RuyaTabirleri.com

Rüyada Anneye Sarılmak

Rüyada anneye sarılmak, çok yüce ve manevi açıdan değerli duygularla yaşayan rüya sahibinin ailesine olan düşkünlüğü ve tüm amacının onları mutlu etmek, iyi bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak olduğunu bildirir. İyi bir evlat olmanın yanı sıra, gurur duyulacak, merhametli ve kadir kıymet bilen, herkese eşit mesafede duran, tüm canlıları yaratandan ötürü seven rüya sahibinin sevaplarla dolu hayatını işaret eder. Maneviyata önem veren, annesini seven ve onun gönlünü hoş tutmak için elinden gelen her şeyi yapan kişinin sürekli dua ettiğini ve işlerinde de Allah’ın yardımı ile sorunlar yaşamadığını alamet eder. Anneye sarılmak çok hayırlı olduğu gibi kişinin çok mutlu olacağının da müjdesidir. Sevinç veren gelişmeler kadar iyi haberlerle dolu, her zaman iyiliklerle karşılaşılacak olduğunun tabiridir.

Rüyada Anneye Sarılıp Ağladığını Görmek

Biraz üzüntü yaratan ve kişiyi umutsuzluğa sürükleyen bir olayın sonunda hayırlara aracılık edeceğine ve daha güzel bir kapının açılacağına, kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına delalettir. Aile büyüklerinden birinin vefatı sonrasında onun adına bir hayırda bulunacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına alamet eder. Hayırlı ve kişi için mutluluk gözyaşları dökmesine neden olacak güzel gelişmelerin müjdesi olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneye Sarılmak

Çok büyük pişmanlıklar içinde olan rüya sahibinin bundan sonraki hayatını daha düzgün ve onurlu bir şekilde yaşamak için gayret sarf edeceğine ve özellikle ailesine karşı daha şefkat dolu yaklaşımlarda bulunacağına alamettir.

Rüyada Anneye Sarılmanın Psikolojik Yorumu

Annesini erken kaybetmiş olan veya yakınlarda annesi vefat eden kimselerin bilinçaltlarında sürekli özlem duygusu ile yaşamalarının neticesinde rüyalarında annelerini görüp onlara sarılmaları son derece normal kabul edilir. Ölüm acısı ile baş etmekte zorlanıldığını ve yas sürecinde olunduğunun sembolik göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Anneye Sarılmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Avni Çağatay (12 Kasım 2015 saat: 09:51)

    Ben biraz uzun ve karışık bir rüya gördüğümü düşünüyorum. Ailemle (eşimle) birlikte 20 yıl kadar önce yaşamış olduğumuz şehirde ve aynı evde oturuyoruz. Ancak ben yaklaşık 10 yıl kadar önce çalıştığım iş yerindeki personellerimle beraber bir toplantı yapıyorum ve bu toplantıya önemli bir konuğumuz da katılıyor. Birden bire oturduğumuz ev 1.kat iken zemin yerden yükselmiş ve artık dışarı çıkmak için asansör kullanmak zorunda kalmaya başlamışız. Daha sonra bunlarla hiç ilgisi olmayan bir şekilde toplantıya dönüyorum. Bu arada konuklara ikramlar falan da yapılıyor ve fakat nasıl oluyorsa kendimi bir uçakta buluyorum. Yine yanımda isimlerini değil ama tanıdığımı hatırladığım kişiler var ve ben birden bire bir tüfek alarak uçak dışındaki tanımadığım bazı kişilere ateş açıyorum ve keskin nişancılıkla bir çok insanı öldürüyorum ama hiç kan akmıyor. Sonunda da beni vuruyorlar ve ölüyorum ama acı çekmiyorum. Ancak yine ismini hatırlamadığım bir tanıdığım beni ayağa kaldırıyor. Ölmüşüm ama beni bir tek o görebiliyor. Sonrasında beni annemin yanına götürüyor. Annem Allaha şükür gerçekte de şu anda yaşıyor. Ben ona sarılıyorum ve bir şeyler konuşuyoruz ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Ama nedense uyanmak bile istemiyorum.


  2. zeynep (12 Haziran 2016 saat: 11:18)

    Ben okuldaydim aşağıya iniyordum sonra annem geldi nedenini hatırlamıyorum ama bişey vardı . Annemi gördüğümde sıkı bir şekilde sarıldım . Baya öptüm annemi cok içten sarıldım . Sonra her sanıldığımda düşecek gibi oluyordu . . .


  3. Nagihan (05 Ekim 2016 saat: 06:42)

    Merhaba gökyüzünden yuvarlar bi cisim gördüm ucak pervanesi gibi beyaz renkli ama siyah bir parca var etrafinda gozden kayboldu ve sonra gelip bzim arazinin icine düştü ben kactim ondan ewe sigindim evde olmus olan annem vardi sarildim ona sakin korkma birazdan yere gok yüzünden bir şey dusecek dedim ses cikarmadan kimse zarar vemeden düştü hic dukunmadim metal gorunumlu bezaz gorunumlu buyuk bi cisim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,