RuyaTabirleri.com


Rüyada Anne Görmek


Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı artar. Rüyayı gören kimse fakir olsun zengin olsun hayatına bolluk girer. Rüya tabirlerine göre böyle bir rüya gören kişinin annesini ihmal etmeye başladığı ve annesini sık sık ziyaret ederek hayır duasını alması gerektiği önerilmektedir.

Çağdaş Ulema, annesini rüyasında devamlı gören kişinin içsel olarak kendisiyle barışık olmadığını savunur. Çağdaş Ulemaya göre eğer annenizi rüyanızda seyrek görüyorsanız, bu annenizle olan iletişiminizin iyi olduğunu göstermektedir.

Rüyasında annesinin kendisini yeniden doğurduğunu gören bir kişi sağlık problemleri yaşıyorsa şifa bulur. Maddi durumu kötü ise tam tersi şekilde zenginliğe kavuşur.

Rüyanızda gördüğünüz anneniz, gerçek yaşamınızdaki anneniz ise beklemediğiniz bir yerden paraya kavuşursunuz. Bu rüya genellikle beklenmedik miraslarla tabir olunmaktadır.

Rüyanızda anneniz gülüyorsa, anne duası alacağınıza ve yaşlılığında hayırlı bir evlat olarak yanında olacağınıza yorulur.

Rüyada anneyi kaygılı görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerden zarar görebileceğine işaret eder.

Rüyada anneyi mutlu görmek çevreden alınacak destekle fayda sağlayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyasında annesinin ağladığını gören kişi kendisini sevince boğacak bir haber alır.

Rüyada anne görmek, biraz öğüt almaya ihtiyacınızın olduğu gösterir.

Rüyada anne görmek tabiri

Anne karnına dönmek

Rüyasında kendisini annesinin karnında gören kimse, eğer yurdundan ayrı ise, yurduna geri döner.

Anne ile yürümek

Rüyasında annesi ile yürüdüğünü gören kişinin yaşamına huzur gelir. Hayatında kendisine sıkıntı veren olaylar ve kişiler uzaklaşır.

Anne ile konuşmak

Rüyada anne ile konuşmak gelecek sevinçli haberlerin müjdecisidir.

Annenin ölmesi

Rüyada annenin ölmesi her ne kadar sıkıntılı bir durum olsa da tabiri hayırlıdır.  Bu rüya kazançlarınızın ve kısmetlerinizin kapıda olduğunun işaretidir. Rüyada annenin ölmesi çalışma yaşamınızla ilgili sevinçlerinizle tabir olunur. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya, yaşamınıza huzur geleceğine delalet eder. Ayrıca rüyada annenin ölmesi bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna işaret eder.

Bu rüya iç huzursuzluklarınızın yansıması da olabilir. Yaşadığınız pişmanlıkların rüyanıza yansıması olarak da tabir edilebilir.

Anne ile tartışmak

Rüyada anne ile tartışmak, onunla dargın olmak bazı konularda önünüze engeller çıkabileceğine delalet eder. Bazı maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Rüyada anneye bağırmak, hakaret etmek ve ona karşı hoş olmayan şeyler yapmak bazı günahlarınız yüzünden anneniz size darılabilir. Bu rüya bir uyarı niteliğindedir. Eğer günah işlemekte ısrar ederek annenizin gönlünü kazanmazsanız, girdiğiniz işlerde sürekli tersliklerle karşılaşacaksınız demektir.

Abdülgani Nablus-i Hazretleri rüyasında annesinin kendisine darıldığını gören kişinin yaşamında başarılar elde edeceğini müjdelemiştir.

Ölen anneyi görmek

Rüyada ölen annenin hayatta olduğunu görmek, bazı kaygılarınızın olduğuna fakat kaygılarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder. Alternatif olarak sevdiğiniz bir kişiyi göreceğinize işarettir. Bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı için rüyada ölü görmek makalesini inceleyebilirsiniz.

Anne ile sohbet

Rüyasında annesi ile sohbet eden kişi çok sevineceği haberler alır. Bir yerden haber bekliyorsa, beklediği haber hızlı bir şekilde gelir.

Annenin ağlaması

Rüyada anneyi ağlarken görmek, sıkıntılı bir durum atlatacağınız şeklinde tabir edilir. Bu rüyayı tam tersi şekilde yorumlayanlar da bulunmaktadır. Bazı yorumculara göre bu rüya sıkıntıya işaret ederken bir diğer kısma göre rüya sahibinin kısa süre içerisinde sevince mazhar olacağına delalet eder.

Annenin hasta olması

Rüyada annenin hasta olması, alacağınız haberlerin canınızı biraz   sıkacağına yorulmaktadır.

Annenin cennette olması

Rüyanızda annenizin cennette olduğunu görmüşseniz bu rüya eğer anneniz hayatta ise onun hayır dualarını aldığınıza, eğer anneniz vefat etmişse onun mertebesinin güzelliğine işaret eder.

Annenin dövmesi

Rüyasında annesinin kendisini dövdüğünü gören kişi annesini hoşnut etmiş demektir. Annenizin gönlünü kazanmışsınız ve onun dualarını alıyorsunuz.

Anneye küsmek

Rüyasında annesine kırgın olan ve küsen kişi işlerinde başarı elde eder.

Anneyi dövmek

Rüyada anneyi dövmek alacağınız haberlerin sizin için tehlikeli olduğuna delalet eder. Bu rüya aynı zamanda annenize olan öfkenizin yansıması da olabilir.

Rüyada anne görmek psikolojik yorum

Anneler olumlu olan birçok şeyi simgelemektedir. Rahatlık, hayat, rehberlik, koruma, sığınma gibi… Bu nedenle bu rüyanın birbirinden farklı yorumları olabilir. Yaşamınızda neyin eksik olduğunu veya neye ihtiyacınızın olduğunu düşünün. Ya da rüyanızda annenizi ne şekilde gördüğünüzü… Bu şekilde rüyanızı çözmeniz çok daha kolay olacaktır.

Rüyanızda annenizin size seslendiğini görmeniz, bazı görev ve sorumluluklarınızı ihmal ettiğinizin göstergesi olabilir.

Eğer rüyanızda kendinizi anne olmuş olarak gördüyseniz ve gerçek yaşamınızda henüz anne olmamışsanız, etrafınızdaki kişilere karşı şu sıralar biraz bencilce davranmış olabilirsiniz. Bu rüya çevrenize ve doğaya karşı daha şefkatli davranmanız gerektiğine dair içsel bir yüzleşme olabilir.

Rüyanızda annenizle bir konuşma yapmanız, hayatınızla nasıl başa çıkacağınız konusunda biraz yardıma ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Şu sıralar akıl karışıklığı içinde olabilirsiniz.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Anne Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. şe şe (14 Şubat 2014 saat: 01:16)

  iyi geceler bu aralar garip rüyalar görüyorum en son ki rüyam ise evimin önünde annem ile konuştuk odaya çıktık şeytan mı cin mi ne girdi rüyama annem kalktı kapıda bana bakıyor yardım etmiyor. sanki karabasan basmış gibi oldum kalkamıyor sesim çıkmıyor hareket edemiyorum annem beni duymuyor ve görüyor ama sadece bana bakıyor. sanki içime giren şeyi annem tarafından sokulmuştu. sonra o şey içimden çıktı galiba tam hatırlamıyorum anneme yardım etmediği için darıldım . yorumuzu bekliorum şimdiden çok teşekkür edeim.( memuriyet için atamam konusunda mahkemeilk oldum ve yakında tekrar memur olmak için katiplik sınava gireceğim bunlara kafayı çok takıyorum. bunlarla alakası olabilir mi ? )

 2. birsen (01 Mart 2014 saat: 12:15)

  rüyamda aşı olurken gördüm ve annem beni tutuyordu 18 yasımdakı erkek kardesimi küçük sarı bisiklete binerken annem arkasında dolasıyordu ablam yeni bir eve tasıyor yan tarafimizda fakat 2 katı alırken başka biri o dairenin kendisine satıldığını soylüyor annem le tartısıyorlar sonra biz eve gecebilmek için sadece mutfak esyalarını annemle beraber tasıyoruz . beyaz gneslıkler takıyoruz kı ablam eve yerlestı sansınlar dıye sonra kendı evimde pembe sepet içinde bir suru balık gordum biri getirmiş ama kım olduğu nu görmuyorum sadece eli hatırlıyorum .. tesekkurler

 3. dilek (01 Mart 2014 saat: 12:21)

  rüyamda otobüsten oglum ve annem inmişiz oglumun montunu otobüste unutmusum otobüsü arkadan bos giderken gördüm hastane önündeymişiz anneme orda kalmalarını benimde otobüsün arkasından gidip yakalamaya calısacagmı söylüyorum sonra kücük kızımı görüyorum eski oturdum eve annemle gitmişim eşimle karsılasıyorum ve kücük görümcem esyaları topluyolar bende bir ikş parca alıyorum esya tasımak için evin içinde üc dort tane kücük cocuk getirmişler ve onlarda bagırarak evin içinde kosuyorlar onlarada kızıyorum susun diye kovmaya calısıyorum

 4. yağmur (14 Nisan 2014 saat: 14:15)

  rüyamda halamın gelini huzursuzluk cıkarıyor ve sinirli bi şekilde halamla birlikte gidiyorlar bende arkalarında ne oldu şimdi hala diye sesleniyorum ve halam bana gelinin haklı olduğunu söyleyerek 2 kere sağ omzuma vuruyor daha sonra ben kuzenimle konusurken orda esmer hiç tanımadığım bir adamda bizi izliyor ve 11 sene önce kaybettiğim annem güya uykusundan uyanmış çok sinirli bi şekilde geliyor ve halamın vurduğu koluma oda 2 kere vuruyor ve beni çekiştiriyor ve ben o korkuyla uyanıyorum çok etkilendim!!! şimdiden teşekkürler…

 5. nida (01 Mayıs 2014 saat: 12:24)

  Rüyamda yeniden 9 sınıfa başlamışım ve ben bunu istemiyorum arkadaşıma diyorum ki bak biz bu günleri yaşadık ve hıçkıra hıçkıra ağlıyorum dışarda kar yağıyor hava tam karanlık değil çıkıyoruz okuldan annem beni almaya gelmiş sonra yolda yürüyoruz ve bir dilenci görüyoruz anneme diyorum anne 1 lira verir misin annem yok diyor bende he dur ben harçlığımı harcamadım 2.25 kuruş um var dedim tam elimi cebime atim bi baktim cebimden bissürü bozuk para çıktı aldim bir lira götürdüm adam di dilenci ve elimde bir bebek vardi açtım bebeğin yüzüne baktım zayıftı sonrada uyandim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,