RuyaTabirleri.com


Rüyada Anne Görmek


Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı artar. Rüyayı gören kimse fakir olsun zengin olsun hayatına bolluk girer. Rüya tabirlerine göre böyle bir rüya gören kişinin annesini ihmal etmeye başladığı ve annesini sık sık ziyaret ederek hayır duasını alması gerektiği önerilmektedir.

Çağdaş Ulema, annesini rüyasında devamlı gören kişinin içsel olarak kendisiyle barışık olmadığını savunur. Çağdaş Ulemaya göre eğer annenizi rüyanızda seyrek görüyorsanız, bu annenizle olan iletişiminizin iyi olduğunu göstermektedir.

Rüyasında annesinin kendisini yeniden doğurduğunu gören bir kişi sağlık problemleri yaşıyorsa şifa bulur. Maddi durumu kötü ise tam tersi şekilde zenginliğe kavuşur.

Rüyanızda gördüğünüz anneniz, gerçek yaşamınızdaki anneniz ise beklemediğiniz bir yerden paraya kavuşursunuz. Bu rüya genellikle beklenmedik miraslarla tabir olunmaktadır.

Rüyanızda anneniz gülüyorsa, anne duası alacağınıza ve yaşlılığında hayırlı bir evlat olarak yanında olacağınıza yorulur.

Rüyada anneyi kaygılı görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerden zarar görebileceğine işaret eder.

Rüyada anneyi mutlu görmek çevreden alınacak destekle fayda sağlayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyasında annesinin ağladığını gören kişi kendisini sevince boğacak bir haber alır.

Rüyada anne görmek, biraz öğüt almaya ihtiyacınızın olduğu gösterir.

Rüyada anne görmek tabiri

Anne karnına dönmek

Rüyasında kendisini annesinin karnında gören kimse, eğer yurdundan ayrı ise, yurduna geri döner.

Anne ile yürümek

Rüyasında annesi ile yürüdüğünü gören kişinin yaşamına huzur gelir. Hayatında kendisine sıkıntı veren olaylar ve kişiler uzaklaşır.

Anne ile konuşmak

Rüyada anne ile konuşmak gelecek sevinçli haberlerin müjdecisidir.

Annenin ölmesi

Rüyada annenin ölmesi her ne kadar sıkıntılı bir durum olsa da tabiri hayırlıdır.  Bu rüya kazançlarınızın ve kısmetlerinizin kapıda olduğunun işaretidir. Rüyada annenin ölmesi çalışma yaşamınızla ilgili sevinçlerinizle tabir olunur. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya, yaşamınıza huzur geleceğine delalet eder. Ayrıca rüyada annenin ölmesi bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna işaret eder.

Bu rüya iç huzursuzluklarınızın yansıması da olabilir. Yaşadığınız pişmanlıkların rüyanıza yansıması olarak da tabir edilebilir.

Anne ile tartışmak

Rüyada anne ile tartışmak, onunla dargın olmak bazı konularda önünüze engeller çıkabileceğine delalet eder. Bazı maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Rüyada anneye bağırmak, hakaret etmek ve ona karşı hoş olmayan şeyler yapmak bazı günahlarınız yüzünden anneniz size darılabilir. Bu rüya bir uyarı niteliğindedir. Eğer günah işlemekte ısrar ederek annenizin gönlünü kazanmazsanız, girdiğiniz işlerde sürekli tersliklerle karşılaşacaksınız demektir.

Abdülgani Nablus-i Hazretleri rüyasında annesinin kendisine darıldığını gören kişinin yaşamında başarılar elde edeceğini müjdelemiştir.

Ölen anneyi görmek

Rüyada ölen annenin hayatta olduğunu görmek, bazı kaygılarınızın olduğuna fakat kaygılarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder. Alternatif olarak sevdiğiniz bir kişiyi göreceğinize işarettir. Bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı için rüyada ölü görmek makalesini inceleyebilirsiniz.

Anne ile sohbet

Rüyasında annesi ile sohbet eden kişi çok sevineceği haberler alır. Bir yerden haber bekliyorsa, beklediği haber hızlı bir şekilde gelir.

Annenin ağlaması

Rüyada anneyi ağlarken görmek, sıkıntılı bir durum atlatacağınız şeklinde tabir edilir. Bu rüyayı tam tersi şekilde yorumlayanlar da bulunmaktadır. Bazı yorumculara göre bu rüya sıkıntıya işaret ederken bir diğer kısma göre rüya sahibinin kısa süre içerisinde sevince mazhar olacağına delalet eder.

Annenin hasta olması

Rüyada annenin hasta olması, alacağınız haberlerin canınızı biraz sıkacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda, hem sosyal hayat içinde hem eğitim hayatı içinde sorunlu bir kişi ile uğraşılacağına ve bu yüzden ruhen yıpranılacağına işaret eder.

Annenin cennette olması

Rüyanızda annenizin cennette olduğunu görmüşseniz bu rüya eğer anneniz hayatta ise onun hayır dualarını aldığınıza, eğer anneniz vefat etmişse onun mertebesinin güzelliğine işaret eder.

Annenin dövmesi

Rüyasında annesinin kendisini dövdüğünü gören kişi annesini hoşnut etmiş demektir. Annenizin gönlünü kazanmışsınız ve onun dualarını alıyorsunuz.

Anneye küsmek

Rüyasında annesine kırgın olan ve küsen kişi işlerinde başarı elde eder. Kısa süre içinde çok iyi yerlere gelir ve maddi açıdan büyük kazanç elde edeceği bir proje sayesinde iş dünyasında saygınlık kazanır.

Anneyi dövmek

Rüyada anneyi dövmek alacağınız haberlerin sizin için tehlikeli olduğuna delalet eder. Bu rüya aynı zamanda annenize olan öfkenizin yansıması da olabilir.

Rüyada Anne Olmak

Rüyada anne olmak, kısa süre içinde bütün bereket kapılarının açılacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada Anne Baba Görmek

Rüyada anne baba görmek, rüyayı gören kişinin, atacağı doğru adımlar sayesinde çok başarılı olacağı, hayatını daha güzel bir hale getirecek bir işe gireceği, girdiği bütün işlerde kazanç sağlayacağı, kardeşlerine ve anne babasına büyük yardımlarda bulunacağı ve hayır duaları alacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Babanın Öldüğünü Görmek

Rüyada anne babanın öldüğünü görmek, iş konusunda yaşanacak bir sıkıntıya yorulur. Hayırlı bir şekilde başlayan ve ilerleyen bir işte bazı kötü kişilerin engel olması ile kazanç getiren ve mevki makam sahibi olunmasını sağlayan bir işin günden güne kötü bir hal alacağına ve hem maddi hem manevi zarara yol açacağına alamet eder.

Rüyada Anne Sütü Sağmak

Rüyada anne sütü sağmak, uzun zamandan beri çekilen sıkıntıların aile bireylerinden birinin ya da birkaçının vereceği destek sayesinde ortadan kalkacağına, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine ve dertlerin ve sorunların sona ermesi ile kişinin kendine olan güvenini tekrar kazanacağına rivayet edilir.

Rüyada Anne Eli Öpmek

Rüyada anne eli öpmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı konusunda atmak istediği bir adım için bazı düşüncelere sahip olduğuna, bu düşünceleri hayata geçirdikten sonra hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Anne Babanın Boşanması

Rüyada anne babanın boşanması, güzel bir şekilde başlayan bir işin yakın zaman içinde kötü bir hal almaya başlayacağına, çalışmaların başarı seviyesinin düşeceğine, rakipleri sevindirecek bazı olaylar yaşanacağına, yakın zamanda yapılan evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Anne İle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada anne ile ilişkiye girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kazanılan büyük başarılar kazanılacağı, sevilen bir akrabanın başının sıkıştığı bir durumda kendisine yardımcı olunacağına, hayır duaları alınacağına, dertlerin ve kısmetsizliklerin biteceğine veuzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına yorulur.

Rüyada Anne Karnında Bebek Görmek

Rüyada anne karnında bebek görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel olaylarla karşılaşacağına, büyük başarı kazanacağı işlerle ilgileneceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına ve hayal ettiği şeylere kısa sürede kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada anne ile kavga etmek, sıkıntılı bir işe girileceğine, bu yüzden büyük hatalar yapılacağına, yanlış kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Anne Sütü Görmek

Rüyada anne sütü görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Aile hayatında ve iş hayatında çok mutlu ve huzurlu olunacağı, sıkıntılı ve sorunlu günlerin geçmişte kalacağı, bir miras ya da bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağı, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceği ve alınacak sevinçli haberler sayesinde deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Memesi Görmek

Rüyada anne memesi görmek, kardeşlerden birinin desteği sayesinde çok zor bir durumun altından kolayca çıkılacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet eder. Aynı zamanda, eşler arasındaki sürtüşmelerin eşlerden birinin daha hoşgörülü davranması ile çözüme kavuşacağına ve bir tatile çıkılacağına rivayet edilir.

Rüyada Anne Saçı Görmek

Rüyada anne saçı görmek, hasret çekenlerin biraraya geleceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, zor zamanlar yaşanacağına ve zarar getirecek bir kişi ile muhatap olunacağına alamet eder.

Rüyada Anne Ve Erkek Kardeş Görmek

Rüyada anne ve erkek kardeş görmek, aile hayatı ile ilgili olarak verilecek bir karar ile dünyaevine girileceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına ve kısa süre içinde büyük kazanç getirecek bir işi için adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Anne Ve Abla Görmek

Rüyada anne ve abla görmek, yapılan hataların telafi edileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, yaşanan bir sağlık sorununun tedavi edileceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada Anne Babayı Kaybetmek

Rüyada anne babayı kaybetmek, olumsuz anlamlara gelen bir rüyadır. Sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı bir kişi ile sorun yaşanacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına yorulur.

Rüyada Anne Babayı Ayrılırken Görmek

Rüyada anne babayı ayrılırken görmek, yaşanacak üzücü bir olay yüzünden maddi ve manevi olarak büyük zarara uğranacağı, yeni bir sosyal çevreye girmek zorunda kalınacağı, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağı, artık yeni bir yaşam düzenine sahip olunması gerekeceği ve umutsuzluk yaratacak bir durumla karşılaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Sütünün Aktığını Görmek

Rüyada anne sütünün aktığını görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. İş hayatı ve aile hayatı içindeçok büyük sevinçler yaşanacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına ve zorlukların aşılacağına rivayet edilir.

Rüyada Anne Diye Ağlamak

Rüyada anne diye ağlamak, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir kişi ile yakın bir zaman içinde biraraya gelineceğine, hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, sevinçli ve müjdeli bir haber alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve eş, dost ve akrabalardan birinin yardımına koşulacağına yorulur.

Rüyada Anne Ve Teyze Görmek

Rüyada anne ve teyze görmek, güzel ve olumlu bir rüyadır. İş hayatında atılacak büyük bir adım sayesinde kazancın günden güne arttırılacağına, eğitim konusunda büyük bir adım atılacağına, yapılmış olan hataların telafi edileceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına ve hayır duaları alınacağına işaret eder.

Rüyada Anne Babayı Hacca Göndermek

Rüyada anne babayı hacca göndermek, olumlu bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, hayal ettiği ama bazı sebeplerden ötürü bir türlü kavuşamadığı şeylere kısa süre içinde kavuşacağına ve hayatını çok mutlu ve sağlıklı biri olarak geçireceğine yorumlanır.

Rüyada anne görmek psikolojik yorum

Anneler olumlu olan birçok şeyi simgelemektedir. Rahatlık, hayat, rehberlik, koruma, sığınma gibi… Bu nedenle bu rüyanın birbirinden farklı yorumları olabilir. Yaşamınızda neyin eksik olduğunu veya neye ihtiyacınızın olduğunu düşünün. Ya da rüyanızda annenizi ne şekilde gördüğünüzü… Bu şekilde rüyanızı çözmeniz çok daha kolay olacaktır.

Rüyanızda annenizin size seslendiğini görmeniz, bazı görev ve sorumluluklarınızı ihmal ettiğinizin göstergesi olabilir.

Eğer rüyanızda kendinizi anne olmuş olarak gördüyseniz ve gerçek yaşamınızda henüz anne olmamışsanız, etrafınızdaki kişilere karşı şu sıralar biraz bencilce davranmış olabilirsiniz. Bu rüya çevrenize ve doğaya karşı daha şefkatli davranmanız gerektiğine dair içsel bir yüzleşme olabilir.

Rüyanızda annenizle bir konuşma yapmanız, hayatınızla nasıl başa çıkacağınız konusunda biraz yardıma ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Şu sıralar akıl karışıklığı içinde olabilirsiniz.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Anne Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. şe şe (14 Şubat 2014 saat: 01:16)

  iyi geceler bu aralar garip rüyalar görüyorum en son ki rüyam ise evimin önünde annem ile konuştuk odaya çıktık şeytan mı cin mi ne girdi rüyama annem kalktı kapıda bana bakıyor yardım etmiyor. sanki karabasan basmış gibi oldum kalkamıyor sesim çıkmıyor hareket edemiyorum annem beni duymuyor ve görüyor ama sadece bana bakıyor. sanki içime giren şeyi annem tarafından sokulmuştu. sonra o şey içimden çıktı galiba tam hatırlamıyorum anneme yardım etmediği için darıldım . yorumuzu bekliorum şimdiden çok teşekkür edeim.( memuriyet için atamam konusunda mahkemeilk oldum ve yakında tekrar memur olmak için katiplik sınava gireceğim bunlara kafayı çok takıyorum. bunlarla alakası olabilir mi ? )

 2. birsen (01 Mart 2014 saat: 12:15)

  rüyamda aşı olurken gördüm ve annem beni tutuyordu 18 yasımdakı erkek kardesimi küçük sarı bisiklete binerken annem arkasında dolasıyordu ablam yeni bir eve tasıyor yan tarafimizda fakat 2 katı alırken başka biri o dairenin kendisine satıldığını soylüyor annem le tartısıyorlar sonra biz eve gecebilmek için sadece mutfak esyalarını annemle beraber tasıyoruz . beyaz gneslıkler takıyoruz kı ablam eve yerlestı sansınlar dıye sonra kendı evimde pembe sepet içinde bir suru balık gordum biri getirmiş ama kım olduğu nu görmuyorum sadece eli hatırlıyorum .. tesekkurler

 3. dilek (01 Mart 2014 saat: 12:21)

  rüyamda otobüsten oglum ve annem inmişiz oglumun montunu otobüste unutmusum otobüsü arkadan bos giderken gördüm hastane önündeymişiz anneme orda kalmalarını benimde otobüsün arkasından gidip yakalamaya calısacagmı söylüyorum sonra kücük kızımı görüyorum eski oturdum eve annemle gitmişim eşimle karsılasıyorum ve kücük görümcem esyaları topluyolar bende bir ikş parca alıyorum esya tasımak için evin içinde üc dort tane kücük cocuk getirmişler ve onlarda bagırarak evin içinde kosuyorlar onlarada kızıyorum susun diye kovmaya calısıyorum

 4. yağmur (14 Nisan 2014 saat: 14:15)

  rüyamda halamın gelini huzursuzluk cıkarıyor ve sinirli bi şekilde halamla birlikte gidiyorlar bende arkalarında ne oldu şimdi hala diye sesleniyorum ve halam bana gelinin haklı olduğunu söyleyerek 2 kere sağ omzuma vuruyor daha sonra ben kuzenimle konusurken orda esmer hiç tanımadığım bir adamda bizi izliyor ve 11 sene önce kaybettiğim annem güya uykusundan uyanmış çok sinirli bi şekilde geliyor ve halamın vurduğu koluma oda 2 kere vuruyor ve beni çekiştiriyor ve ben o korkuyla uyanıyorum çok etkilendim!!! şimdiden teşekkürler…

 5. nida (01 Mayıs 2014 saat: 12:24)

  Rüyamda yeniden 9 sınıfa başlamışım ve ben bunu istemiyorum arkadaşıma diyorum ki bak biz bu günleri yaşadık ve hıçkıra hıçkıra ağlıyorum dışarda kar yağıyor hava tam karanlık değil çıkıyoruz okuldan annem beni almaya gelmiş sonra yolda yürüyoruz ve bir dilenci görüyoruz anneme diyorum anne 1 lira verir misin annem yok diyor bende he dur ben harçlığımı harcamadım 2.25 kuruş um var dedim tam elimi cebime atim bi baktim cebimden bissürü bozuk para çıktı aldim bir lira götürdüm adam di dilenci ve elimde bir bebek vardi açtım bebeğin yüzüne baktım zayıftı sonrada uyandim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , , , , ,