RuyaTabirleri.com

Rüyada Ablasını Görmek

Rüyada ablasını gören kişinin her işi kolaylıkla hallolacak, hayatına neşe, keyif ve eğlence gelecek ve rüya sahibi yapmaya niyetlendiği her işten başarı elde edecek demektir. Güzel ve sevindirici olaylar yaşamaya yorulurken aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde kendisi için her zaman faydalı olan ve ona hayır getiren bir kimsenin olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ablasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyanın tam aksine, rüyayı gören kişinin ablası ile çok daha fazla yakınlaşmasına, kaynaşmasına, kenetlenmesine ve sımsıkı bağlanmasına vesile olacak bir olayın yaşanacağına bunun da her iki tarafın birbirinin kıymetini daha iyi anlamasına neden olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ablasını Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin ablasına olan sevgisinin ne denli büyük olduğuna işaret eder çünkü bu rüya, kişinin ablasını kaybetmekten ne kadar çok korktuğunu gösterir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin ablası için şans olarak değerlendirilir ve uzun bir ömrü olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ablasını Dövmek

Rüyada ablasını dövdüğünü gören kişi, ona her konuda destek olacak, ablasının aldığı her kararın arkasında duracak, onu daima koruyacak, kollayacak, gözünden sakınacak ve ondan hiçbir zaman ayrılmayacak demektir. Bu rüya da kardeşler arasındaki sevgiye ve bağlılığa alamet eder.

Rüyada Ablasını Nişanlı Görmek

Rüyayı gören kişinin ablası ile ilgili güzel ve müjdeli haberler alacağına, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine tabir edilir. Rüya sahibinin ablasından yana yüzünün gülmesine vesile olacak sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ablasını Hamile Görmek

Rüya sahibinin ablası sayesinde iş ya da ekmek sahibi olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ablasından göreceği ve hiç de azımsanamayacak derecede önemli olan maddi desteğe işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ablasını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gmz (15 Mayıs 2014 saat: 14:22)

    Rüyamda annem ablam ve kendim evimizin salonunda otururken garip garip sesler duymaya başladık ablamla ikimiz. Anneme soruyoruz hiçbir şey duymadığını söylüyor. sonra ablamla ikimiz kalkıp etrafa bakınırken muftak balkon kapısının yumruklanırcasına vurulduğunu duyuyoruz ışığı açıyoruz kim o dememize rağmen ses gelmiyor aksine vurma şiddetleri artıyordu. annemi yanımıza getiriyoruz sesler kesiliyo sonrasında evin giriş kapısı aynı şekilde vuruluyo bu seferde sesler kesilince kapıyı açıp bakıyoruz kimse yok. sonra yukarıya çıkan bir merdivenimiz var ve aşağı kata girmeden önede bir kapımız daha var merdivenlerden ses geldiğini duyunca o kapıyı aralayıp ablam yukarı merdivenlere doğru bakıyo ve değişik değişik sesler geldiğini duyunca ardından bnde bakıyorum. yüzü bulanık saçları upuzun bir kız çocuğu elini uzatmış bize bişeyler söylüyor ama söylediklerinin hiç biri anlaşılmıyor. sonrasında da irkilerek uyanıp okumaya başladım. Rüyamı yorumlarsanız sevnirim.


  2. aynur (03 Ekim 2014 saat: 14:07)

    kız kardeşim 1 haftadır sürekli beni rüyasında gördüğünü anlatıyor.ilk gördüğü rüyada banyo yaptığımı görmeüş.daha sonraki rüyasındada cami avlusu gibi bir yerdeyız abla sen akan çeşmeden sürekli ellerini yıkıyordun.ama huzurluydun hiç bır telaşın üzüntün yoktu.dedi.
    hatta onunla konuşurken abla nedir bu 1 haftadır seni hep sular içinde görüyorum diyede ekledi.hayır olur inş.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.sevgiler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,