RuyaTabirleri.com

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında söylememesi gereken bir şeyleri gereksiz ve ilgisiz kişilere söyleyeceğine, bu kişilerin de bu olayı ve duyduklarını başkalarına anlatmak suretiyle ortalığı karıştıracağına ve çok kötü ve istenmeyen olayların yaşanmasına sebep olacağına ve bu durumdan korunmak için daha dikkatli olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Adam Döverek Öldürmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında ağzından kaçıracağı bir şey yüzünden çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, bu yüzden daha temkinli ve daha dikkatli olması ve konuşmadan önce birkaç kere düşünmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Adam Dövüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine aile hayatında ve iş hayatında çok büyük yardımları dokunmuş olan, çok destek gördüğü, sevdiği ve saydığı bu kişiye çok büyük dualar edeceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine tabir edilir.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyada dövülen kişinin, çok iyi ve çok güzel olaylar ve işler ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, döven kişi tarafından kendisine yardım eli uzatılacağına rivayet eder.

Rüyada İnsan Dövmek

Rüyada dövülen kişinin çok uzun zamandan beri dört gözle beklediği, nerdeyse tüm hayatını baştan aşağı değiştirecek hayırlı ve sevinçli bir haberi döven kişiden alacağına delalet edilir.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bir sorunu hemen çözmesi gerekirken uzunca bir süre beklettiği için çok geç kaldığına ve bu yüzden çok büyük bir hataya düşeceğine, çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Adam Dövmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. birol (28 Ekim 2014 saat: 11:53)

    Rüyamda komşunun oğlu ile kavga yapiyoruz ve çocuk oluyor bunu duyan annesi de oluyor sonra benim pesime onun babası ve alakasi olmayan şimdiki patronun oğlu beni öldürmeye geliyor bir kabadayida onlarla geliyor sonra beni bicaklarla kovaliyorlar bunlara engel benim patronun olmaya calisiyor derken kabayi bir şekilde oluyor ve hep beraber ona agliyoruz o ara ben çocuğu doverken yanlislikla oldurdugumu söylüyorum ve o kabadayinin üstünde siyah bi eşya var kabadayiligi simgeleyen onu bana veriyorlar derken uyaniyorum lütfen yorumlarinizi bekliyorum


  2. Gültane (20 Kasım 2014 saat: 06:32)

    3 gecedir üst üste benzer rüya gördüm.. Gerçek hayatta nişanlıyım.. Nişanlımın beni aldattığını gördüm.. Son gece gördüğüm rüya da bir arkadaşımla aldatıyordu ağladım nişanlımın üstüne bıçak attım kıyafeti yırtıldı ama kendine birşey olmadı kan yoktu.. Bulaşık yıkıyordum o esnada tabakları bardakları kırdım.. Ev misafirliğe gittiğimiz arkadaşımın eviydi.. Gözümün önünde gülerek cilveleşiyorlardı.. Nişanlım beni hiç umursamıyordu..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,