da arkadaşlık teklifinden çok daha fazlasına ihtiyacınız olacaktır.

Kova Burcu Kadınının İş Hayatı

Kova Burcu Kadını her açıdan iş hayatına uygun bir yapıya sahiptir. Analiz gücü, yenilikçi olması, zamanı iyi kullanması öne çıkan önemli niteliklerinden gösterilebilir. Zor işler için görev almaya uygun olan Kova Burcu Kadını, iş bitirmekteki başarısı ile yönetici olmaya çok uygundur. İdealist olması hırsını tetikler ve iş hayatında da statü kazanması için bu durum ona oldukça yardımcı olur. Benzersiz çalışmaların meydana getirilmesi Kova Burcu Kadını için en fazla keyif alınarak yapılan işler arasında yer alır.

Kova Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Kova Burcu için arkadaşlık oldukça önemlidir. Bu nedenle anlaştığı burçlar da genellikle aynı olmaktadır. Koç ve Yay, onun için anlaşması en kolay olan burçlardır. Terazi ve Boğa ise zor bir şekilde iletişim kurduğu insanların tarafından yer alır.

Kova Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Kova Burcu Erkeği için kadının donanımlı olması önemlidir. Eğitim konusu da buna bağlı olarak gelişen genel kültür de onun ilgisini çekmeye uygun özelliklerdir. Kadının öncelikli olarak kafa yapısına bakan Kova Burcu Erkeği, onun ideallerini de önemsemektedir.  Bir kadının kendisine bakması ve cazibesi de Kova Burcu Erkeği için etkileyici olabilmektedir.

Kova Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Kova Burcu Erkeği çalıştığı kurumlarda yeni fikirleri ile adından söz ettirmeyi başarır. Çalıştığı her yeri etkileyen ve değiştiren Kova Burcu Erkekleri, sıradanlıktan hoşlanmaz. Şirketlerin Ar-Ge bölümlerinde yapılan yenilikçi çalışmalara en uygun olan burç hangisi diye bir soru gelseydi, mutlaka cevabı Kova Burcu olurdu. Kova Burcu Erkeği de her zaman reformist bir yapıyla, çevresine önemli değerler katmaktadır.

Kova Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Kova Burcu Erkeği için Yay ve Balık Burcu, arkadaşlık için iyi bir seçim olabilmektedir. Boğa ve Oğlak, ona en uzak burçlar olarak ön plana çıkar.

Kova Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Kova Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Kova Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyada Kova Burcu Hakkındaki Rüyalar;

 1. ceyln (13 Ocak 2014 saat: 10:35)

  gece yatrken duami ettim yattim. karisik bi ruyaydi. ilk once buyuk guzel bi kablumbaga gordum kenara cekildim daha.sonra onun yavrularini o kadar coktu ki ezmemk oldurmemek icin dikktli gitmeye calisiodum. agzima girmisler cikarmak icin ugrasiyodum. korkudan caminin minaresine cuktim. yuksekti nasl incegimi dusunurkn genc bi erkek bna gosterdi aynisini yapmaya calisiyodum ama sigmiyorumda indim minarenn birazi yikildi sonra kqcmaya basladik . ben merak ettigim icin bakiyorum uzaktan.minareyi uikmislar yenisini yapicaklarmis. bole bi ruyaydi acaba anlami nedir ?


 2. Murat (11 Nisan 2014 saat: 04:51)

  Ben pek anlamam rüya yorumlamadan fakt söyle diye bilirim hayatında kırmak istemediğin insanlar o kadar fazla olmuşki artık adım atarken yada konuşurken çok dikkatli oluyorsun diye bilirim deger verdigin şeylere sarılıyorsunuz fakat korkularınız yıkıyor deger verdiginiz seyleri birini size yol göstermesini istiyorsunuz onunla bi yola girerken bile arkanıza bakmaktan da geri kalmıyorsunuz


 3. yğmr (29 Aralık 2014 saat: 23:19)

  annemin yatak odasındaydım orada anneannemde vardı bu rüyayı görmeden yaklaşık 1 yıl önce vefat etti(gerçek) eli yüzü kurumuş bir şekilde üstünde de bembeyaz bir elbise vardı birden kızgın bir şekilde sen neden artık bana dua okumuyorsun diye beni azarlıyordu birden annem ,annem ben seni çok özledim lütfen beni affet filan dedi sonra uzaklaştı anneannem sen beni sevmiyorsun filan diyordu o sırada ben ağlıyorum sonra gece 3 gibi uyandım


 4. yğmr (29 Aralık 2014 saat: 23:22)

  annemin yatak odasındaydım orada anneannemde vardı bu rüyayı görmeden yaklaşık 1 yıl önce vefat etti(gerçek) eli yüzü kurumuş bir şekilde üstünde de bembeyaz bir elbise vardı birden kızgın bir şekilde sen neden artık bana dua okumuyorsun diye beni azarlıyordu birden annem ,annem ben seni çok özledim lütfen beni affet filan dedi sonra uzaklaştı anneannem sen beni sevmiyorsun filan diyordu o sırada ben ağlıyorum sonra gece 3 gibi uyandım bu ne demektir ben pek anlam veremedim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.