RuyaTabirleri.com


Rüyada Adam Öldürmek


Rüyada adam öldürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini çok büyük sıkıntıya sokacak ve üzecek olaylar ve kişilerle karşılaşacağına ve çok sinirlenip insanlara ve kendisine çok zarar vereceğine ve bu huyundan ve davranışlarından kurtulup sakinleşmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada cinayet işlemek, rüya sahibinin, artık daha sakin ve anlayışlı olması gerektiğine ve aile hayatında ya da sosyal hayatında bu sebepten ötürü birçok arkadaşını yitirdiğine ve bundan sonra da aynı durum ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada Adam Öldürmek ve Kaçmak

Rüyada adam öldürmek ve kaçmak, karşılaşılan kötü bir durumun ya da olayın, aile hayatını çok kötü etkileyeceğine, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine ve çok üzüntülü günlerin yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek, rüyayı gören kişinin, girdiği büyük bir beladan, başına musallat olan kötü birisinden ve büyük bir hastalıktan kurtulmasına eş, dost ya da akrabalarından birisinin yardımı ve desteği sayesinde kurtulacağına tabir eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin, Allah yolunu terkedeceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyada birini bıçaklamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok sorunlu biri kişi olduğuna, bu sebeple birçok şey kaybettiğine ve eğer işinde başarı ve sosyal hayatında mutluluk istiyorsa kendisini değiştirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bıçakla Adam Öldürmek

Rüyada bıçakla adam öldürmek, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok sıkıntılı bir döneme girileceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına ve çok büyük bir pişmanlık duyulacağına yorulur.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Adam Öldürmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. yasemin (12 Mayıs 2014 saat: 12:41)

  mrblar ben çok karışık bir rüya gördüm hemen anlatıyorum…ben rüyamda tarihin değiştiğini gördüm.evin içinde otururken dışarda gök yüzünde 582.gün veya hafta yazıyordu tam emin değilim sonradan evin içindeki eşyelarda değişmeye eskimeye başladı ve biz kendimizi birden bire bir savaşın ortasında bulduk neredeyse bizide öldürüyorlardı bu kadar…çok saçma olduğunu biliyorum ama çok fazla etkisinde kaldım bana geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 2. naz (19 Mayıs 2014 saat: 11:50)

  Ruyamdan daha yeni uyandim ama hala elimde bir aci var.. onemli un sahibi insanlarn oldugu onlarn geldigi zaman bzden istedikleri agacta merdiven gibi bir yere tirmanmamizdi zar zor oraya cikmayi basardim 2 kadin vardi beni ordan dusurmeye calisiyodu dusersem ölecektim. Kadinin biri bana kafasyla vurdu dusmek uzereydim ama son anda topladm kendimi dusmedim. O kadin ölsun dye bende ona vurdum yere dustu ama hata yapmstim cunku beni öldurecekti. Tam bana siaahi tuttu ates etmeye calsti ama olmadi hemen elinden aldim silahi ben onlari öldurdum ve kactm dger insanlarla birlkte. O sirada da dsardan muzik sesi geliyordu.
  Lutfen yorumlrmisiniz…

 3. Büşra (09 Ekim 2014 saat: 08:11)

  Ruyamda bı tanımadıgım bı adamın pesınden gıdıyordum. Adam sucluydu ve kacıyordu. Sonunda onu buldum ama tek basıma gıdıp onunla catısmaya cesaret edemedm. Daha snra arkadaslarımı cagırdrm. Ben cagırmaya gıdınce adam dısarı cıktı ve bana dogru sayıszca bıcak atmaya basladı. Onumde bı kolon vardı ve hıc bırı bana denk gelmedı. Daha sonra catısma cıktı. Ben bı adamı ensesınden vurdum cnku ölmesı gerekıyordu. En son olarak da ben sırtımdan vuruldum. Hala etkısındeym ruyanın yorumlarsanız cok sevınırım

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,