RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak, rahmete mazhar olmaya, başınıza gelecek iyi ve ruhani şeylere işarettir. Bu rüyayı gören kişi çok sevineceği bir haber alır ve uzun süredir istediği bir dileğine kavuşur. Rüyada sevinçten ağlayarak uyanmak dünya hayatında birçok mutluluğu birlikte tadacağınızın ve yaşadığınız herhangi bir sıkıntı ve problem varsa bunlardan en yakın zamanda kurtulacağınızın göstergesidir. Rüyada üzüntüden ağlayarak uyanan kimse, bir müddet daha sıkıntı içinde kaldıktan sonra tüm üzüntülerinden kurtulur ve arzularına kavuşur. Rüyada bir yatakta yattığınızı ve birden korkuyla ağlayarak uyandığınızı görmeniz gereksiz ve önemsiz konularda kendinizi oldukça fazla üzüldüğünüz ve yıprattığınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağlayarak Uyumak

Rüyada ağlayarak uyuduğunu görmek, herhangi bir konuda beklentilerinizin üstünde başarı kazanacağınızın ve sizin için şer olarak gördüğünüz hadisenin aslında hayra ve mutluluğa dönüşeceğinin göstergesidir. Bu rüya bazen de haksızlıklara gözlerinizi kapadığınızın ve sadece üzülmekle kalıp düzeltmek için hiçbir şey yapmadığınızın habercisidir. Rüyada bağıra çağıra ağlayarak uyumak iyi değildir. Yakında küçük bir sıkıntı yaşayacağınız anlamındadır.

Rüyada Ağlarken Susmak

Rüyada ağlarken birden sustuğunuzu hatta güldüğünüzü görmeniz, bir sıkıntıdan sonra sevince, meşakkatle elde edilecek büyük bir kazanca, kişinin başına gelecek birtakım hadiselerden sonra üzüntüden ve stresten kurtulmasına delalet eder. Rüyada ağlamak alimlerin çoğunluğuna göre sevince ve neşeye işaret etmektedir. Bu rüya gerçek hayatınızda güleceğinizin bir göstergesidir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ağlayarak uyanmak genellikle kişinin iç dünyasında yaşadığı birtakım üzüntüler olduğunun ve üzüntülerden dolayı sürekli ağlayıp sıkıntı çektiğinin göstergesidir. Bu rüyayı genellikle psikolojik olarak birtakım sorunlar yaşayan, yolunda gitmeyen işler yüzünden endişe duyup kederlenen kişiler görmektedir. Aynı zamanda çevrenize karşı ne kadar neşeli görünseniz de aslında iç dünyanızın birçok kederi barındırdığı anlamına da gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Ağlayarak Uyanmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. çiğdem (23 Ekim 2014 saat: 11:45)

    Ruyamda orman gibi bir yere geldik ve yanımda abim,yengem ve kardesleri degil ama ruyada kardeşleri gibi olan birileri daha var hepmiz o geldigimiz orman yerinde toplanmısız oylece duruyoruz ama ben ve yengem hariç diğerleri ağlıyor bizde onları guldurmeye çalışıyoruz sonra onları güldürdük hepimiz gülmeye başladık sonra digerleri gitti ve biz yengemle aynı yerde duruyoruz ama hala guluyoruz sonra ben bi durdum gülerken ilk önce ağlamadan gözumden yaşlar aktı birden yengem gordu o anda bana noldu diyerek sarıldı bende ona sarılarak aglamaya devam ediyordum sonra uyandım ama kalktıgımda ağlayarak uyandım


  2. Eziz (31 Ekim 2015 saat: 11:02)

    Rüyamda küçük kuzenimle kavga ediyorduk. O benim kafama leğenle vurdu. Bende onu kovaladim durmasini soyledim. Sonra onu yakaladim ve legenle kafasina tam vuracakken vazgectim legeni elimden attim ve aglamaya basladim sonra kucuk kuzenim geldi bana sarildi ve ben hala aglamaya devam ettim


  3. Selen (14 Aralık 2015 saat: 00:23)

    Rüyamda sevdiğim kişinin ölümünü duyuyordum ve gerçek hayatta bile hiç hissetmediğim acı ve üzüntüyü hissettim ruhum ve bedenim acıdan üzüntüden kivraniyordu uyandigimda gozlerimden yaslarin akitigini ve yastigin islak olduğunu gördüm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,