RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek, estetiğe, zarafete ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında altın bilezik gören bir hanımefendi, bakımına önem veren, giyinmeyi ve takınmayı çok seven, bu sayede de her gittiği ortamda parıldayan bir güzellik ile tüm gözleri üzerine çeken kişi olarak ifade edilir. Rüya sahibi, uyandığında bile eşine güzel görünmek için hemen aklanıp paklanıp, süslenir. Bir kadın rüyasında altın bilezik görürse eğer bu onun kendisine duyduğu sevgiye ve saygıya delalet eder.

Rüyada altın bilezik görmek erkek için aynı şekilde yani hayırlı olarak ifade edilmez. Rüya sahibi için sıkıntı ve ağırlık anlamına gelir. Kişinin içine düşeceği güçlük olarak tabir edilir.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik takmak kadın ya da erkek fark etmeksizin hayırlı olan şeylere delalet eder. Rüya sahibi herkes tarafından sevilen ve saygı gören kişidir ama en çok da hayat arkadaşı olacak kişiden hayır görecektir. Sevgilisi, nişanlısı ya da eşi kendisini el üstünde tutacak, her türlü ayıbını örtecek ve eksik olan yanlarını tamamlayacaktır.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Büyük bir kısmet almak anlamına gelir. Rüya sahibi evlilik teklifi alabilir, güzel bir birlikteliğe başlayabilir, sevgilisi ile nişanlanabilir ya da maddi anlamda bir kazanç elde edebilir.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak

Rüya sahibinin çalışmasına gerek kalmadan alacağı bir mal ya da toplu paradır. Rüyasında altın bilezik aldığını gören kişiye ortak bir maldan ya da paradan pay düşecek demektir.

Rüyada Altın Bilezik Kırılması

İyi şekillerde tabir edilmez. Hastalık ve yokluk anlamına gelir. Rüya sahibinin ölümcül olmayan bir hastalığa yakalanması ve bir süre tedavi görmesi şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda da maddi olarak zor günlere yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Altın Bilezik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mehmet ilhan (11 Mart 2014 saat: 15:35)

  Rüyamda babamla altından bilezikler bulduk. Sayısı baya fazlaydı 20 den fazlaydı o kesin. Çoktu yani. Hatta gerçekmi diye iç tarafına baktım ayarı yazıyormu diye 6 sayısı vardı. Bişeyle daha yazıyordu. Eve getirdik. 10 a yakın bilezik alıp bozdurmaya gidecektim ama uyanmışım. Bu aralar ev almayı düşünüyorux. Rüyamdada zaten ev almak için altınları bozduracaktık. Yardımcı olurmusunuz? Şimdiden Allah(cc) raxı olsun emeği geçenlerden.

 2. Hüseyin (24 Nisan 2014 saat: 21:05)

  Rüyamda işyerinde elektrikler kesiliyodu hava henüz aydınlıktı işe başlamama daha vardı ama ben çalışan arkadaşlarıma yardım etmek için erken işe baslamaya karar veriyodum önce sefimle bişey aramaya çıkıyoruz terkedilmiş bi yerde ama aradığımız şeyleri bulamıyoruz bu arada ışıklar açılıyor ve tekrar gittiğinde bu kez hava kararmisti daha sonra koluma altın bilezik taktigimi gördüm 3 4 tane ve onlar beni köpeklerden koruyodu köpekler altın bileziklerden korkup bana yaklaşamıyordu işe gittiğimde üzerimde iş kıyafetlerim değil sivil kıyafetlerim vardı sizce bi anlamı var mı ?

 3. ekıran (25 Nisan 2014 saat: 08:44)

  merhaba,
  rüyamda turkuaz renkli beyaz kumlu bir denizdeyiz. sandaldaki arkadaşım elindeki paketi denize düşürüyor. ben deniz tabanına hiç zorlanmadan 2 sefer dalıp tabandan büyük büyük eğri altın bilezikler ve liralar topluyorum. daha sonra su alan sandaldan kurtulup bir anda kıyıda görüyorum. fakat ben sandalın içinde hiç olmadım. daha sonrada bizim guruptan sanırım yaşlı bir amcanın elinde başka bir ortamda 2 adet altın lira görüyorum ve hatta neden gösteriyor insanlara diye kızarken uyanıyorum.
  yorumlarınız için teşekkür ederim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,