RuyaTabirleri.com

Rüyada Abisini Görmek

Rüyada abisini gören kişi, sıkıntıdan, zorluktan, korkulardan, endişeden, gürültü ve patırtıdan uzak yaşayacak, kendi kendisine her anlamda yetecek, güç ve kudret sahibi kimse olacak demektir. Rüyayı gören kişinin tek başına her zorluğa göğüs gereceğine, hayata karşı zayıf davranmayacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin kendine olan güveninin de, inancının da tam olduğuna yorulur.

Rüyada Abisini Ağlarken Görmek

Bir kişinin rüyasında abisini ağlarken görmesi hayırlara alamet eder ve rüyasının tam aksine abisiyle ayrıysa kavuşacağına ya da küsse barışacağına tabir edilirken bir diğer yandan da abisin hastalığı varsa onun iyileştiği, mutsuzsa mutsuz olduğu, tehlikedeyse de emniyette olduğu haberini alacağı anlamına gelir.

Rüyada Abisini Evlenirken Görmek

Rüyayı gören kişinin abisinin başarıları ile övüneceğine, onu alkışlayacağına, destekleyeceğine ve üzerinden hayır dualarını eksik etmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin abisinin aldığı zaferler sayesinde tüm ailenin gurur kaynağı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Abisini Ölmüş Görmek

Rüyanın tam tersine rüyayı gören kişinin abisiyle yaşlanacağına, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, kötü günde de, iyi günde de hep birlikte olacaklarına işaret eder.

Rüyada Abisini Hasta Görmek

Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin abisinin basit bir hastalığa yakalandığını görmesi, abisine Allah tarafından isabet edecek bir iyiliğe yorulurken, rüya sahibinin abisini illet bir hastalığın pençesinde görmesi abisinin düşeceği hataya ve günaha tabir edilir.

Rüyada Abisini Şehit Görmek

Rüyayı gören kişinin abisinin hayal ettiğinden de yüksek noktalara geldiğini, makam ve söz sahibi olduğunu, işini en iyi şekilde icra ettiğini, adını başarıları ile duyurduğunu görme kısmetine erişeceğine ve çok sevineceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Abisini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gamze (08 Mayıs 2014 saat: 16:09)

  Rüyamda eskiden sevdigim simdi aramizin bozuk olan ve onla sorun yasadigim eski sevgilimi gördüm, kendisi rüyamda beni takip ettini gördüm ona rüyamda sokakta yüzümü cevirip, beni rahat birakmasa onun nasil bir kötü insan oldunu Herkeze anlatacagimi söylemisim beni rahat birakmaza.oda bana demiski bendr senin benle neler yaptini anlatirim sorun deyil sinzice gùlmüs. Gercek hayata hakimda cok konusmustuda ve beni haftalarca rahat birakmadi telefon acip durdu! Bu rüyanin anlami ne? Bunu benzer baya rüya gördüm


 2. özlem (10 Temmuz 2014 saat: 04:39)

  Rüyamda yeni ayrilmis oldugum sevgilimin abisini gördüm bize misafir olmus bende onu en güzel sekilde agirlamaya calisiyordum keyifli görünüyordu 2 cocuguyla bizdeydi biri kiz biri erkek bayagida bi konustuk abisiyle gezmeye ciktik ama eski sevgilimin konusi hic gecmedi zaten rüyamda barismak icin öyle iyi davraniyormusum abisine ama eski sevgilim yoktu sadece abisi bizdeydi … Bu ara sık sık benzeri rüyalar görüyorum sürekli eski sevgilimi yada ailesinden birilerini görüyorum bu rüyanin anlami ne ?


 3. mehmet çiftçi (14 Temmuz 2014 saat: 09:05)

  Rüyamda viyanaya gitmiştim ve o sirada sel olmuş ve bende selle suruklenip gidiyordum ve birden bir binadan ip gördüm ve tutunarak binaya tirmandim ve yaşlı bir bayan bana pencereyi açtı ve gel dedi arkamda da biri vardi ama o yaşlı bayan almadi onu evimiz küçük ancak bir kişi alabiliriz beni eve aldilar ve yemek falan yapalim dediler evde yaşlı bayan kocasi ve iki cocuk vardi biri erkek biri kizdi yorumlarmisiniz simdiden teşekkür ler


 4. turan (02 Aralık 2014 saat: 03:54)

  rahmetli babamın ölümünün tam 52.günü ilk defa rahat bir şekılde bana baktığını gördüm.ayrıca aynı rüyamda abimin hastalandığını ve tedaviden kaçıp çıplak bir şekılde kanlar içinde ona abdest aldırıyordum.


 5. turan (02 Aralık 2014 saat: 03:57)

  rahmetli babamın ölümünün 52.günü ilk defa bana mutlu bir şekılde baktığını gördüm.aynı rüyamın defamında abimin hasta olduğunu hastaneden tedaviden kaçmış kanlar içinde ona abdest aldırıyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,