RuyaTabirleri.com

Rüyada Adamlar Görmek

Rüyada adamlar görmek, tek bir şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü adamların fiziksel ve ruhsal durumları rüyanın yorumunu doğrudan etkilemektedir. Örneğin rüyada gülen adamlar görmek, rüyayı gören kişinin bazı hatalar yapabileceğine bunun da kendisini hoş olmaya durumlara düşüreceğine yorulurken, rüyada ağlayan adamlar görmek, bolluk, bereket, rahmet ve şifa anlamına gelir.

Rüyada Çirkin Adamlar Görmek

Rüyayı gören kişinin dertleneceğine, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine ve kaşlarının çatılacağına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Adamlar Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisinden sabretmeyi, inanmayı, mücadeleyi, fedakarlığı, ağırbaşlılığı, olgunluğu ve hayatı öğrendiği ve asla vazgeçemediği bir kişinin varlığına alamet eder. Rüya sahibini yaşamdaki başarısızlıklara, olumsuzluklara ve kötülüklere karşı güçlü kılan bir insan olduğu anlamına gelir.

Rüyada Silahlı Adamlar Görmek

Rüyayı gören kişinin bir takım gerçeklerin farkına varacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine rivayet edilir. Bu durum hem olumlu hem de olumsuz durumlar için geçerlidir.

Rüyada Takım Elbiseli Adamlar Görmek

Rüyayı gören kişinin elinde çantayla, bir toplantıdan diğerine gidip gelen, kariyer ve makam sahibi kimse olacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine tabir edilir.

Rüyada Yabancı Adamlar Görmek

Rüyayı gören kişinin bilmediği işlerde bilgi sahibi olacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına işaret eder. Kudret ve hikmet olarak yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Adamlar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ibrahim (14 Kasım 2014 saat: 07:12)

    Rüyamda eşimle ben yaslanmistim. Yokuş aşağı olan bir arazide eşimle bize ait olduğunu düşündüğüm (evi görmedim)evin çevresi ile ilgili bir düzenleme yapıyorduk daha sonra oğlu ile babası olduğunu düşündüğüm 2 kişi bize musallat oldu. Ben o adamlara karşı hiddetlenirken eşim beni sakinleştirmeye calisiyordu. Tepe gibi bir yerdeydik onlar bize laf atarken bir ara biz oralı olmayıp siz görürsünüz der ve onlardan uzaklaşırken onlara bulasmadik diye kendi içlerinde hayiflanirken oğlu olan adam yanımıza doğru hamle yaptı ve hep birlikte aşağı doğru kaymaya başladık toprak aşağı doğru kayiyordu. Asagi doğru kayarken bir noktaya geliyor duracaz gibi olurken birden aşağı doğru kayma devam ediyordu. Bu arada adamla ağız munakasamiz devam ediyordu. Eşimle ben kaymamak için direnirken bulunduğumuz yerdeki kayalarda bizimle birlikte kaymaya devam ediyordu. Son anda adamın bir hamlesi ile Eşimle biz ayrıldık ve birlikte kayarken o kayboldu daha sonra kayma işlemi sonuca erdi ve ben eşimin olduğunu düşündüğüm yere doğru yürümeye başladın ben eşimden önce aşağı inmiş gibi ruh haliyle duvar örülmüş set üzerinden aşağı doğru gelen şeyler olduğunu farkettim ve bir hamle yaptım ve eşim zannerek tuttuğum şey bir ağaç kutuguydu ve onu yere bıraktım ve gelen şeyleri takip ediyordum ki tam yanıma siyah bir domuz düştü. Ben ona şaşkınlık içerisinde bakarken tekrar set üstüne doğru yoneldim. Baka durduğum setin üst kısmının bir mezarlık olduğunu farkettim ağaçlar falan vardı. Sonra setin hizasindan geldiğim yöne doğru yürümeye başlayınca içimden birden ezan okumaya başladım tam allahu ekber demiştim ki bir canmiden ezan okunmaya başladı ve bende ona uyarak ezanı makam li olarak okumaya başladım. Derken bu şekilde uyandım ve saate baktığımda sabah ezaninin okunmasına 10 dk falan vardı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,