RuyaTabirleri.com

Rüyada Alyans Görmek

Rüyada alyans görmek herkes için hayırlıdır. Evli olmayan bir kişi rüyasında alyans taktığını görürse yakın zamanda hayırlı bir kısmeti çıkacak ve onunla dünya evine girecek, mutlu bir evlilik sürecek demektir. Bekâr kişiler için alyans kesin olarak izdivaç anlamına gelir. Zaten evli olan biri rüyasında alyans taktığını görürse eğer hamile kalacak ve hayırlı bir evlat doğuracak demektir.

Rüyada evli bir kişi ama özellikle de bir kadın henüz evlenmemiş birine alsın diye bir alyans uzatır ve bu kişide alyansı alırsa eğer, rüya sahibi evliliğinde uzun sürecek olan sorunlar ve tatsızlıklar yaşayacak demektir. Rüyada alyansını düşüren ve fellik fellik aradığı halde bulamayan kişi nikâhtan düşerek dul sayılacak demektir.

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacak demektir ama rüya sahibi zaten evliyse o halde rüyasının anlamı bir bebek sahibi olacağıdır.

Rüyada Alyans Düşürmek

Rüyada alyans düşüren kişi o ya da bu şekilde dul kalacak demektir.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek de tıpkı alyans düşürmek gibi aynı anlama gelir. Rüya sahibinin dul kalmasına delalet eder.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüyada evlilik yüzüğü takmak yeni bir arkadaşlık anlamına gelir. Bu arkadaş alçakgönüllü, anlayışlı ve nazik biri olacak.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük görmek ve takmak ticaret hayatında atılacak yeni adımlara ve işlerin hayırlı olacağı için rüya sahibinin kar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük kadın için hoş, zarif, şık görünmeye ve herkes tarafından sevilmeye erkek için dik başlılığa, kibre ve malıyla övünmeye delalet eder.

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak nikâha ve anne, baba olmaya işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Alyans Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. erkam (28 Aralık 2013 saat: 18:43)

    merhaba ben rüyamda 3 tane gümüş renkte alyans yüzük gördüm bi sehbanın üzerinde duruyodu.iki tane yeğenim war ben ewde onlara bakıyorum ablam ve eniştem dışarıya çıkmış yüzükler sehbada duruyor bunların ikisi ablam ve eniştemin bi tanesi benim ablamla eniştemin yüzüğü yan yana duruyo benim yüzüğüm ayrı duruyo bu arada bekarım bu rüyamın yorumunu öğrenebilirmiyim…


  2. gizem (16 Ekim 2014 saat: 03:58)

    Ben istihare yapmistim beni istiyenler var ama benim gonlumde baska biri var Rabim dedim ben kendi kedime gelin guveymi oluyorum acaba kismetimde o kisi varmi dedim ve ruyamda bir torba dolu bana yuzuk sundular sec birini dediler bir tanesinin tasi cok buyuktu onu istemedim diyeri beyaz altin ve taslari cok guzel islemeydi onu aldim parmagima taktim acaba bu ruya gonlumdekinin olucaginimi yoksa farklimi cunku istihare yaptim simdiden tesekurler yorumuzun icin .


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,