RuyaTabirleri.com

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde uzun zamandan beri birlikte olduğu bir kişi ile yakın bir zaman içinde dünyaevine gireceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, çok sağlıklı bir kişi olacağına, hayallerinin gerçek olacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Abiye Denemek

Rüyayı gören kişinin, evleneceği kişiyi seçerken çok dikkat etmesi ve acele etmemesi gerektiğine, eğer aceleci davranırsa ileride pişman olacağı kararlar vermek zorunda kalacağına, bu kararlardan ötürü kendisini çok kötü bir duruma düşürebileceğine, başına çeşitli sorunlar açabileceğine ve bu sorunlardan ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayabileceğine alamet eder.

Rüyada Abiye Giymek

Uzun zamandan beri yalnız olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine uygun bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine ve çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Abiye Görmek

Rüyaya sahibinin, çok temiz kalpli bir kişi olduğuna, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Abiye Görmek

Günlük hayat içerisinde istemeden birçok sıkıntılı durumla karşılaşıldığına, bu sebeple çok kötü ve üzücü günler geçirildiğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güçlü bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına ve çok büyük üzüntü duyulacağına delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Abiye Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. MELİHA (18 Haziran 2014 saat: 11:58)

    Rüyamda alışveriş merkezi bir yere gidiyorum.ilk önce hiçbir kıyafet bulamıyorum.sonra üst kata çıkıp odanın birine baktığımda gece kıyafetleri(abiye elbiseler)görüyorum ama odada kimseyi göremiyorum.elbiseler beyaz,lacivert ,siyah , gibi renkler vardı.Daha sonra kayınvaldemi hasta gördüm.Kızım eceyi öpüyordu.görümcem inşallah kızın sana değilde murata (murat eşim) benzer diyordu.çok mutsuz bir yüz ifadesi vardı.


  2. beyhan (19 Aralık 2014 saat: 13:47)

    Ruyamda biriyle evlenecekmisim kina elbisem var ama kinam yapilmamis salon gunu kuafore gidecem gelinligimi bbuluyorum ama krem rengi hic hos degil begenmiyorum cunku ben olmada almislar evlenecegim kisiyi ariyorum ben evlenmiyorum seninle diyorum gelinlik bile hos degil diyorum oda sen alisverise cikmadin sizinkilervalirsa giyerim dedin diyo bende istemiyorum ben yasim kucuk diyorumm bitiriyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,