RuyaTabirleri.com

Rüyada Adres Sormak

Rüyada adres sormak, rüya sahibinin kafasının karışık olduğu, önemli konular üzerinde karar almakta güçlük çektiği ve bu nedenle de yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kişi, içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için hayat tecrübesi olan bir kişinin ya da aile büyüklerinden birinin görüşünü almaya ihtiyaç duyuyor demektir. Rüyayı gören kişinin, kendisine gösterilen yoldan gitmesi durumunda işinin kolaylaşacağı tabir edilir.

Rüyada Adres Almak

Rüyada adres almak, rüya sahibine öncülük eden, yoluna ışık tutan, bilmediği konularda kendisini bilgilendiren, görmüş, geçirmiş, mantıklı ve aklı başında bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Adres Vermek

Bir kişi rüyasında, herhangi bir kişiye bir yerin adresini verdiğini görürse eğer, o kişinin yakınları, akrabaları, dostları ve arkadaşları kendisinden şikâyetçidir demek. Rüya sahibi, ya çok çalışıyor olması ya da evden hiç çıkmıyor olması nedeni ile sevdiklerinin halini hatırını sormuyordur diye yorumlanır.

Rüyada Adres Söylemek

Rüyada adres söylemek, rüyayı gören kişinin, başta ailesi, akrabaları, sonra da yakın çevresi ve komşuları için çok faydalı bir kimse olduğuna işaret eder. Kişi, herkes için mutlaka zamanında iyi bir şeyler yapmış hala da yapmaya devam ediyor demektir.

Rüyada Yol Sormak

Rüyada yol sormak, rüya sahibinin tam da umutlarının tükendiği ve hayattan elini eteğini çektiği bir anda bir kimsenin sayesinde karşısına çözüm yollarının ve çarelerin çıkacağına, bu sayede hem yaşama olan inancına kavuşacağına hem de rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolduğunu gören kişi, çok verimsiz ve kötü günler geçirecek, çok şanssız ve kısmetsiz olacağı bir döneme girecek demektir. Bu rüya, işlerin sarpa saracağına, yolunda giden hayatın bozulacağına, bu nedenle kazancın ve rızkın azalacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Adres Sormak Hakkındaki Rüyalar;

  1. mesude (07 Şubat 2014 saat: 00:38)

    Karanlık bir sokaktayim.etraf çok sessiz.benim üzerimde düzgün güzel kiyafetler var.bnde sokakta yürüyorum .bn kendi kendime ancak sorarak yol bulabilirim diyorum.sonra bilmedigim bir sokağa gittim ve sanada ne yapacağımı düşünüyorum.ancak yagmurda yagiyo bi yandan.sonra ileride sokağın bittiği bir yerde tanidik bir kişi gördüm.hemen onun yanına gittim.ve ona seçimdi yolumu kaybettim bana yardımcı ol dedim.oda söyledi ancak bn gene yolumu bulamadim gene kayboldum.


  2. hüseyin baysal (10 Mart 2014 saat: 13:50)

    Rüyamda Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın seçim için bir spor salonunda heyecanlı bir konuşma yaptığını görüyorum.Ünlü sanatçılar da onu izliyor. İzleyenler arasında Cem YILMAZ da var Başbakanı alkışlıyor. Seçim konuşmasında renk olsun diye başbakana benzeyen başka bir adamda sahneye çıkıyor. Daha sonra başbakanın kızı ile evlenmek üzere olduğumu gördüm. Fakat kız çokta güzel değil fakat müdür olabilmek için evlenmeye razı oluyorum. Hatta Emine ERDOĞAN beyaz kıyafetli, sanki kızını üzmemem için beni uyarıyor. Nişan için çağrılıyorum altınlar, falan hazır.Kalabalık falan var.Sonra uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,