RuyaTabirleri.com

Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin başına nahoş olaylar geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine rivayet edilir. Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine ve üzüleceğine tabir edilir. Başarısız ve mutsuz olmaya işaret eder.

Rüyada Açık Mezara Girmek

Rüyasında açık mezara girdiğini gören kişinin dost sandığı ve bu nedenle sürekli aralarına girdiği, evlerine gidip geldiği, dertlerini, mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı kişilerin aslında gizli düşmanları olduğuna alamet eder.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyasında mezar açtığını gören kişi, o kimsenin aracılığı ile ekmek ve iş sahibi olacaktır diye kabul edilir. Mezarı açılan kimseye akıl danışmaya, yol yöntem sormaya ve onun bilgilerinden faydalanmaya delalet eder.

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyayı gören kişinin düşünceleri ile yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek düşünceler içinde olduğuna, günü birlik yaşamayı tercih ettiğine, yaşama karşı isteksiz davrandığına, hayattan zevk duymadığına ve yaptıklarının da kendisini mutlu etmeye yetmediğine delalet eder.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Rüyada boş mezar taşı gören kişi, yaptığı işlerde yanlışa düşecek ve bu nedenle de zarar edecek demektir. Rüyayı gören kişinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ve kazancı yakalayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyayı gören kişinin kazançlı bir iş yaparak ya da alın teri akıtarak yapmış olduğu birikimini bir mülkiyet edinerek değerlendireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yatırım olması amacıyla ya da ihtiyacı olduğu için onu karşılamak adına bir yer sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmakla, mezar görmek neredeyse aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin malına mal ekleyeceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Açık Mezar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. muhammet (08 Ekim 2014 saat: 14:54)

    bilmediğim bir yerdeydi tam hatırlayamıyorum,akşamdı ,annem de yanımdaydı elif i arıyorduk ona seslenerek elif kardeşim ,az ilerde bir mezar gördüm annem oraya gitti,mezarın içinde biri vardı mezar açıktı ve içinde mumyalanmış bir insan vardı,ben bu o deil dedim.annem görmem lazım dedi,ölünün bandajının ucunu tuttu,asıldı asıldı,asıldıkça uzayınca ucunu bana verdi,ben asılmaya cesedi açmaya başladım bandajı elime aldığımda çok sıcak olduğunu hissettim,gerçek gibiydi,anneme bu ölmemiş,veya yeni ölmüş dedim,tam hatırlayamıyorum ama ikisinden birini dediğimi hatırlıyorum,bandajı çekmeye dewam ettim.en sonunda insanın yüzü görüldü,ohhhh.bu o deil dedim,ama insanın yüzünü net göremedim.yani birşeye benzemiyodu,siması yoktu,neye dayanarak onu dediğimi bilmiyorum,bir dk geçmeden elif geldi,,burda ne yapıyorsunuz dedi,tuhaf olan şey ise,ne annemi gördüm nede kardeşim elifi ama onlar olduğunu biliyordum sadece.biraz sonra kendimi başka biryerde buldum sonra dayımı gördüm biryerden geliyordu,yüzü karaydı,sert bakıyordu herzamanki gibi.tuhaftı ona birşey sordum hatırlamıyorum,nasılsınmıydı,nerden geliyormusundu,ne yapıyormusundu,hatırlamıyorum.cevap verdi bana ,verdiği cevabıda hatırlamıyorum,öyle uyandım,ama gözlerimi açmadımrüya bitti sadece.ben pek rüya görmem,ayda bir filan .bazende hiç.bu rüya çok tuhaftı,en yakın zamanda bilgilendirirseniz sevinirim,yüzünü net olarak gördüğüm tek kişi dayım dı..altını çizmek istiyorum…saygılarımla..


  2. Büşra (16 Kasım 2014 saat: 08:59)

    Hanifenur diye kuzenim vardi dayimlar ve ailem o olucek kendi mezarini kazicak iceri giricek diyorlardı bende kötü birşey yapti saniyordum sadece ders ve soz dinlememekten neyse mezari acmaya başladı ben herkese giremez diyordum ağlıyordum bababam dayima bunun caresi yokmu dedi sanki eskilerden bi suc işleyip olduruluyor öyleydi ben sürekli ağlıyordum hanifenur geldi ağlama dedi ve mezara gitti kazmaya başladı kazdi ve icine girdi kafasina azicik kum atti ve battaniye orttu ben kardesi kübra ile dayanamayıp mezarini acmaya gittin besmele cekip açtık gozleri kaymis gibiydi actik ve cikti sonra ne oldu bilmiyorum ama uyandim


  3. osman (21 Kasım 2014 saat: 16:50)

    Ruyamda eski mesai arkdasimi goruyorum bir kargasa oluyor bu arkadasim kargasaya meyda veren kisiyi deger baska birinin yardimiyla yere yikmaya calisiyor sonra bu mesai erkdasim bu sahsi yere dusuruyor ama bunu yaparken arkadSimla birlikte bu sahis acilmis mezara dusuyorlar bende gilip bamiyorum acik mezarda sirt ustu arkadasimin ustunde etkisiz hale getirilen sHis yatiyor bende mezara inerek bu saha tkme atiyorum sonra mezardan cikiyorum denizde yuzuyorum buyukce kayanin ustunde oturugorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,