RuyaTabirleri.com

Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek

Rüyada ameliyat olacağını görmek, gönül ilişkilerinde huzuru yakalamaya, seveceği bir kimseye, sıkıntı ve zahmet çekerek kazanılan mala, bereketin artmasına, para kazanmaya, iyiliksever yaşlı bir hanıma, şöhret ve izzet sahibi olmaya yorulmaktadır. Bazen bu rüya sıkıntıdan kurtulup feraha ermeye işarettir.

Rüyada Ameliyat Olup Hastanede Yattığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtulur. Yine arzu ve isteklerin yerine gelmesine, ferahlama, birçok zor işi becermeye, samimi ve güvenilir arkadaşa, kısa zamanda alınacak müjdeli havadislere yorulur. Yine bazı âlimlere göre bu rüya sıkıntı içerisinde olmaya, çekilecek kısa süreli üzüntülere de işaret olabilmektedir.

Rüyada Hastalıktan Kurtulamadığını Görmek

Rüyada hastalık yüzünden öldüğünü gören kişi tüm sıkıntılarından feraha çıkar. Bu kişi doğru yolu bularak hatalarından kesin dönüş yapar. Yine bu rüya dürüst arkadaş, maddi sıkıntıların sona ermesi, yetenekli bir adam ve dünya hayatının bolluk ve bereketine de yorulmaktadır.

Rüyada Ameliyathane Görmek

Rüyasında ameliyathane gören kişinin bazı sırları ifşa olarak ortaya çıkar. Bu rüya hastalıklardan kurtulma ve şifa bulma anlamındadır. Rüyasında ameliyathanede bulunduğunu gören kişi gerçek hayatında sağlıklı ve afiyette olur.

Rüyada Bir Hastayı Ameliyat Ettiğini Görmek

Rüyasında herhangi bir adamı ameliyat eden iş yaşamında başarılı olacağı adımlar atar. Yine bu rüya bütün işlerini layıkıyla yapan çalışkan ve güvenilir bir adamdır.

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

Bu rüya gören kişinin herksin takdirini kazanan güvenilir, sözü dinlenen ve tavsiyesine uyulan bir kişi olduğunu gösterir. Rüyasında kendisini doktor olan kişi dünyada insanlara iyilik yapar ve nasihatlerde bulunur.

Rüyada Herhangi Bir Organından Ameliyat Olmak

Rüyada vücudunun her hangi bir yerinden ameliyat olmak, ahlaklı ve yardımsever bir yaşlıdan menfaat sağlamak ve iyilik görmek anlamındadır. Ameliyat sıkıntılardan kurtuluştur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. arzu (07 Ocak 2015 saat: 10:46)

  Kendimi dişçide görüyorum. Hastaneye yatırılıyorum. Dişçi dişimden ameliyat olacağımı soyluyor. Sonra molaya gidiyor. İki doktor dişçi var ama biri genç biri yaşlı. Genç olan daha bi ilgileniyor benimle bakışlarından anlıyorum. Sonra molaya gittikten sonra ufak çocuklar görüyorum hastane katında onlarla konuşuyorum. Sonra doktorların geldiğini görünce ameliyat olmadan bi lavaboya gidiyim diyorum. Lavaboya gidiyorum kulaklık kulağımda uyuya kalıyorum. Bi amca geliyor yuzunj görmüyorum ama


 2. arzu (07 Ocak 2015 saat: 10:48)

  Kendimi dişçide görüyorum. Hastaneye yatırılıyorum. Dişçi dişimden ameliyat olacağımı soyluyor. Sonra molaya gidiyor. İki doktor dişçi var ama biri genç biri yaşlı. Genç olan daha bi ilgileniyor benimle bakışlarından anlıyorum. Sonra molaya gittikten sonra ufak çocuklar görüyorum hastane katında onlarla konuşuyorum. Sonra doktorların geldiğini görünce ameliyat olmadan bi lavaboya gidiyim diyorum. Lavaboya gidiyorum kulaklık kulağımda uyuya kalıyorum. Bi amca geliyor yuzunu görmüyorum ama uyan kızım niyetin kabul olmaz böyle diyor abdest almamdan bahsediyor sanırım yeri gösteriyor yerde kan var kalk kızım diyor bana pecete veriyor kapıda bekliyo sonra ben kendim bi peçete daha istiyorum. Sonrada uykudan uyanıyorum.


 3. seyma (25 Ocak 2015 saat: 11:28)

  Biraz karışık bir rüya olduğundan buraya yazdım. Rüyamda hastaneye gidiyorum. Hiç bir şey yokken ameliyat olmamı söylüyorlar. Bana üst kata çıkıp ameliyat odası yazan yerin önünde beklememi söylüyorlar. Bende asansörle çıkıyorum ama ben çıktıktan sonra asansör aşağı düşüyor. Başta anlam veremiyorum, ve sonra diğer asansörlerde düşüyor. Ben ameliyat odasının önünde beklerken deprem olmaya başlıyor ve cerrahlar odadan çıkıp bana bu şartlarda ameliyat olamayacağımı söylüyorlar. Herkes kaçışıyor bende enkaz altında kalmayayım diye sokağa çıkıyorum. Baya büyük bir deprem olmuştu


 4. irem (03 Mart 2015 saat: 20:49)

  rüyamda ameliyat olacağımı söyledi doktor hazırlandım hemen geliyorum diye çıktım .Geri geldim bekledim bekledim doktor yok.Sonra ameliyat cuma ya dediler.ameliyat zor bir ameliyatmış kalbe yakın bir bölgedeymiş.Rüyamınanlamına baktım gönül işlerinde huzur yakalamaya,huzura kavuşmaya şan şöhret yazıyor.


 5. Ozlem (26 Nisan 2015 saat: 10:07)

  Ilk once esimin bir porno filminde oynayan bir kadina yardim ettigini duyuyorum kavga ediyorum esimle sinirlenip ordan uzaklasiyorum.metro istasyonu alt zemin ray sistemune dusup takiliyorum surekli bagiriyorum yardim icin bir adam geliyor kurtarmiyor eski bir arkadasin yardimiyla kurtuluyorum fakat bir catismanin ortasinda buluyorum kendimi bir suru olen insanlar var e tanimadigim bir bayan beni anlimdan vuruyor öldummu diye beni kontrol ediyor elim uyusmaya basliyor.neden vurdugunu soruyorum yanlis oldu diyor.buz bulup anlima koyuyorum ambulans cagiriyorum disari ciktigimda herkes agliyor cenaze arabalari catismada ölen insanlarin yakinlariymis.cok kan kaybediyorum hastanede tanimadigim bir kadinin benden once gidip kaydimi yaptirdigini fark ediyorum.ameliyat önlugu icin ustumdeki kiyafetler kesiliyor yari ciplak ortada kaliyorum surekli baska yerlere sevk ediliyorum kotu izbe hastanelere kimse bana yardimci olmuyor yolda annemi goruyorum o da baskasiyla konustugundan benimle ilgilenmiyor.hatta ilgilenen hemsireler bile bir sekilde öluyor.artik ôlecegimi dusundugumden herkese hakkimi helal ediyorum umarim herkeste bana hakkini helal eder diyorum ve o sekilde uyandim.anlimin ortasinda koca bir kursun deligi oldugunun farkindaydim.biraz karisik anlamsiz bir ruya gibi geldi.yorumunuzu rica ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,