RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba çarpması, rüyayı gören kişinin yaşam tarzı, hal, hareket ve davranışlarının etrafındaki insanlara uygun olmadığına, bu durumun farklı bir aileden ya da kültürden gelmiş olmasından kaynaklandığına ve arada çıkabilecek tatsızlıklara karşı hoşgörülü ve anlayışlı davranılması gerektiğine rivayet eder. Rüya sahibinin, daha sakin ve akıllıca davranması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Araba Çarptığını Görmek

İş hayatında ve aile hayatında maddi olarak sıkıntı çekilen günlerde hiç beklenmedik bir şekilde yüklü bir miktarda paraya sahip olunacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine ve aile içindeki tartışma ve çatışmaların bir süreliğine erteleneceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Çarpmasından Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin, bir anda eline geçen parayı iyi bir şekilde değerlendireceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada Kendine Araba Çarpması

Rüya sahibinin, hayatını tamamen değiştirecek, ailesi ve sosyal çevresi ile arasındaki bağa büyük bir şekilde etki edecek ve çok farklı bir hayat seçmesine vesile olacak bir olayla karşılaşacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, gireceği bir işin başarısız olması ya da vereceği bir sözün yerine getirilmemesinden ötürü çok büyük bir sıkıntının içine düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması

İş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek ve çok büyük değişikliklere yol açacak olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine ve endişe edilen durumların düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Arabanın Kaza Yapması

Rüya sahibinin, yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girerek yeni bir hayata başlayacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Araba Çarpması Hakkındaki Rüyalar;

 1. coşkun (31 Aralık 2013 saat: 12:10)

  Rüyamda otoyolun kenarında birkaç akrabayla dururken bir araba bekliyo gibiyiz. Araba hızla gelirken yavaş gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Keşke yavaşlasa derken yolun ortasında bir çocuk duruyo. Çocuğu tanımıyorum. Araba çocuğa çarpıyo ve çocuk metrelerce havada kalıyo sürükleniyo. Nedir bu rüyanın yorumu yardımcı olun lütfen.

  Rüyamda otoyolun kenarında birkaç akrabayla dururken bir araba bekliyo gibiyiz. Araba hızla gelirken yavaş gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Keşke yavaşlasa derken yolun ortasında bir çocuk duruyo. Çocuğu tanımıyorum. Araba çocuğa çarpıyo ve çocuk metrelerce havada kalıyo sürükleniyo. Nedir bu rüyanın yorumu yardımcı olun lütfen.

 2. Kadir (09 Ocak 2014 saat: 14:16)

  Rüyamda yoldan hızla karşıya geçmeye çalışırken birden hızlı bir araç geldiğini görüyorum ve duruyorum. Ancak araç düz gidecek yerde direksiyonu hafifçe bana kırıyor ve bana çarpıyor. Bende herhangibir yaralanma, sakatlanma veya acı olmuyor ve araç aldığı hızla devam ediyor. Biraz ilerde aracın durduğunu görüyorum ve şöförü benim birşeyim olmadığını görüp alaylı birşey söylüyor.

 3. büşra (22 Mart 2014 saat: 11:38)

  Rüyamda ablam annem ile adiyamanda bi şeyhi ziyaret etmeye gidiyoruz.
  Ablam bana orda hiç para vermiyor. Adiyamandan geri dönerken bi adamla bi kadin bizi dolandiricakti. Bir sürü kafileyle eve dönüş yolundayken tüm kafile dolmuslari sorunsuz bir sekilde yoluna devam ederken bizim dolmuş sürekli kaza yapiyorda sonra hiç birşey olmamış gibi yolumuza devam ediyorduk. Bir süre sonra arabadan çıkıyoruz ben bizi dolandırıcak adamla kavga eDiyordumm adam tam beni öldürecekken bir şekilde kurtuluyorum.kurtulacağimdan emindim rüyamda. eve döndüğümüzde annem 20 lira buluyor. Niye bizi parasız bıraktın diyor. Ben parayi oraya koyduğumu hatirlamadigimi söylüyorum bana inanmıyor.

 4. eda (21 Mayıs 2014 saat: 20:55)

  Rüyamda sık kullandığım 3 şeritli ve genelde hız yapilan bir yolda gidiyorum yolun kenarında çocuklar yürüyor bi kutlama var gibi rengarenk giyinmisler bi bakıyorum kız çocuğunun biri yolda önüme atlıyor ben frene basiyorum carpmadan duruyorum sol seritte cocugun elinde fuşya rengi şal var elinden ucuyor cocuk orta seride dogru gidiyor bende çocuga kimse çarpmasın diye ďortlulerimi yakarken dikiz aynasindan bakiyorum farı yanmayan bi araba geliyo ben eyvah çocuğu gormeyecek diyorum ve çocuğa çarpıyo
  Nedendir bilmiyorum çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim

 5. dilek (26 Mayıs 2014 saat: 07:05)

  rüyamda yoldayım yeşil ışığın yanmasını bekliyorum ama kırmızı ışık yanmasına lakin hiç bir araba etrafta görünmüyor ben sağ tarafa bakıyorum araba yok geçmeye karar veriyorum geçecekken bacağıma ufak bir şekilde araba çarpıyor bana çarpan kadında sarı saçlı bir bayan bişey olup olmadığını soruyor sadece ufaktan çarptınız bişeyim yok diyorum gerçektende yok zaten.eve geldiğimde arabanın bacağıma çarptığı tarafındaki et içine geçmiş ve kızarmış bir durumda oluyor bu rüyayı yorumlar mısınız?

 6. Ramazan Çin (25 Eylül 2014 saat: 11:25)

  Rüyamda arabada 3 kişiyiz ben arabayı kullanan arkadaşa ile Konuşurken bir bayana çarpıyor ve bayanın her iki Ayağını kaybediyor ben orda insanlar toplanmadan arabadan iniyorum. insanlar aralarında yazık kadına 4 çocuğu falan var diyor o arada elinde Bıçaklı bir kişi kadının dışarıya çıkmadın neden olanı kocaman bir Bıçak ile öldürüyor.BU RÜYA BENI ÇOK ETKILEDI :/

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,