RuyaTabirleri.com

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest aldığını görmek, kişinin hayırlı ve güzel işler içine gireceğine, maneviyata yöneleceğine, kısa sürede tüm arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine işarettir. Abdest insanı maddi ve manevi kirlerden temizler. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatında kötülüklerden, şerli insanlardan ve onların fitnelerinden ayrılır. Gönlünü temizleyerek kendisini tamamen doğru yola iletir. Rüyada yarım abdest almak, sevapların yanında günah da işlemeye veya bazı isteklerinize ulaşamayacağınıza yorumlanırken; tam ve güzel bir abdest aldığını gören kimse, her anlamda mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar. Bu rüya maddi manevi sorunlara çözüm bulmaya ve her türlü sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılan kişi, güzel ahlaklı ve karakteri sağlam bir kimsedir. Bu rüya Allah katında güzel bir yere sahip olduğunuzu ve güzel karakterinizle herkesin ilgi ve teveccühünü kazandığınızı gösterir. Rüyada Allah rızası için abdest alan ve bu aldığı abdestle ibadet eden kişinin hem dünyası hem de ahireti aydınlık olur. Aynı zamanda böyle bir rüya parlak bir geleceğe, sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda güzel bir hayata yorumlanmaktadır.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz namaz kılmak sapıklığa düşmeye, yanlış yollarda ilerlemeye ve kendisine faydası olmayan fitneci insanlarla birlikte olup onlarla beraber yanlış işlerde bulunmaya işaret eder. Rüyasında abdest almadan yapılmaması gereken bir şeyi yapan kimse, dünyada umduğunu bulamaz ve isteklerine kavuşamaz. Bazen de bu rüya herhangi bir belaya maruz kalma anlamındadır.

Rüyada Abdest Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada abdest alan kimse, dine yönelen, güzel ahlaklı ve maneviyatı yüksek bir kişidir. Bu rüya dünya hayatında kendinizi ibadete ve ahirete adadığınızı ve ibadet etmekten zevk alarak, kalbinizi her türlü kötülüklerden arındırdığınızı göstermektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Abdest Aldığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. sema (02 Temmuz 2015 saat: 13:30)

  Rüyamda bir evdeyim,ve penceresinden dışarı bakıyorum. Evin çevresindeki dağlar ve deniz donuyorlar. Evde bulunan tam göremediğim insanlar kıyamet kopacak diyorlar ve ben hemen kalkıp abdest alıyorum.sonra kıyamet olmadığını söylediler ve oyle uyandım.


 2. Anonim (16 Temmuz 2015 saat: 05:24)

  Gerçekte var olmayan bi yerden suyun gelmesi sonra guzel suyun önünde abdest aldığını ve alırken küçük bi çocuk yanındaydı daha sonra gece oldu çocuk kaybulmusken senin yanında olması daha sonra çocuğun ailesi onu budur ablası 2 meyve suyu birde bir avuç şeker gormek


 3. Sevda (16 Temmuz 2015 saat: 05:26)

  Gerçekte var olmayan bi yerden suyun gelmesi sonra guzel suyun önünde abdest aldığını ve alırken küçük bi çocuk yanındaydı daha sonra gece oldu çocuk kaybulmusken senin yanında olması daha sonra çocuğun ailesi onu budur ablası 2 meyve suyu birde bir avuç şeker gormek


 4. nazlı (04 Kasım 2015 saat: 10:50)

  Ruyamda annemle komusumuza giderken yer salandı balkonda oturduk birden yerin altında ateş çıkmaya başladıh anneme diyorum bak anne yerin altında ateş çıkıyor annem bakıyor etrafa yok kızım ateş kime gostersem gormuyor sadece ben goruyorum ve biri kulağıma fısıldadı kiyamet kopacak diye


 5. esra (05 Ocak 2016 saat: 13:46)

  Rüyamda kardeşimin nişanı var kalabalık ben biryerden koşa koşa geliyorum namaz saati geçtimi diye nefes nefese soruyorum kuzenimin yanında uzun boylu renkli gözlü bir erkek hayır geçmedi saat 5:50 diyor bende abdest almaya gidiyorum sonra tlf.alarm sesine kalkıyorum saat5:50 ayarlıydı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,