RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Rüyada araba aldığını görmek, işleri hallederken çok çaba harcandığını ve her zaman aktif rol oynandığını gösterir. Rüya sahibi, hırsı ile giriştiği işlerde başarılı sonuçlar alır ve başarmak için her yolu dener. Bu nedenle de çevresinde takdir görür. İş ve aile hayatında bu özellikleri insanların yararına olacak, rüya sahibi de bu özelliğini kullanmaktan çekinmeyecektir.

Rüyada Araba Alacağını Görmek

Rüyada araba alacağını, araba almak için planlar yaptığını görmek, ilerisi için yapılacak planlara işaret eder. Rüya sahibi hayatında önüne belirli hedefler koyacaktır ve bu hedeflere ulaşmak için gerekli adımları atmaya başlayacaktır. Yaşamında yapacağı her şey bu hedeflere ulaşmak adına olacaktır. Koyacağı büyük hedefler yaşamın bir amacı olacaktır.

Rüyada Beyaz Araba Aldığını Görmek

Rüyada beyaz araba aldığını görmek, evlilikle yorumlanır. Beyaz araba, gelin arabasını temsil eder. Rüya sahibinin sevgilisi varsa o kişiyle yakın zamanda evlilik sürecine girilir. Eğer sevgilisi yoksa tez zamanda bir kısmet çıkar ve bir aşk başlar. Rüya sahibi için uzun ilişkiler yaşanacaktır.

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, yapılacak seyahat anlamına gelir. Uzun bir yola çıkılacaktır. Ancak rüyada araba görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Bu nedenle çıkılan yol zor günler yaşatacak, hayatının en sıkıntılı dönemini geçireceği bir süreç olacaktır. Rüya sahibinin rüyada at arabası görmesi, hastalığa delalet eder. Rüyada el arabası görmek ise, meşakkatli ve zahmetli bir süreç yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada araba kullanmak, devlet işlerinde yetkili bir insan olmaya işaret eder. Rüya sahibi eğer özel bir iş yapıyorsa kendi patronu olacak, kimseden emir almayacaktır. Bu durum hem maddiyatına yansıyacaktır hem de insanların gözündeki önemini gösterecektir. İş hayatındaki başarıları herkes tarafından konuşulacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.
Rüyada Araba Aldığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ibrahim (28 Şubat 2015 saat: 16:16)

    Rüyamda is yerimizin onunde golf 4 araba aliyorum cok mutlu oluyorum ve kiz arkadasimla bulusmak icin ulusa gidiyorum ben bu gune kadar hep araba almak istiyorum arabam olsun sevgilimle gezim istiyorum ve babama surekli bildiriyorum bunu ruyamda arabaya sahip oluyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,