RuyaTabirleri.com

Rüyada Abi Görmek

Rüyada abi görmek, tehlikelerden uzakta ve güvende olamaya işaret eder. Aynı zamanda hayatın güzel ve uzun olacağına delalet eder. Rüyasında abisini gören kişinin rüyası nüfuslu ve maddi olarak güçlü biri olacağı, hayatta sıkıntı ve zorluk çekmeyeceği anlamına gelir. Rüyada abisini gören kişi hiç yokluk ve kıtlık çekmez, kesesi her zaman para, evi de nimet dolu olur. Rüyada abi görmek zenginlik ve iyi yaşam anlamına da gelir.

Rüyada Erkek Kardeş

Rüyada erkek kardeş görmek çok hayırlıdır. Hayırlı olacak ve mutluluk verecek bir şey duymaya ya da sürpriz bir haber almaya delalet eder. Rüyada erkek kardeş ya da abi görmek bir yandan da ortak mülkiyet ve aile içinde yaşanacak kargaşa anlamına gelir.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Rüyada kız kardeş görmek, ortak bir mala işaret ederken, aynı zamanda kısmet demektir ve rüya sahibinin rahat ve güzel geçecek olan hayatına işaret eder.

Rüyada Kuzen Görmek

 Rüyada kuzen görmek pek de iyi değildir. Rüyasında kuzenini gören rüya sahibi, çok istediği ve çok umutlu olduğu bir olayın olumsuz olarak sonuçlanacağı haberini alacak ve çok üzülecek demektir.

 Rüyada Yeğen Görmek

 Rüyada yeğen görmek hayırlı ve güzel şeylere işaret eder. Bir kişi rüyasında yeğenini görürse eğer bu o kişinin hayatta kazanacağı zaferlere ve başarılara işaret eder. Yeğen aynı zamanda ticaret hayatında güzel ve köklü gelişmeler demektir.

 Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, aile bireyleri tarafından üzerinden konuşulacak önemli bir konuya işaret eder. Rüyada dayı gören kişi birinden akıl alacak ve annesinin akrabalarından destek ve yardım görecek demektir.

 Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek kişinin rızkına ve kazancına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Abi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. orhan kurt (23 Aralık 2013 saat: 16:11)

    ruyamda ebabıl kusları varmıs bızım bıldıgımız kırlangıc kusları gıbı ama bır farkı kus arı kusu daha varmıs bır fark kus daha varmıs oda sıgırcık kusuymus bunlar eskı evımız vardı çocuklumun gectıgı evımız camın onunden telefon teı gecerdı eskıden telefon telıne bu kuslar tropıkal çıcekelr getırıp takıyorlar ebabıller cıcek getıryor arı kusları mandalla tutturuyor ama mandal bızım bıldıgımız gıbı bır mandan degıl kuslara gore yapılmıs o kadar guzel cıcekler kı anlatamam sordum kuslar bunları nerden getıyorsunuz dıye Kabe’den getırıyoruz dedıler bende telden cıceklerın uc adedını aldım bana dıyorlar kı kuslar o cıceklerı de annene de ver dıyorlar bende sevınerek anneme gıderek onada verıyorum ve cok mutlu Şekilde uyandım.


  2. Sebuhi (30 Nisan 2014 saat: 05:26)

    Ruyada org caliyordum (gercektede calarim ve ayni caldigim yer) birden arkamdan kardesim (abim) geliyor amma oyle bi yer ki benim arkam duvar ve onunde esyalar var (gercektede) yani orda olsaydi gorurdum misali , kardesimden korktum bana bakiyordu genellikle bu bakis gercekte sakalasir gibi bakmak amma surati cok korkunctu bir seyler ima etmeye calisiyordu bu sirada ayildim ve hala ruyanin etkisindeyim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,