RuyaTabirleri.com

Rüyada Ad Görmek

Rüyada ad görmek, en hayırlı ve makbul olan rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir dönemin yaşanacağına, bu süreçte tüm sıkıntıların, sorunların, zorlukların giderileceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, kötü hallerin ve durumların kalmayacağına ve yaşamın olumlu yönlerinin ön plana çıkacağına tabir edilir ve şans olarak kabul edilir.

Rüyada Ad Duymak

Rüyayı gören kişinin hayatında adeta devrim niteliğinde gelişmeler olacak demektir. Rüya sahibinin uykusunda tanıdığı bir kişinin adını duyması ondan güzel haberler alacağına yorulurken, kendi adını duyması da yine hayır olarak kabul edilir ve kendisine isabet edecek bir iyiliğe ve hayra yorulur.

Rüyada Ad Soyad Yazmak

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı olumlu, uğurlu ve güzel olaylar sayesinde deyim yerindeyse sanki yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve adeta bambaşka biri olduğunu düşüneceğine ve yepyeni bir hayata adım atarak çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Ad Koymak

Rüyayı gören kişinin bir insana geçimini sağlaması, başarılı olması, ün yapması ve makam edinmesi için yardımcı olacağına ve o kimsenin hayatına büyük değerler katacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse birini baştan yaratacağı anlamına gelir.

Rüyada Ad Değiştirmek

Rüya sahibinin mevcut olan imkanlarından ve şartlarından memnun olmadığına, yaşam standartlarının, maddi gücünün ve kazancının kendisi için kafi gelmediğine bu nedenle yeni işler yaparak daha iyi bir hayat kurmak için çabaladığına delalet eder.

Rüyada Ad Söylemek

Rüyasında ad söylediğini gören kişinin yüzü gülecek, işi gücü rast gidecek, şansı ve kısmeti açılacak, duaları, tövbeleri ve dilekleri kabul olacak, Allah bundan sonra kendisine güzel yazılar yazacağı gibi gönlünden geçenleri yaşamayı da ona nasip edecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ad Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gencay (06 Temmuz 2015 saat: 23:19)

    Ruyamda bi yerdeyim ve yanimda bi kac kisi var tanimadigim dedemin nami var ormanci diye bana ormancinin torunu diyorlar bende artik dedemin nami ile degil kendi adimla taninmak istiyirum diye bagiriyorum bu sekilde uyandom kendim dukkanim var evliyim yorumlarsaniz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,