RuyaTabirleri.com

Rüyada Abiye Giymek

Rüyada abiye giymek, herkesin dikkatini çeken, güzel ve alımlı bir kadına işarettir. Rüyasında abiye giyen kişi, nezih bir ortamda güzel bir toplantıya katılır veya bu rüya sizin de bulunacağınız bir nikaha, bir düğün törenine işarettir. Rüyada abiye giyip bir organizasyona katılan, gerçek hayatında lüks bir mekanda bulunur. Parlak ve canlı renkli abiyeler, kişinin yaşama sevinci ile dolu olmasına ve önüne çıkacak güzel fırsatlara işaretken; siyah ve eskimiş bir abiye ise sıkıntıya, karamsarlığa ve bazen de depresyona dalalet eder. Rüyada uzun abiye giyen kişi uzun ve güzel bir ömre sahip olur veya uzun bir gönül ilişkisi olur. Rüyada kısa abiye ise, yakın mesafede bir yere gideceğinize veya çok yakın bir zamanda size gelecek bir kısmete işaret eder.

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada parlak, canlı renkli abiyeler dünya hayatının zevklerine bu zevklerden nasibini alan, kendisini dünya hayatına adayan ve maneviyatı unutan bir kimseye işarettir. Yeşil abiye görmek, dindar, iffetli ama gösterişli bir kadına; kırmızı abiye görmek cazibeli, çekici ama erkeklere hile düşünen bencil bir bayana; sarı abiye güzel ama hastalıklı bir kadına işarettir. Siyah abiye gören asil bir kadınla evlenir. Mavi abiye ise aile hayatındaki huzur ve mutluluk anlamındadır.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyada abiye diken kişi, eğer erkekse gösterişli ve güzel bir kadınla tanışır; fakat bu kadının hilelerine maruz kalır. Abiye dikmek dünyevi hayatın geçici heveslerine kanmaya ve kendisini aldatmaya da işarettir.

Rüyada Abiye Giymenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında abiye giyen kişi, gösterişi seven ve çevresin tarafından cazibeli ve çekici olarak addedilen bir kişidir. Bu rüya içinizdeki yaşama sevincini, eğlence arzunuzu ve dünya nimetlerini doyasıya yaşama isteğinizi göstermektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Abiye Giymek Hakkındaki Rüyalar;

 1. melek akyol (20 Ocak 2015 saat: 12:15)

  Önce bi bavul aldım arabaya bindim, otogara gidiyordum. Gideceğim yer uzakti. Cebinde fazla param olmadığı icin geri döndüm…

  Daha sonra…

  Ruyada, biri icin ağlıyordum, seviyorum kaybetmek istemiyordum. Ailesi bu birlikteliğe karşıydı. En sonunda baba yanımızdan geçip giderken birseyler söyledim. Haklı olduğumu kabul etti… Daha sonra bir nişan gibi bir ortamdaydık. Müzikler çalıyor, danslar ediliyordu. Benim üzerimde parlak pudra pembesi, kısa bi elbise vardı. Yine sevdiğimi arıyordu gözlerim. Düğün bitiminde, gidip üzerimi değiştim, sokağa çıktım. Benim elbisemin rengi ve parlaklığında bi masa örtülmüş bez vardı. Masanın üstünde bir çicek. Noluyo burda dedim, sevdiğim hemen yanıma geldi sakınleştirdi. Bana ben eşimden boşanıyorum dedi. (sevdiğim dediğim insanın yüzünü pek secemiyorum, sanirim tanimiyorum)…
  Sonra oturduk bi duvara. Kucağina oturttu, çocuk gibi avuttu. Benden sütlaç yapmamı istedi. Ben “saat geç olsu süt bulamam” dedim, tamam dedi.


 2. ganime (08 Şubat 2015 saat: 18:54)

  Rüyamda bir maazadan abiye aldım ben kırmızı abiye istedim onlar saks mavisi verdiler çok güzel yakıştı ben o maazaya tekrar abiyeyi değiştirmek için gittim onlarsa aynı abiyeyi bana pakeleyip verdiler evde aynı abiyeyi görünce şaşırdım neden kırmızı diye tekrar aynı abiyeyi verdiler bu ruya neye işaret


 3. şeyma (06 Mayıs 2015 saat: 06:56)

  Rüyamda uzun zaman önce alınmış ve bir kenarda durup kalmış yaklaşık on tana her renkten çeşitli şekillerde uzun abiye vardı. Kanepenin üzerine rastgele atılmış abiyelerden annem ablam ve kız kardeşim bana abiye beğeniyorlardı. Bunu giy daha güzel,o güzel değil gibi. Şimdiden teşekkür ederim.


 4. Esma (18 Kasım 2015 saat: 18:39)

  Rüyamda annemin uzun boylu bir adamla evli olduğunu
  Gece dışarıda yemeğe çıkarken mavi çok abartılı iddalı
  Abiye giyip çıktığını (ortamda rüküş olarak algılandığını)
  Gördüm rüya çok karışıktı ve detayları çoktu bir kadın olarak iddalı giyinmek istemiş fakat bunu taşıyamıyacak kadar küçük boylu ve sadece ev hanımı vasfına dair alay edildiğini gördüm.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,