RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek, rüya sahibinin disiplinli ve düzenli bir yaşam tarzını benimsediğine ve buna uygun yaşayarak, onun dışına çıkmadığına yorulur. Rüyayı gören kişinin sözüne sadık, güvenilir, mert ve erdem sahibi olduğu anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda bazı aksilikler ve engellerle karşılaşmaya, işinde başarısız olmaya ve bu nedenle zor atlatılacak bir dönem geçirmeye işaret eder.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüya sahibinin zamanı herşeyin  üstünde tutuğuna alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatın bir anını bile boşa geçirmek istemeyen, tabiri cazise karınca gibi çalışan, faydalı işler yapmak için nefes tüketen, başta kendine sonra da etrafındakilere faydalı olmak için çırpınan kimse olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Altın Saat Almak

Rüya sahibinin umut ederek girdiği işlerde başarı elde edeceğine ve istediği sonuçları alacağına rivayet edilir. Kişiyi hem makam hem de mal mülk sahibi yapacak, böylece yaşam şartlarını da iyileştirecek, işler yapacağına ve hedefi on ikiden tutturacağına tabir edilir.

Rüyada Altın Saat Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin tüm duygularını harekete geçirecek, onu heyecanlandıracak, sevinç gözyaşlarına boğacak ve daha önce aldığı haberlerin hiç birine benzemeyecek kadar özel bir haber alacağına ve mutluluktan ne yapacağını bilemez olacağına işaret eder. Müjde almak demektir.

Rüyada Altın Saat Vermek

Rüyada altın saat vermek de altın saat hediye almanın tam tersine müjde vermek olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin birine çok sevineceği, umutlanacağı ve havalara uçacağı bir şeyi habere edeceğine delalet eder.

Rüyada Altın Kol Saati Görmek

Rüya sahibinin bazı beklentileri ve planları olduğuna işaret eder. Kişinin zamana bıraktığı fakat bir yanda da gerçekleşmesini sabırsızlıkla beklediği bazı umutları olduğuna rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Altın Saat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. elnura (09 Ekim 2014 saat: 16:37)

    Ruyamda ban bir yabancı erkek ıkı tane çocugu varmış.Onlar yanında oynuyorlardı.Bana eşının mı bılmıyorum ama ıkı pahalıı gıbı geldı bana kol saatıtakı bır tane yuzuk hedıye ettı.Ben de teşekur ettım kollarına yatıyordum .Bu ruya ne demek yardımcı olurmusunuz.Adam yakşıklıydı üstünde grı kollu tişort vardı.Adam bana o takıları bir alettın içinde saklandıgı yerden gösterdı.ben onları gödterdıgı yerden kendım aldım Daha takmadım onları sadece aldım Takılar sarı sıyah gıbıydı.Altın olfugunu bilmiyorum ama pahalı gıbıydı


  2. yağmur (15 Ekim 2014 saat: 16:31)

    Pazarda birini seviyorum bakışıyoruz ama ikimizde birbirimize bişey söylemedik bu kişiyi rüyamda gördüm okuldan çıkarken bana sesleniyor ve ben de bakıyorum konuşuyoruz ama fazla değil giderken bişey sormak istersen faceden yazabilirsin diyorum. Ve bu çocukla buluşuyoruz kolumda yeşil bi saat var. Bu saati altın sanıyor. Yürürken bi yere düşüyorum o da üzerime atlıyor ve saati aramaya başlıyor. Benim değil de saatin peşindeymiş. Ben bu çukurdan kurtuluyorum saati aradığını görüyorum ama hala onu seviyorum. Bu rüya ne anlama geliyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,