RuyaTabirleri.com

Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek, bazen sıkıntı bazen mutluluk anlamına gelir. Hayırlı ve güzel evliliklere, aile içinde geçime ve mutluluğa tabir edilirken bir yandan da zorluklara, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara tabir edilir. Bu rüyanın kesin yorumu için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek gerekir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyayı daha ziyada rüya sahibinin aile içindeki, iş hayatındaki ve çevresindeki kişilerle olan ilişkileri üzerinden yorumlar.

Rüyada Ada ve Deniz Görmek

Rüya sahibinin kendisine en yakın bulduğu bir kişi ile küçük bir fikir ayrılığı ya da ağız dalaşı yaşamasına fakat bunun bir küslüğe ya da ayrılığa neden olmadan kısa sürede tatlılığa bağlanmasına tabir edilir.

Rüyada Ada Satın Almak

Daha çok hane içi ile tabir edilir. Ailede yaşana sorunların artık son bulmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun hâkim olmasına delalet eder. Bu mutluluğun ve huzurun nedeni borçların ödenmesi ve geçimin yerine gelmesidir.

Rüyada Adada Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin eli açık olduğuna delalet eder. Kişi yakın bir zamanda çok zor durumda kalmış olan bir yakınına maddi anlamda yardım etmek zorunda kalabilir.

Rüyada Adada Mahsur Kalmak

Rüyada adada mahsur kaldığını gören kişinin maddi sıkıntıları bitecek demektir. Rüya sahibi yeni bir işe girecek ya da maaşına zam alacak ve bu sayede daha rahat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Adaya Gitmek

Rüya sahibinin malını paylaşmasına işaret eder. Kişi kardeşleri ya da anne, babasıyla elde ettiği büyük serveti paylaşacaktır. Rüyada adaya gitmek, cömert bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Issız Adaya Düşmek

Rüyasında ıssız bir adaya düştüğünü gören kişi çok para kazanması sayesinde herkesle arasının bir anda düzeleceğine ve çevresinde çok sayıda insan olacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ada Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Cengiz (04 Nisan 2014 saat: 10:32)

    Rüyamda bir gemiyle seyahat ediyorum geminin kıç kısmındayım deniz okadar mavi ki birden yanımda dayımın eşi gülüyor ve poposu kocaman olmuş. Gemiden indik çok kalabalık karşımda tarihi bir bina ve polis Okuluymuş kapının önünde biri büyük diğeri küçük iki tane köpek yatıyor elimde kıymalı gözleme var köpekleri görünce yere attım diğer kapıdan okula girdim içerisi çok tarihi bir binaydı ve tektim


  2. nalan (22 Mayıs 2014 saat: 23:52)

    Rüyamda eşim ve iş arkadaşımla birrlikte metroya binmişiz.eşim bir durak sonra indi ve eve gitti ben sonra gelcem dedi.ne param var ne telefonum yanımda .Arkadaşımdsn telefonunu istiyorum ısrarla vermiyor ama ısrarla para veriyor almıyorum.Sonra o da indi.Ben tek başına devam ettim.Son durakta indim.İndiğim yer yarımadaydı.İki liseli kız bana burası Gökçeada dedi.Ben gezmeye başladım sol tarafımda ve önümde denizi gördüm.Sol tarafımdan deniz çalkalandı ve tepemden aşağıya hafifçe su indi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,