RuyaTabirleri.com

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüyada ak sakallı dede görmek, rüyayı gören kişinin arkasından hayır duası eden, onun mutlu, başarılı ve huzurlu olmasını isteyen, onu koruyup kollayan ve kendi gözünden dahi sakınacak kadar çok seven bir insanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibini onurlandıracak, yüceltecek ve sevgisi ile kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir kişinin varlığına yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin her geçen gün çok daha başarılı ve mutlu olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ak Sakallı Dede İle Konuşmak

Âlim, yüce gönüllü, merhamet, iman sahibi ve Allah korkusu taşıyan kişilere yakın olmaya, onların hem tecrübelerinden hem de engin bilgilerinden faydalanmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine huzur getirecek, yollarını aydınlatacak ve onu mutluluğa götürecek insanların olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ak Sakallı Dedenin Elini Öpmek

Rüyayı gören kişinin herkesin takdirini toplayacağı, toplum içinde yükselmesine ve insanların gözüne girmesine olanak sağlayacağı bir hayır işine gireceğine ve muvaffak olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu işten alacağı haz ve huzurun yanı sıra tüm gözleri üzerine çekeceği ile yorumlanır.

Rüyada Ak Sakallı Dedeyle Konuşmak

Bir kimsenin rüyasında ak sakallı bir dedeyle konuştuğunu görmesi o insanın kendisine yol gösterecek, akıl verecek, iş öğretecek, bilgi eksiğini tamamlayacak ve kendisini hayra götürecek bir kimse ile tanışacağına ve onun sayesinde manevi olarak kendini bulacağına alamet eder.

Rüyada Ak Sakallı Dedeler Görmek

Rüyada birden fazla ak sakallı dede görmek, rüya sahibinin birden çok kısmet alacağına ve hayır göreceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini çarelere ve çözümlere götürecek insanlarla bir araya gelme şansı elde edeceğine ve bunun da kendisinin en büyük şansı olacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Cem Fırat Dogan (18 Mart 2014 saat: 23:01)

    Ruyamda bir magaraya giriyordum, magara uzun ve karanlikti. Magarada biraz yurudukten sonra ileride nurdan bir yol gordum sonra bir yasli uzun sakalli bilge silueti gordum git gide yaklastim yasli bilge bir tasin ustundeydi arkada madenin devamini nur aydinlatiyordu yasli bilgeye yaklasinca ustunde sadece beyaz bir carsaf oldugunu gordum.Iste onune geldim sarildim bana eski dildeki kafiyeyle dualar etti(sagliginiz yerinde ola,yaninizda Hizir(AS) ola gibi) gunumuzdeki dualar gibi degil yani birde alevi oldugum icin bilge dedeyi kendime cok yakin hissettim.

  2. ilknur bakir (14 Haziran 2014 saat: 08:21)

    Ruyamda sagima dogru yattim. Sanki bi ses duydum ve dondum. Birden ortamin sesi degisti. Gercek hayatla iletisimimi kestiler. Duymuyordum konusamiyordum. Baktim basimda ak sakalli biri. Ve goktede bi ak sakalli biri. Benden kelime i sahadet getirmemi istediler. Zorda olsa getirdim. Daha sonra olcegimi soyleyip ruhumu aldilar. Ve ruhumun bedenimden ayrildigini gordum. Birden gozlerimi actim gogsumde buyuk bi agri. Ruyami yorumlarmisiniz.

  3. özlem anık (02 Temmuz 2014 saat: 08:31)

    rüyamda ablam kızım birlikte ablamın tanıdığı düğüne gidiyorum masalar kurulmuş yemek veriliyor kapının önünde düğün sahibi içeride dede var yanına gidin diyor kapıyı açıyorum nur yüzlü uzun sakallı bembeyaz oturuyor yaslı ama elini tuttum sakalını sevdim bana senin zayıf bir arkadasın varsa ondan uzak dur senin kötülüğünü istiyor cebinden kare seklinde mum veriyor bunu yakın sana bişey olmaz diyor uyanıyorum yorumu nedir

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,