RuyaTabirleri.com

Rüyada Akrabaları Görmek

Rüyada akrabaları görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında sahici dostları olduğu ve onlardan her zaman destek göreceği anlamına gelir. Kişi, zor gününde hiç tereddüt etmeyerek kapılarını çalacağı ve geri çevrilemeyeceğini bildiği ve samimiyetlerinden emin olduğu arkadaşlara sahip demektir. Fakat belirtmekte fayda var ki bazı rüya tabirleri bu rüyanın şanssızlık olduğunu söylemektedirler.

Rüyada Akrabaları Evinde Görmek

Bir kişi rüyasında akrabalarını evinde görürse o kişilerden haber alacağına ya da gerçekten de o kimselerin yakın zamanda kendisini ziyarete geleceklerine rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda evine geldiğini gördüğü akrabalarının kendisini andıklarına ve düşündüklerine yorulur.

Rüyada Akrabaları Kalabalık Görmek

Onlardan gelecek hayra alamet eder. Rüyayı gören kişinin akrabalarının her zaman kendisi için hayırlı kimseler olacağına, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine tabir edilir.

Rüyada Akrabalarının Öldüğünü Görmek

Onlardan gelecek güzel, temiz ve müjdeli haberlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin onlarla ilgili olarak çok sevineceği, mutlu olacağı ve onlar adına heyecanlanacağı sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada Akraba Düğünü Görmek

İyi ve güzel olana delalet eder. Olumlu gelişmelere, yüz güldürecek olaylara, ferahlığa, rahatlığa, esenliğe, huzura ve başarıya rivayet edilir. Rüya sahibi için moral olacak ve tüm hayatını etkileyecek değişikliklerin meydana geleceğine yorulur.

Rüyada Akrabadan Para Almak

Bu rüya iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin uykusunda akrabasından kâğıt para aldığını görmesi ondan iyilik ve hayır görmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanırken, akrabasından demir para aldığını görmesi o kişi nedeni ile alacağı ağırlığa, düşeceği sıkıntıya ve yaşayacağı baş ağrısına delalet ettiği ile değerlendirilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Akrabaları Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ercan koyun (19 Mayıs 2014 saat: 08:20)

    Biz normalde malatyalıyiz ama ben astsubaym e anne babamla birlikte görevim gereği amasyada yaşıyoruz.Bugün rüyamda Malatyada bütün akrabalarlavtoplanmis hoş sohbet ediyorduk hatta vefat eden babaannemide gördüm orda bize yakin olan akrabalrim vardi.Piknik alani gibi.biyerde gördüm.Beni o işletmenin müdüru gibi biriyle tanıştirdilar tanımıyorum onu.sonra bütün akrabalarla bahçede masa gibi.biyerin etrafında toplanmis sanki biseye karar verir gibi konuşuyorduk.Yorumlariniz Icin tesekkurler.


  2. deniz (23 Aralık 2014 saat: 11:33)

    rüyamda teyzemin evindeyim annem annanem birkac kişi daha var esim teyzemin evine bişeyler tasıyo ama orda ceyranlar yok bn durmam burda deyip kendi evime dönüyorum koltukta üstüme battaniye örtüp uyuya kalıyorum kalktıgımda annemin annanemin bize gldigini görüyorum annem portmantoya montunu bırakmış bende asıyorum sonra onlara sofra kuruyorum sonra birden kendimi sokakta görüyorum annem esime para vrırken göruyorum esime kızıyorum nden annemden alıyosun barı ondan alma para diyorum ods ben iş yapıyorum diyor bana


  3. ikay ty (25 Şubat 2015 saat: 10:07)

    bugün rüyamda bikafese hapsedilmiş insan vadı sonra bianda hayvan oluverdi onu sıkısıkı kapatıyoz oraya yiyecek bişeyler veriyoruz ona sonra ben bi an dışaraıçikıyom yürüyorum orası adliye önü oluyor ama çok kalabalık vardı önünde kalabalıgın çogu benim akrabalarımdandı duruşmaları varmış onları konuşuyolardı benim küs oldugum kardeşimin hanımıda vardı orada beyine konuşmadım ona geri geldim evin önüne baktımki ohapsedilmiş insan bi anda hayvan gibi birşey oluverdi ona yiyecek bişetler vermeye çalışıyodum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,