RuyaTabirleri.com

Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak görmek, rüya sahibinin iyi niyetler ve iyi dilekler taşıdığına fakat karşısına her zaman kendisi gibi iyi kalpli kimselerin çıkmayacağına delalet eder. Kötü bir rüya değildir fakat rüya sahibinin her zaman şansının yaver gitmeyeceğine, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin en büyük çıkmazının yanlış kişilere umut bağlamasıdır ve bu kişiler kendisini hep yarı yolda bırakacaklardır diye ifade edilir.

Rüyada Adak Adamak

Rüyada adak adamak, rüya sahibinin çok istediği bir şey için Allah’a el açtığına ve ondan yardım dilendiğine işaret eder. Bu rüya olduğu gibi tabir edilir ve rüya sahibinin gerçekten de yoluna adak adadığı bir dileğinin olduğu şekline yorumlanır.

Rüyada Adak Kesildiğini Görmek

Rüyasında adak kesildiğini gören kişinin rüyası, kendisinin çok mert kimse olduğuna yorulur. Kişi, iki eli kanda olsa yine de sözünü yerine getirir, ettiği lafların ve attığı adımların arkasında durur, gururundan ve onurundan hiçbir durumda ödün vermez diye yorumlanır.

Rüyada Adaklık Koyun Görmek

Rüyada adaklık koyun görmek, rüyayı gören kişinin, yerine getirmesi gereken bir sözü olduğu anlamına gelir. Kişi eğer o adaklık koyunu aldığını görürse sözünü yerine getirmeyi başaracak ve alnının akı ile bu işin altından kalkmış olacaktır.

Rüyada Adak Eti Yemek

Rüyada adak eti yemek, gıybet etmeye ya da bir kişiyi haksız yere suçlayarak onun günahına girmeye işaret eder. Rüya sahibinin yakınındaki bir insanla ilgili yanlış düşüncelere kapılacağına tabir edilir.

Rüyada Adak Eti Dağıtmak

Rüyada adak eti dağıtmak, kişinin, iyi niyetlerle yaptığı hayrın Allah katında makbul sayılacak kadar önemli olduğuna ve insanların arkasından güzel konuşup, kendisi için dualarını eksik etmeyeceklerine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Adak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. elif talbu (11 Aralık 2014 saat: 09:02)

    rüyada adak etinin birazını dağıtıp birazını evde saklamaya çalışıyorum.gurbetteki oğlum akşam o etten yemek istedi ama ben hala pişirememiştim üzüldüm telaşlandım.hava karanlıktı telaşlıydım.oğlumun saçları kısa kesilmiş ,yüzü solgundu.yemeği başka yerde yemek istediğini söyledi ben üzüldüm ,vicdanım sızladı.komşum evin ikinci katını yaptırmış ama yıkılacak görünümde eğriydi


  2. Ramazan yavuz (12 Aralık 2015 saat: 05:18)

    rüyamda servis aracının içindeyim arkadaşımın birine adak kesmek istediğimi söylüyorum tamam diyor iki gün sonra adağımı kesme konusunda onunla anlasiyorum kesmek için yolda giderken ailemi görüyorum onları görünce araçtan iniyorum ve rüyam orda bitiyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,