RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Terazi Burcu

Genel Özellikleri

(23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu Venüs Gezegeni tarafından yönetilmektedir ve bu nedenle sanata olan merakı üst düzeydedir. Hava burcu olan Terazi, adalet konusunda etkin bir mizaca sahiptir. Kararsız karakterleri ağır basmadığı zamanlarda oldukça uyumlu olan ve sempatik bir özelliğe kavuşan Teraziler, hızlı değişen kararları ve duyguları ile bir anda bu uyum ve sempatiyi kaybetmeye meyillidir. Bu duygu, onların güven duygularında da bazı sorunların ortaya çıkmasına ve aşırı alınganlık göstermelerine sebebiyet vermektedir. Güzel sanatlar konusunda doğuştan gelen yetenekler, onların diğer burçlardan farklı bir yerde bulunmasına yol açar. Diplomatik yanları, tarafsız oluşları genelde danışılan bir tarafa dönüşmelerini sağlar. Dengesiz oluşları ve kimi zaman tembelliğe yatkınlıkları, başlarına bela olabilmektedir. İş hayatında ortaklık yapmaya en uygun burç hangisidir? diye bir soru ile karşılaşıldığında, akla gelecek ilk burç Terazi olabilmektedir.

Terazi Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Terazi Burcu Kadını evlilik hayatında mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışsa da bazı dengesizlikler nedeniyle, küçük sürtüşmelere sebep olabilir. Estetik anlayışları oldukça gelişmiş olan Terazi Burcu Kadını, bakımlı ve çekicidir. Aşklarını doludizgin biçimde yaşayan bir burç şeklinde bahsedilmese de Terazi Burcu Kadını’nın aşka düşkün olduğu söylenebilir. Karşı cins tarafından sevilmeleri ve iltifat almaları Terazi Burcu Kadını için büyük bir önem taşır.  İlişkilerinde herhangi bir konuda ve herhangi bir şekilde haksızlık görmeleri, o ilişkinin eskisi gibi olamayacağı durumunu ortaya koyar.  Bu sebepten onlara haksızlık yapmamaya gayret etmelisiniz.

Terazi Burcu Kadınının İş Hayatı

Terazi Burcu Kadını için sanatsal işlerin çok daha uygun olduğu malumdur. Güzel sanatlar ve edebiyat konularına meraklı olan bu burcun kadınları, muhasebe gerektiren işlerden mümkün olduğunca kaçınmaktadır. İş hayatında adaletli olan ve yöneticilik yaptıklarında herkese eşit seviyede davranan Terazi Burcu Kadını, bu açıdan çalışanlar tarafından takdir edilir.

Terazi Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Bu burcun kadınları için aynı gün içerisinde bile değişik ruh hallerinde olma durumu sık yaşanmaktadır. Bu açıdan bakıldığında, arkadaşlığının zor olduğu söylenebilir. En iyi anlaştığı söylenebilen burçlar arasında; İkizler, Başak ve Boğa sayılabilir. Yengeç Burcu ile anlaşması ise oldukça zordur.

Terazi Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Terazi Burcu Erkeği için çapkınlık yakıştırması yapmak mümkündür. Evcimen olmaları, çapkınlık yapmayacakları şeklinde algılanmamalıdır. Güzel ve estetiğe olan aşırı düşkünlük, flörtöz olmalarını sağlar. Yani, Terazi Burcu Erkeği için hem aşk hem de evlilik hayatı için kesin bir sadakatten söz etmek, fazla iyimserlik olacaktır. Emekli olunca bir kıyı kasabasına taşınmak ya da sebze meyve yetiştirmek gibi güncel, şehirli ve eğitimli insan hayalleri Terazi Burcu Erkeği için geçerli değildi. Zira, şehir hayatını bırakmasını sağlamak hiç de kolay olmayacaktır. Bu nedenle onunla böyle planlar yapacaksanız, fazla umutlu olmamanızı tavsiye ederiz.

Terazi Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Terazi Burcu Erkeği için çok çalışkandır denilemez. Ancak aldığı görevleri yerine getirme sorumluluğunu bilme konularında taviz vermemektedir. Bu durum onun takdir görmesine katkı sağlar. Terazi Burcu Erkeği, genellikle bir hiyerarşik yapıda yer alıp, birçok insanla beraber çalışmaktansa, değişik şekillerde de olsa kendilerine ait işler kurmaya eğilimlidirler.

Terazi Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Terazi Burcu Erkekleri, arkadaşlığı uzun süren ancak kolay kolay arkadaşlık etmeyen özelliklere sahiptir. En iyi anlaştığı burçlar arasında; Başak ve Oğlak gelmektedir. En az geçinebildiği burçlar ise Aslan ve Koç olarak dikkat çeker.

Terazi Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyada Terazi Burcu Hakkındaki Rüyalar;

  1. Nezir (23 Mart 2014 saat: 10:59)

    Dün akşam bizim firmanın yönetim kurulu başkanı ile bi toplantı öncesiydi yada sonrasıydı net hatırlamıyom bi köşeye çekilmiş sigara içiyoduk muhabbet ediyoduk bi ara yanımıza başka şubeden bi arkadaş geldi ve yön.krl.başkanımız onunla konuşmadı bile sadece bana kilitlenip benimle konuşuyodu sonrasında sigaraları bile söndürmeden uyandım ama rüyamın anlamını çok merak ediyorum :(


  2. tbrnk (23 Nisan 2014 saat: 08:42)

    Ruyamda büyük bir evdeyim malikane gibi, evin bir odasında 2 kişiyiz. Bu arada ben ve diğer bayanın ırkı fransız ve fransadayız. Oda çok büyük ve çok ferah, tavanı çok yüksek. Pencereleri bir o kadar büyük. Oda da sadece yerde halıfleks gibi bir kaplama, bordo perde ve bembeyaz tüller, perdeler tülün kenarında, içerisi çok aydınlık, ve köşede bir piyano. Diğer bayan/kişi piyano çalıyor, ben ise perdelerin önünde ayakta duruyorum. Bir öğretmenimiz var. Onu hiç sevmiyoruz. O odaya girip bize birşeyler söylüyor. İyice sinirleniyoruz. Sonra diğer kişi ile birlikte öğretmen söylenirken o önce daha sonra ben çakmakla perdeleri tutuşturup yakıyoruz. Bu arada üzerimizde eski fransız usulü kabarık şık elbiseler vardı.


  3. sultan (21 Haziran 2014 saat: 19:58)

    geçen gece eski sevgilimin askerden geldi haberi geldi bende eve bahane uydurarak evden çıkmaya çalışıyodum annemde misafir gelicek git bisküvi al dedi bende çıktım iki tane bisküvi aldım onların sokaktan geçecekten sesini duydum erkeklerle konuşuyodu bende alt tarafı bıraktım üst taraftan gitmeye çalıştım ama eve gitmişti kimse yoktu sokakta çok merak ediyorum gönderirseniz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.