RuyaTabirleri.com

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatılmak, gerçeğin tam aksine çok güzel ve hayırlıdır. Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her zaman Allah’ın yardımını görür, her işi istediği gibi olur ve rast gider. Önemli ve büyük hiçbir sorunu, derdi, hastalığı ya da borcu olmaz. Allah kendisine taşıyamayacağı yük vermez. En büyük kayıplarında bile metin olma sabrı vardır.

Rüyada aldatılmak, rüya sahibi için Allah tarafından her kuluna nasip etmeyeceği ve sunmayacağı şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin yolu en hayırlı kazanç kapıları ile doludur.

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüya sahibinin göreceği hayırdır. Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her işinden hayır görür, kazanç elde eder ve her daim afiyette olur.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya, yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya işaret eder.

Rüyada Aldatılmak Ağlamak

Rüya sahibinin sevinç gözyaşları dökeceği anlamına gelir. Rüya sahibi, öylesine mutlu bir haber alacak ya da öylesine mutlu bir olayla karşılaşacak ki adeta mutluluk gözyaşlarına boğulacaktır.

Rüyada Ağlamak

Rüyalar tersine çıkar söyleminin gerçek olduğu rüya çeşitlerinden biridir. Çünkü rüyada ağlama aslında mutlu olmak demektir. Rüyasında ağladığını gören kişi, beklediği müjdeyi alır ya da büyük bir sürprizle karşılaşır veya çok özlediği kişiyle kavuşur diye tabir edilir.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüya sahibinin hayatta en çok istediği fakat kendisi için gerçekleşmesinin imkânsız olduğunu düşündüğü bir hayalinin gerçekleşmesine ve rüya sahibinin kendini sanki bulutların üstündeymişçesine mutlu hissetmesine işaret eder.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Hayırlı şeylere delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan güzel olaylara, kendisine şans ve uğur getirecek gelişmelere ve her zaman güzellikler içinde geçecek hayırlı bir yaşama delalet eder. Rüya sahibi mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Rüyada Birisini Aldatmak

Peygamber Efendimiz bir hadisinde “Bizi aldatan bizden değildir.” Buyurmuştur. O nedenle rüyada birisini aldatan kimse dinin kurallarına aykırı bazı işler yapar ve günaha girer. Bu rüya gören kişi için dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarıdır. Eğer dikkat etmezseniz, birçok hata yapacağınıza ve bunun sonucunda da mutsuz olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüyada eşini aldatan kimse, gerçek hayatında evli ise eşi ile arasında bazı problemler meydana gelir. Bu rüya aile hayatında baş gösterecek bazı huzursuzlukların habercisidir. Eşler arasında ortaya çıkacak kavgaya, aileden bir ferdin yapacağı bir hataya da yorulabilmektedir.

Rüyada Kız Arkadaşı Tarafından Aldatılmak

Rüyasında sevdiği kişinin kendisini aldattığını gören kişi, dünya hayatında bazı zorluklar yaşar ve kötü insanlarla karşılaşarak onların hilelerine maruz kalır. Rüyada aldatılmak dünyada da aldatılmanın habercisidir. Eğer yakın bir kişi tarafından aldatılırsanız aynı şekilde yakınınızda olan bir kimseden kötülük görürsünüz.

Rüyada Arkadaşı Tarafından Aldatılmak

Rüyada arkadaşınızın sizi aldattığını görmeniz, o kişiden size ulaşacak zararın veya ondan alacağınız kötü bir haberin göstergesidir. Bu rüya insanlara çabuk güvenmeniz sonucunda sürekli zarar gördüğünüzün ve bu huyunuzun değiştirmeniz gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Aldatırken Yakalanmak

Rüyada eşinizi, sevgilinizi veya bir arkadaşınızı aldatırken yakalandığınızı görmeniz, dünya hayatında da yaptığınız kötü bir hareketin ifşa olmasına ve insanlar tarafından kınanmanıza yorulmaktadır. Bu rüya eğer doğru yoldan ayrılıp yanlış yollara girerseniz, insanlar arasında küçük düşüp rezil olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Aldattığı Kişiyi Görmek

Rüyasında gerçek hayatta aldattığı kişiyi gören kişi, o erkek veya kadını arayarak hakkını helal ettirmeli ve özür dilemelidir. Bu rüya, yaptığınız işe aslında sizin de pişman olduğunuza ve bu hatanızı telafi etmek istediğinize yorumlanır.

Rüyada Sevgilisini Aldatmak

Rüyada sevgilisini aldattığını gören kimsenin ilişkisi ile ilgili bazı tereddütleri vardır. Bu rüya, sevdiğiniz kişi ile olan birlikteliğinizi bir üst konuma taşımadan önce düşünmeniz ve o kimsenin doğru insan olup olmadığını anlamanız gerektiğini gösterir. Bazen de rüyasında sevgilisini aldatan kişi, gerçek hayatta ona iyice bağlanır ve ondan kopamaz.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak

Rüyada nişanlısını aldatmak, o kişi ile evlenmeye ve mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyasında aldatırken nişanlının yakalaması, yapacağınız bazı hatalarınızdan dolayı nişanlınızla aranızın açılmasına ve kısa süreli küslüklere yorulabilir. Rüyasında nişanlısı tarafından aldatılan kişi ise nişanlısının yapacağı bazı kötü hareketler sonucunda üzülür veya onun söyleyeceği sözler nedeniyle kırılır.

Rüyada Aldatmak İstediğini Görmek

Rüyada eşinizi, nişanlınızı veya sevgilinizi aldatmayıp sadece bunun isteğinde olduğunuzu görmeniz, bazı günahları işlemeye meyilli olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya, günahlardan veya insanların sözlerinden çekindiğiniz için bazı yanlış şeyleri yapmadığınızı ama fırsatını bulursanız bu hataları da işleyebileceğinizi gösterir.

Rüyada Bir Hayvanı Aldatmak

Rüyasında herhangi bir hayvanı yemek vaadi ile kandırdığını ve aldattığını gören kişi, dini anlamda eksiklikler yaşar veya söyleyeceği bazı kötü sözlerle şirke girer. Bu rüya sizin gerçek hayatta hoş olmayan işler yapacağınızın delilidir. İnsan ilişkilerine önem vermediğinizi ve insanlara çok kolay yalan söyleyebildiğinizi gösteren bu rüya, daha dikkatli olmanız ve kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğine dair uyarıcıdır.

Rüyada Evli Kadının Kocasını Aldatması

Rüyasında evli bir kadın kocasını aldatıyorsa bu rüya o bayanın eşinden duyduğu rahatsızlığın ve kendisine yapılan bazı hareketlerden bıktığının göstergesidir. Bu rüya bazen de eşinize hak ettiği değeri vermediğinizi ve onun kalbini kırdığınızı gösterir. Aile hayatında huzur ve mutluluğun sağlanması için karşılıklı anlayış ve sevginin olmasını gösteren bir rüyadır.

Rüyada Aldatıldığı İçin Ayrılmak

Rüyasında kendisini aldatan eşinden, sevgilisinden veya nişanlısından ayrılan kimse gerçek hayatta kendisine zarar veren daima kötülüğünü isteyen bir kişiyi terk eder. Bu rüya, dost gibi görünen ama aslında düşman olan ve yakın çevrenizde bulunan bir kimseye ve o kimsenin size yakın zamanda yapacağı bazı kötülüklere işarettir. Eğer dikkatli olursanız bu düşmanınızdan ve onun hilelerinden kurtulursunuz.

Rüyada Aldatılıp Terk Edilmek

Rüyada hem aldatıldığını hem de terk edildiğini gören kimse, gerçek yaşamında saflığı ve iyi niyetliğini kullanacak kişilerle karşılaşır. Bu rüya sizin yakınlarınızda bulunan bazı zeki düşmanlarınız tarafından kötülük göreceğinize ve bu kimselerin sizin hakkınızda asılsız haberler yapacağına da işarettir. Bazı tabircilere göre ise böyle bir rüya faydasız ilimden, kendisine yararı olmayan arkadaştan ve boş işlerden kurtulmaya ve kendini tüm bu kötülüklerden sıyırmaya da işaret edebilmektedir.

Rüyada En Yakın Arkadaşı Tarafından Aldatılmak

Gerçek hayatta çok iyi dost olduğunuz bir kişinin rüyada sizi aldattığını görmeniz, o kişiyle yaşayacağınız ufak çaplı bir tartışmanın göstergesidir. Aldatılmak genellikle gerçek hayatta da yaşayacağınız sıkıntılara işaret eder. Bazen de gören kişinin temiz kalpli olmasına ve insanların ondan faydalanmaya çalışmalarına. Bu nedenle dost bildiği bir kimse tarafından aldatılan kişi onun bazı kötü hareketlerini yakalar veya o arkadaşından bir kötülük görür.

Rüyada Aldatıldığı İçin Boşanmak

Rüyada aldatıldığı için eşinden boşandığını görmek, eşi ile arasında gerçekleşen bazı tatsız hadiselerin yerini mutluluğa bırakmasına; aralarındaki bağın kuvvetlenmesine ve huzurlu bir yuvalarının olmasına işarettir. Çünkü ikili ilişkilerde rüyada ayrılmak gerçek hayatta bağın kuvvetlenmesine, mutluluğa ve huzura yorulmaktadır.

Rüyada Aldatıldığı İçin Ağlamak

Rüyasında aldatıldığını öğrenen ve bu yüzden ağlayan kişi gerçek hayatta bir hayra erişir. Çünkü ağlama rüyaları dünyada tersi ile çıkar. Bu rüya sizin için merhamet kapılarının açılmasına, tüm müşkül işlerinizde size yardım edecek iyi niyetli bir kimse ile karşılaşmanıza ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanıza işarettir.

Rüyada Gözünüzün Önünde Aldatılmak

Rüyanızda eşinizin, sevgilinizin sizi gözünüzün önünde aldattığını görmeniz, bazı hataların üstüne bile bile gideceğinize işarettir. Gerçek hayatta çok dikkatli olmadığınızı gösteren bu rüya, aynı hataları tekrar tekrar yaptığınız için sürekli üzüntü çektiğinizi ve bu nedenle çevreniz tarafından da tahkir edildiğinizi göstermektedir. Bu rüya bazen de tehlikeli işler yapmaya ve kendi hatalarınız yüzünden başınıza gelecek belalara da işaret olabilmektedir.

Rüyada Aldatıldığının Söylenmesi

Rüyada kendisine bir kişinin aldatıldığını söylemesi, yaşamınızda size yol gösterecek ve doğruyu yanlıştan ayırmanızı sağlayacak güvenilir bir kimseye işarettir. Bu rüya bazen de siz farkında olmasanız da bazı insanların sizin kötülüğünüzü istediğine ve fırsatını buldukça size zarar vermeye çalıştıklarına yorulabilmektedir.

Rüyada Aldatılmak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada aldatıldığını gören insan genellikle gerçek hayatta da bu endişeyi taşır. Özellikle eşini, sevgilisini çok seven ve kaybetmekten korkan kimsenin bilinçaltına işleyen bu duygu durumu genellikle rüyalarda ortaya çıkar. Eskiden aldatışmış olan veya eşinin bazı hareketlerini yakalayan kadın veya erkekler, sürekli bunu düşündükleri ve aldatılma duygusu ile yaşadıkları için rüyalarında da eşlerini bu şekilde görme eğilimindedirler. Sadece eş anlamında değil, dünyada insanlar tarafından saf kalpli olduğu için aldatılanlar da bu durum psikolojilerinde yer ettiğinde rüyalarında sürekli kendilerini kandırılmış olarak görürler. Unutmayın ki rüyaların anlamları elbette vardır; ama bir kısmı da psikolojiktir. Yaşamınızı gözden geçirerek hangilerinin psikolojik olduğunu bulabilirsiniz.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Aldatılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. gülçin (24 Aralık 2013 saat: 12:39)

  Rüyamda sevgilim(evlenmeyi düşünüyoruz hatta ocakta istemeye gelecekler) bana görüşmediğini söylediği bir kız arkadaşının numarasından arıyor ve kendisi konuşuyor bende beni neden ayşenin numarasından aradın ne arıyor bu tlfon sende diyorum ve kalkıp gidiyorum evlerine basıyorum bakıyorum kız orda sevgilimin kucağında öüyor sürekli onu sevgilim de öyle öpüşüyor onunla uzanmış:( kız benimle yüzsüz yüzsüz konuşuyor yanımda yine öpmeye devam ediyor sonra ben kalkıyorum elime bir zincir alıp kızı dövüyorum zincirle vuruyorum kıza uyandım şimdi ama hala moralim bozuk:(


 2. Kübra (27 Aralık 2013 saat: 08:43)

  Rüyamda yengemin sevgilimin beni aldatiğini söylediğini gördüm sonra bende sevgilimin yanına gittim gercekten de altiyordu yabancı bir kiz ile onunla telefonda mesajlastikti konuştu sonra bana benim işim var deyip gitti ve sonra ben ona ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım sonra agliyordum ben sinif arkadaşlarım bana destek oluyordular . Birde çok güzel bir kahvaltı sofrası gördüm . Abim benim Üzgün olduğumu görünce benimle konuştu neyin ne var niye boylesin diye derdini bana söyle dedi bende birsey yok dedim sevgilinmi var dedi o mu seni üzdü dedi yok dedim sonra işte uyandım.


 3. ayse (30 Aralık 2013 saat: 09:46)

  ruyamda sevgilimle gorusurken gayet benimle ilgili ve alakaliyken telefonunda mesaji yakaliyorum bu kiz tanidigim birisi gorusmedigini soyledigi birisi ama ruyamda onunla beni gecistirmeye calisirken kiza mesaj atiyor askimla baslayan siirsel ve kavga ediyoruz gidiyor tabi ben agliyorum sonra kizin baskasiyla sozlu oldugunu ogreniyorum bu arada benimki kayiplarda bulamiyorum kizin ailesini goruyorum onlara anlatiyorum kizlarinin kotu birioldugunu kotu isler yaptigini sonra tuvalete giriyorum dar ve pis her yer pislik icinde temizlemeye calisiyorum ama olmuyor sonra oylece birakiyorum …


 4. berna (05 Ocak 2014 saat: 12:24)

  Rüyamda annemi gördüm. Babam yoktu sanırım boşanmışlardı ya da babam akşam işe gutmişti orayı tam olarak görmedim. Hepimiz uyuyoduk geceydi. Annemin yanında 1 yaşındaki kardeşim yatıyordu. O aglamaya başlayınca bende annemin odasına gittim. Kapıyı açtım ışık kapalıydı aak icin dokunmadım. Ve kapıyı acıp kardesimi sordum ki annem bi hışımla bana kızdı ve iyi diye geciştirip kapıyı kapattırdı. Kapıyı kapatıp şoka girmis gibi bekledim çünkü garip hissetmiştim. Fakat beni bekleyen sürprizin farkında degilmişim sonradan anladım. Biraz kapının önünde bekledikten sonra kapıtı hızlıca açtım ama ışıgıda açtım. Annemin yanında bilmedigim tanımadıgım bir adam vardı ve ben sonra ağlamaya basladım kapıyı kapatmıştım. Agladım hıçkıra hıçkıra ağladım ve uyanınca korkmuştum.


 5. Seda (08 Ocak 2014 saat: 07:56)

  Rüyamda sevgilim bizim eve kalmaya gelmiş ayrı bir odada yatıyor. ailemde evde herkes kendi odasında gece saat 2 filan tüm iç odaların kapısı açık, ailem bizde olduğunu bildiği için kapıları kapatmadıklarını düşünüyorum.sonra gece uyanıyorum sevgilimin yattığı yere bakıyorum orda değil meğer tuvalete gitmiş biriyle fıs fıs konuşuyor bir anda dalıyorum tuvalete bakıyorum telde öpücükler gönderiyor kıza, çok üzülüyorum ağlıyorum ve sinirleniyorum. telefonu elinden alıp bakıyorum sürekli aramış onu gün boyu adı ferda yazıyor .Bağırıyorum sen nasıl birisin neden yaptın filan diye ağzını açıp bişi diyemiyor evden kovuyorum sonra vuruyorum canı yansın diye uyandım sonra halen etkisinden çıkamadım .


 6. MÜGE (11 Ocak 2014 saat: 11:38)

  rüyamda kocamın telefonuna başka bi kadından msj geldiğini gördüm mesaj gelince eşimin elinden telefonu zorla alıyorum aldıktan sonra deliye dönüyor mesajda bi fotograf vardı ve şöyle yazıyodu çok mutlu olacağız… fotoğraftada bi kız bi erkek masada karşılıklı oturuyodu ve eşim bana hiç bi açıklama yapmıyodu ne anlam ifade ettiğini söylerseniz çok memnun olurum teşekkür ederim…


 7. Anonim (13 Ocak 2014 saat: 06:59)

  Ben 3 aylık hamileyim ve eşimle bir konu yüzünden 1 haftadır konuşmuyoruz rüyamda eşimin beni aldattığını evi ayırdığını ve beni aldattığı kişinin hem tanıdık hem hamile olduğunu gördüm hiç bir çıkar yolu yok gibiydi çok gerçekçi bir rüyaydı sabah namazını kıldım ve uyuyan eşime sarılmaya gidiyorum çok korktum cevabınızı bekliyorum şimdiden Teşekkürler


 8. dilara (14 Ocak 2014 saat: 15:35)

  Ruyamda eşimle oturmuşuz eşim bana bir kız sevdigini onunla evlenecgini onu çok sevdiğini 320 gündür beraber olduğunu soyluyo hatta baska tarihler ve kızın adını da söylüyor ama ben hatırlayamadım şimdi ve ruyada ben ona yalvariyorum kucağımda bir bebek var ve iki yasindaki kizimizi gösteriyorum acimiyor musun cocuklarina diye ağlıyorum ama hic acimiyor umursamaz bitavirda bana nefretle bbakıyor kızı anlatirkende gözleri bile onu ne kadar sevdigini anlatır gibi bakıyor… çok etkileyen bi ruyaydi özellikle sayıları vermesi beni çok etkiledi. Rüyami yorumlar mısınız… şimdiden teşekkür ederim. .


 9. dilara (14 Ocak 2014 saat: 15:46)

  Ruyamda eşim bana bir kızı sevdigini onunla evlenmek icin beni teek edecigini onu nasıl sevdigini hatta kızla 320 gündür beraber olduklarini anlattigini görüyorum hatta kızın adını ve başka tarihlerde söylüyordu ama şu an hatırlayamadım gercek hayatta bir kızımız var iki yaşında ama ruyamda hem kizim hemde kucağımda bir bebek var ve ben eşime onları gosteriyorum onlarada mı acimiyorsun diyorum cok ağlıyor ve yalvariyorum ama onun hiç umrunda değiliz…. yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden cok tesekkur ediyorum. …


 10. seray (16 Ocak 2014 saat: 11:57)

  Gerçek hayatta tanımadığım biriyle evli olduğumu görüyorum anlamla ilkokulu okuduğum okula gidiyoruz evlendiğim kişinin gelip beni alması gerekiyor ama telefonunu açmıyor sonra bi kız açıyor sevgilisi arama diyo sonra bi yerde karşılaşıyoruz benı bırakıp gitmeseydin böyle olmazdı ailemle tartıştım gelemedim diyo sonra telefonda konuştuğum kızın yanına götürüyor kız gizli gizli elini tutuyor gidip aralarına oturuyorum uyandım tekrar uyudum ve rüyanın devamıní gördüm telefonda konuştuğum kızla evlenmiş artık onuneşi ağlıyorum yüzüğü hala pparmağında benim kocam nasıl başkasıyla evleniyor diyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,