RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Yengeç Burcu

Genel Özellikleri

(22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu oldukça duygusal ve bağlılık anlayışı gelişmiş olan bir burçtur. Balık Burcu için söylenen duygusallık konusu, Yengeç Burcu için de rahatlıkla söylenebilir. Bu burçtan olan kadın ve erkekler, sadakat anlayışı olan ve bunu karşı taraftan da bekleyen yapıya sahiptir. Bir su gurubu burcu olarak insanlara geç ısınır ancak sındığı zaman da zor soğur. Yani, bağlılık konusu burada da kendisini göstermektedir. Kişiliği konucunda kimi zaman kendisine acıması, çekicilik mizacına zar verebilir. Kendisine güvendiği zamanlarda ise istediği şeyi yapma gücünü kendisinde fazlasıyla bulur. Çok hassas olması ve depresyona meyli, onu sıkıntıya sokan konulardır. Evlerine olan bağlılıkları ve çocuklarına olan düşkünlükleri Yengeç Burcu için öne çıkan özellikler arasında sayılabilir. Edebiyata olan yatkınlıkları, bir sanatçı duyarlılığını da ortaya koymaktadır. Yengeç Burcu’nun kendisini hissettiren yapısal özelliklerinden bir tanesi de tutumlu olmalarıdır. Tutumluluk özelliği, iyi bir yemek için ortadan kalkabilir.

Yengeç Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Kadını, eşine oldukça sadık ve çocukları için büyük bir özveri göstermektedir. Alışkanlıkları Yengeç Burcu Kadını için oldukça önemlidir ve kurulu bir düzenin bozulması, en son isteyeceği şeydir. Birlikte olduğu kişi ile evli olmasa da ayrılması çok zordur. Oldukça hassas olan yapısı, çabuk kırılmasına ve bazen gereksiz kaprislere neden olur. Bu burçtan kadınlarla ilgili olarak güzelliğin ön plana çıktığı da söylenebilir.

Yengeç Burcu Kadınının İş Hayatı

Yengeç Burcu Kadını çalışmayı oldukça fazla sever. Kafasını meşgul eden depresif durumların olduğu zamanlarda, ona en iyi gelen şey çalışmaktır. Lüks konusunda ilgisi yüksektir. İyi bir hayat, Yengeç Kadını için hayali kurulan bir konudur. İş hayatında genel olarak hesap üzerine bir meslek, bu burç için uygun değildir. Duygusal zekası gelişmiştir ve insan çözümlemesini oldukça iyi yaparlar.

Yengeç Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Yengeç Kadını için uyum konusunda söylenebilecek olan şey zor anlaştığıdır. Birisine güvenmesi zaman alabilmektedir. Ancak bu aşama geçildiğinde çok iyi arkadaş olmanız mümkündür. En iyi anlaştığı burçlar olan Akrep ve Balık, ona kısa zamanda yakınlık hissettirebilir. Bu burçların aksine sorun yaşadığı ve anlaşma konusunda geride durmayı seçtiği burçlar olarak da Oğlak, Terazi ve Koç sayılabilir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Erkeği, zor elde edilebilen kadınları sever ve genelde de platonik aşkları ile tanınır. Sevdiği insana jestler yapan Yengeçler, yapıları gereği oldukça kıskanç olabilmektedir. Bu durum eş ya da sevgili için çoğu zaman zorlayıcı olabilmekte ve bıkkınlık verebilmektedir. Uzun ilişiklerin adamı olan Yengeç Burcu, birkaç aylık ilişkilere uygun değildir. Çocuklar konusunda oldukça ilgili olan Yengeç Burcu, eğitim konusuna büyük bir önem vermektedir. Evleneceği insandaki önemli kriterler arasında eğitimin olması da onun bu konuda ne kadar seçici olduğunu göstermektedir.

Yengeç Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Çalışmayı hem kadınlarının hem de erkeklerinin sevdiği bir burç olan Yengeç, azmetme konusunda da tutkuludur. Seyahatli iş gezileri Yengeç Burcu Erkekleri için en fazla istenen özellikte çalışma şeklidir. İş hayatında yükselme konusunda çeşitli kıskançlıklar yaşayabiliriler ve bu durum iş hayatlarında arkadaşlarıyla aralarına mesafe girmesine neden olabilir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Bu burçtan olan erkeklerin genel olarak anlaşmayı başardığı burçlardan Balık ve Aslan ön plandadır. Oğlak ve Boğa ise Yengeç Burcu erkeği için beraber zaman geçirmenin en zor olduğu burçlardır.

Yengeç Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyada Yengeç Burcu Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayla ayla (15 Mart 2014 saat: 00:58)

  rüyamda eskbir eve gidiyorum ama ev tek katlı esk br ev bna çok sıkuntı veriyor oev ve evin herterafı kapkaranlık içeri gryorum evdekler kayınvalidem kayın pederim ve rahmetli eşm oluyor ama bizi hiç fark etmiyorlar.eşim kapıda durup bize bakıyorama sank oda bizi fark etmiyor ama evde kendimi çok kötü hissedyorum heryeri karanlık sonra evden çıkıyorum dönüp eve bakıyorum heryer karanlık evn olduğu yer daha sonra ellerimi havaya kaldırıp diyorumki onlara ‘allahınızdan bulun”dha sonra başka bir eve gidiyorum güya orası bnm evimmiş ama evokadar güzelki heryer çiçek ve pembe renkte evimin girişi balkonmuş oraya çıkıyorum bakıyorum elmde fidan var 3 tane diyorumk bunlardan bir tane varr bu ikisinide evn girişi olan balkonun orda ikitane sütün varmış onların yanına dikiyim diyorum sonra içer giriyorum heryerde çiçek var ama ev çok huzur veriyor bna sonra bir sandalye varmış onun arkasında sebette pembe çiçekleri görüyorum onları çıkarıyorum öne sonrsa onları öne koyuyorm


 2. yunus emre (27 Mart 2014 saat: 07:43)

  merhaba iyi günler ben rüyamda sevgilimi gördüm dün gece annes beddua etmişt o çuçukla konuşursan sana hakkımı helal etmem die bende akşam kendim engelledim . gece öyle bir rüya gördümki ban resmen beni bırakma diyordu ve ağlıyordu ruya tabirlerine baktım iyi bir gelişme diyor ama nasıl bi gelişme olacakki annesi o lafı diyerek benim elimi kolumu bağladı :( ne yapmam gerekir de onu bile bilmiyorum :7


 3. MUSTAFA (03 Haziran 2014 saat: 10:14)

  rüyamda dayımın düğünü için akaraya gidiyoruz. ankarada bir debrem oluyor büyük inşaat vinçleri peş peşe yıkıılıyor duvarlar ufalanıyor. kaldığımız yerin yanında olan bir caminin minaresi mermer bir zeminn üzerinde yıkılıyor son anada kuzenimi kurtarıyorum minarenin altında kalmaktan. bu esnada ayakkabılarımı çalmış birileri her yerde ayakkabı arıyorum. bulamayınca bir mağazadan yenisini alıyorum ve giyiyorum . babaannem delirmiş yüzü simsiyah oluyor ve koşmaya başlıyor gidip onu yakalıyorum kucağıma alıp geri getiriyorum bir müddet sonra yüzü beyazlaşıyor ve normale dönüyor ama yine deliriyor yine iyileşiyor. bu arada çanakkalede kardeşim ne durumda acaba çanakkalede debrem oldumu diye merak ederken uyanıyorum.


 4. ayşe (19 Haziran 2014 saat: 10:08)

  ellerimi havaya kaldırıp diyorumki onlara ‘allahınızdan bulun”dha sonra başka bir eve gidiyorum güya orası bnm evimmiş ama evokadar güzelki heryer çiçek ve pembe renkte evimin girişi balkonmuş oraya çıkıyorum bakıyorum elmde fidan var 3 tane diyorumk bunlardan bir tane varr bu ikisinide evn girişi olan balkonun orda ikitane sütün varmış onların yanına dikiyim diyorum sonra içer giriyorum heryerde çiçek var ama ev çok huzur veriyor bna sonra bir sandalye varmış onun arkasında sebette pembe çiçekleri görüyorum onları çıkarıyorum öne sonrsa onları öne koyuyorm
  yunus emre (27 Mart 2014 saat: 07:43)
  merhaba iyi günler ben rüyamda sevgilimi gördüm dün gece annes beddua etmişt o çuçukla konuşursan sana hakkımı helal etmem die bende akşam kendim engelledim . gece öyle bir rüya gördümki ban resmen beni bırakma diyordu ve ağlıyordu ruya tabirlerine baktım iyi bir gelişme diyor ama nasıl bi gelişme olacakki annesi o lafı diyerek benim elimi kolumu bağladı ne yapmam gerekir


 5. Anonim (02 Aralık 2014 saat: 10:36)

  r


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.