RuyaTabirleri.com

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek çok iyidir, müjdeli ve mutluluk verici bir haber anlamına gelir. Eğer henüz evlenmemiş biri rüyasında kendi ablasını görürse bu onun için güzel ve temiz bir nikâh anlamına gelir. Rüyasında bir ablasının olduğunu gören kişinin, onu sürekli koruyacak, gözetecek, her işinde arkasında durup destek olacak bir yakını, akrabası ya da arkadaşı olacak demektir. Abla aynı zamanda rüya sahibinin önünde upuzun bir hayat olacağı anlamına gelir. Rüyada evli bir kadın eğer kendi ablasını görürse ya da bir ablası olduğunu görürse bu o kadının bir kız evladı olacağına işaret eder. Eğer bir erkek rüyasında ablasını görürse bu da bir şans oyunundan ya da hasbel kader bir yerden kazanç elde edeceğine işaret eder. Yani abla kadın için evlat, erkek için kısmet demektir.

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada ablasını öptüğünü gören kişinin şansı, bahtı, kısmeti açık olur, istikbali de çok parlaktır. Rüya sahibinin rüyada ablası tarafından öpülmesi ise kişinin ailesine ne kadar düşkün olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ablası Olduğunu Görmek

Rüyada ablası olmadığı halde bir ablası olduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde, arkadaşları, akrabaları ve ailesi içinde ne kadar çok sevilen, aranan ve özlenen biri olduğuna işaret eder. Bu kişi ailesi için göz bebeğidir ve üstüne titrenen biridir.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Ablası olmadığı halde, ya da ablası olmasına rağmen evli olmadığı halde rüyasında ablasının kocasını yani eniştesini gören kişi dertlerinden ve kederinden uzaklaşır, meslek hayatında yükselişe geçer.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek iyidir. Ölen kişinin ömrünün uzadığına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi içinde mutlu, sağlıklı ve başarılı geçecek uzun bir hayat anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Abla Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Feyza (06 Nisan 2014 saat: 09:11)

    Rüyamda yemek yemek için bir yere giriyodum.Daha sonra yanıma tanımadığım bir erkek geliyodu gidiyoduk filan sonra mağazalara bakıyoduk bu kişi de ablamın arkadaşı çıkıyodu otobüsle bir yere gidiyoduk sonra bişeyler oluyodu başka bir arkadaşım geliyodu üçümüz maazaya girmiştik arkadaşım bir tane kolye ve küpe takımı gördü çok güzel ve taşlıydı. Ortasında bir tane taş vardı. Çalıyodu onu ben napıyosun filan diyodum. Bırak onu diyodum ama beni dinlemiyodu koşmaya başlıyodu ben de onun peşinden koşuyodum yakalamaya çalışıyodum sonra bi bakıyodum o yemek yerinde karşılaştığım kişi yanında başka bir kız var beni bırakıp gitcek sonra ben okuluma gidiyodum ayağımı topallıyodum kendim yapıyodum ama aslında topal değildim öyle karışık bişeylerdi

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,