RuyaTabirleri.com

Rüyada Ahır Görmek

Rüyada ahır görmek, rüya sahibinin hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine işaret eder. Rüya sahibi hayatı boyunca hayırların en güzellerini bulacak, kısmetlerin en büyüklerine sahip olacak, kötü kişilerden ve musibetlerden uzak duracak demektir. Rüyasında ahır gören kişinin hayatı başarı ve zaferlerle dolacak demektir.

Rüyada Ahır Temizlemek

Rüyasında ahır temizlediğini gören kişi, sabit fikirliliğinden, inadından ve kininden vazgeçecektir. Bu rüya, rüya sahibinin hayatta sadece siyah ve beyaz renklerin olmadığı, arada gri renginde olduğunu anlayacağı bir olay yaşamasının ardından bu değişimi geçireceğine tabir edilir. Bu sayede kırılmaz sanılan o inadı da kırılmış olacaktır.

Rüyada Ahır Dolusu İnek Görmek

Rüyada ahır dolusu inek görmek, rüya sahibinin zenginliğe, huzura ve mutluluğa kavuşmasına, muradını almasına ve bu sayede hayatının kusursuz şekilde ilerlemeye başlamasına işaret eder. Bu durum gelip geçici değil, ömrünün sonuna kadar bakidir diye yorulur.

Rüyada Ahırda At Görmek

Rüyasında ahırda atların olduğunu gören kişinin resmi kurumlardaki bir işinin tatlılıkla ve kolaylıkla hallolacağına işaret eder. Bu iş rüya sahibinin istediğinden de kolay olacak, rüya sahibinin de kafası rahat edecek demektir.

Rüyada Boş Ahır Görmek

Rüyada boş ahır görmek, rüya sahibinin işlerinin hafiflemesine bu sayede kendisine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceğine delalet eder. Rüya sahibi, bu sayede sosyal aktivitelere de daha fazla ağırlık verebilecek ve stresini kolaylıkla atabilecek demektir.

Rüyada Ahırın Yandığını Görmek

Rüyada ahırın yanması hayırlı değildir, rüya sahibinin fevri ve tez canlı olduğuna, düşünmeden hareket ettiğine bu nedenle de çevresindekileri üzüp, kırdığına ve etrafında insan bırakmadığına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ahır Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. büşra (11 Aralık 2014 saat: 14:37)

  Rüyamda kardeşimle ben yolumuzu kaybediyorduk.bi suru inek dolu yere giriyorduk. Bir kaç tane ahır vardı. Ve içleri ineklerle doluydu ve bunlarda biride sadece siyah ineklerle doluydu. Ahırın dışında da baya bir inek vardı. Sonradan öğreniyoruz ki bunlar kralınmş kralın adamları bizimle ilgileniyorlar bende diyorum ki içimden kaybolduk ama kral bizle ilgilenir buraya yerleşiriz mutlu mesut hayat yaşarız. Bundan sonrası yok uyandım :)


 2. Ayşegül Tarhan (07 Mart 2015 saat: 09:59)

  rüyamda heryer karla kaplıydi.ydi.evinnicinden görüyordum.perdeyi kaldırdım bir sürü kalabalık misafir bana doğru geliyordu..abimdə vardı o kala baligin icinde.ben kapıyı açık bıraktım ama korkulugu kilitledim aşağı ahir indim inerlerin altını temizledim ama onlar kapıyı kaldı. çaldı duymuyorum gibi yaptıM abim korkuluktaki kilidi kırıp içeri ahir kadar geldi.ben hala inerlerIn altını kürekle temizlemeye devam orada uyandım. ama gelenleri görmeden önce evin icinde çocukları yikiyordum legend içinde suyla


 3. fatma (19 Nisan 2015 saat: 10:18)

  Rüyamda eşimle ise gitmek üzere evden çıkıyoruz.arabamızı arıyoruz sokakta.dolaşıyoruz nerde bulamıyoruz.sonra adamın biri sesleniyor burda diyor.gidiyoruz ki bir binanın altında.ahir gibi hayvanlar var.küçük büyük atlar.ama çok pis.hayvan pislikleri heryer.araba da o pisliğin içinde.tavanlardan bile idrar damlıyor.nasıl cikaricaz onu diyoruz.bi yandan da ise geç kalacağız diyoruz.saate bakıyorum 1.5 saat geride.noluyo diye şaşırıyoruz.tüm saatler öyle.şehir sanki yıkık dökük ruhsuz.küçük bi midilliyi bize veriyor adam.ama çok pis istemiyorum.kaçmaya çalışıyorum.içerisi oda oda bölümler var.insanlar var orda çalışıyorlarmis güya.üstüme geliyo koca bi at,boynundan bağlı ama.ağlıyorum.çıkmak istiyorum ordan.öyle uyandım.karışık bişey böyle.ne demek acaba bu rüya.


 4. Habil özsu (28 Nisan 2015 saat: 08:14)

  Rüyamda,patika bir yola giriyorum sağ tarafımda büyük,tabanı çamur ama boş olan bir hayvan ahırı görüyorum.O bölgede altın ooduğunu hissediyor ve bir kova çamur alıyorum. Çamur temiz. Geri dönerken yürüdüğüm yol üzerinde yerde in(mağra) görüyorum ve gözlerim bulanık gördüğü için yürümekte zorlanıyorum. O sırada hanım uyandırıyor.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,