RuyaTabirleri.com

Rüyada Açmak

Rüyada açmak, iyi haberler almak, yenilikler yaşamak manasındadır. Elbette rüyanın asıl anlamı açılan nesnenin ya da neyin açıldığının bilinmesine göre yorumlandığında ortaya çıkacaktır. Kapı açmak gelecekle ilgili bir fırsatın ayağa geleceğini, kişinin karşılaştığı gelişmeler karşısında memnuniyet duyacağını bildirir. Şişe kapağı açmak çok zorlanılan bir sorun karşısında nihayet zafere ulaşılacağını, kavanoz açmak dar boğazdan geçen ve mali sorunlar yaşayan kimselerin ellerine geçecek bir miktar para sayesinde yeniden düzenlerini kurabileceklerini işaret eder. Rüyada pencere açmak, küçük ama kişi için çok önemli bir adımın daha sonraları iş konusunda karşısına çıkacak büyük fırsatlarda işine yarayacağını, gurbetten gelecek yakın aile üyelerinden biriyle sevinç yaşanacağını ifade eder. Hamur açmak, kısmetlerin bolluğuna ve bekarlar için kendilerine talip gelecek kimselere, rüyada banka hesabı açmak ise mali konularda birikim yaparak ev ya da araba almak manasındadır.

Rüyada Yol Açmak

Tıkanmış bir yolu açtığını gören kimseler insanlık için çok büyük hayırlı işler yaparlar ve dua alırlar. Bir dağı delerek yol açtığını görmek ise büyük mücadelelerden geçileceğini, yaşanan her türlü zorluğa göğüs gererek hayatını en zor şartlarda dahi sürdürecek olan rüya sahibinin tüm emeklerinin karşılığını en mükemmel şekilde alacağını ifade eder.

Rüyada Kapı Açmak

Kapalı bir kapıyı açmak gönül almak, ailevi sorumluluklar edinmek, genç yaşta zengin olmak ve iyi bir gelecek için doğru yolda yürümek anlamındadır. Hayırlı bir rüyadır ve evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi anlamlara da gelir. Yeni bir evin kapısını açtığını gören kişiler gerçek hayatta da güzel bir ev satın alırlar. Eski bir evin kapısını açmak ise ana baba ziyaretinde bulunmak ya da ölmüşler için hayır dağıtmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Açmanın Psikolojik Yorumu

İkili ilişkilerde genellikle yapıcı olunduğunu ve kavgalardan, stresli ortamlarda bulunmaktan kaçınıldığını bildirir. Rüya sahibinin negatif durumlara maruz kaldığında içine kapandığını da gösterir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Açmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. aynubeto (21 Haziran 2016 saat: 17:59)

    Arkadaşıma bir baş örtüsü alacaktım. Onun ihtiyacı vardı. İlk önce istemedi paramdan gideceğini bildiği için. İkna ettim girdim dükkana. O da vardı. Bir kadın bir erkek vardı. Sanırım onları tanıyordum. Mor eşarp almalıydım. Kadına döndüm ve istediğim şeyi söyledim. Kadın bir türlü veremedi. Kocasıyla konuşup durdu. Küçük bir dükkandı. Kadın, tezgaha bir tabak karpuz koydu. Bana ister misin dedi. Bende hayır dedim. Oruçluydum çünkü. Bu arada kadın satmayı unutmuş, ben de almayı unutmuş gibiydim.
    Öyle durup duruyorduk . Sonra unutup karpuzdan doya doya yedim. Sonra aklıma geldi ve ağzımda kileri tükürdüm. Bunun anlamı ne olabilir.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,