RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek, rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel projeler yapmak istediğine yani gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, sosyal hayat içerisinde, modern bir yaşam tarzı benimsediğine ve çok çekici ve sürükleyici biri olduğuna delalet edilir. Bazı alimlere göre rüyada araba sürmek, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, sonra bu girişimlerden oldukça büyük kar elde etmeye ve iş yaşamında yükselmeye işarettir.

Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada araba kullanmak, rüyayı gören kişinin, hayat karşısında dik durmak için çabaladığına, hayatın zorluklarını ortadan kaldırmak için sürekli çalıştığına ve yeri geldiğinde insanlara maddi ve manevi olarak yardım ettiğine işaret eder. Bazı tabirciler için bu rüya, gören kişinin izzet ve şeref sahibi bir insan olarak, oldukça yüksek bir makama çıkacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada Otomobil Sürmek 

Rüyada otomobil sürmek, rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında alınan kararlara boyun eğmediğine ve hayatta yapılmak istenen her şeyin gerçekleştirildiğine tabir edilir. Rüyada otomobil süren kimse bir topluluğun başına geçerek amir olur veya uzun süredir beklediği terfiyi alır. Bu rüya özgürlüğün, ferahlığın, rahat bir yaşamın sembolüdür. Özellikle rahatça sürülen otomobil gerçek hayatta da tüm sıkıntıların bitmesine, kişinin ferahlamasına bazen de isteklerin gerçekleşip tüm arzulara kavuşulmasına yorulmaktadır. Rüyada sıkıntı içinde araba sürmek, birçok meşakkatten sonra rüyayı gören kişinin başarıya ulaşacağına, geçimi zorluklarla kazanacağına veya üzüntüden sonra ferahlamaya işarettir.

Rüyada Araba Kullandığını Görmek

Rüyada araba kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok iyi kararlar verip yavaş yavaş başarı kazanmaya ve çok iyi işler yapmaya alamet edilir. Rüyada araba kullanan kişi istediği terfiyi alır ve oldukça yüksek makama gelir. Bu rüya kişinin özellikle maddi konularda önüne çıkan fırsatları değerlendirerek çok başarılı olmasına ve istediği hayata kavuşmasına işarettir. Araba kullanan kişi çalışma yaşamında yaptığı girişimlerden hep olumlu sonuçlar alır. Rüyada araba kullanırken dar ve dönemeçli yollara sapmak gerçek hayatta da bazı zorluklarla karşılaşacağınıza; düz yolda ilerlemek ise sıkıntı çekmeden elde edeceğiniz mal mülke işarettir.

Rüyada Araba  Sürdüğünü Görmek

Rüyada araba sürdüğünü görmek, rüya sahibinin, iş hayatında başarıya ulaşmak için çok büyük fedakârlıklar yapabileceğine ve çok azimli davrandığına delalet edilir. Bu rüya araba süren için güzel bir geçim, bereketli bir hayat, bolluk içinde geçecek bir ömürdür.

Rüyada Arabayı Geri Geri Sürmek

Rüyada arabayı geri geri sürmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaştığına ve bu sorunların çözümü için çok profesyonel bir yardım alması gerektiğine yorulur. Bazen bu rüya kişinin kendisi için zararlı olabilecek eylemler içinde bulunmasına, eline geçen imkânları değerlendirilemeyip sıkıntı çekmesine, meslek hayatında yaptığı çalışmaların ters tepmesine ve bu yüzden başladığı yere dönmesine işarettir.

Rüyada Arabayı Gece Sürmek

Rüyada arabayı gece sürmek, içe kapanık bir kişi olunduğuna ve insanları tanıdıkça daha fazla kapanıldığına ve insanlar ile iletişim kurma konusunda çok büyük bir sıkıntı yaşandığına işaret edilir. Bazen bu rüya, biraz sıkıntı çektikten sonra ferahlayacağınızın göstergesidir. Bu nedenle başınıza gelen bazı belalardan dolayı çok fazla üzülmemeli ve her şey için Allah’a tevekkül etmelisiniz. Gece sürülen araba faydasız ilim öğrenmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya binmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır peşinde koştuğu işe çok kısa bir zaman içerinde girileceğine ve iş hayatında yeni bir işle ilgili çalışma yaparak kendisini yeni ve farklı bir mevkide bulacağına işaret edilir. Bazen de bu rüya, bir durumdan başka bir duruma geçmeye yorulur. Mevcut işinizi bırakıp farklı bir mesleğe geçeceğinizin ve orda daha mutlu çalışacağınızın habercisidir. Rüyada arabaya binmek, yolculuğa çıkmaya, uzun bir seyahate ve orda kalıp yeni bir başlangıç yapmaya yorulur. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, kişinin akrabalarının artmasına, aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya yorulabilmektedir.

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası gören kimse hastalanır veya hastanede yatıyorsa bir müddet daha kalmaya devam eder. Bu rüya genellikle kişinin sağlığı ile ilgilidir. Rüyasında at arabasına binen kimse kısa süreli bir rahatsızlık geçirir; fakat sonunda tüm hastalıklarından kurtularak ferahlayıp rahatlar. Bazı âlimlere göre ise bu rüya sıkıntı ile elde edilecek maldır. Çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, mutlu olup üzüntülerinizden kurtulacağınıza işaret eden bir rüyadır.

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyada görülen el arabası, meşakkatle ele geçecek paradır. Bu rüyayı gören kimse ister özel ister iş hayatında olsun bazı zorluklarla karşılaşarak sıkıntı yaşar. Bazen bu rüya arkadaşları ile aranın bozulmasına, aile hayatındaki tartışmalara ve sıkıntılara, evlatlarından dolayı başa gelecek bir musibete, iş yaşamında istediği sonucu alamamaya yorulur. Bazı alimlere göre ise el arabası, tüm sıkıntılardan sıyrılmaya, bir müddet üzüldükten sonra tamamen rahatlamaya ve ferahlamaya işaret eder.

Rüyada Araba Altında Kaldığını Görmek

Rüyasında araba altında kalan kimseye kötü bir kimse tarafından bir zarar ulaşır. Bu rüya iş hayatınızda sizi çekemeyen ve daima sizin kötülüğünüzü isteyen bir adamın habercisidir. Eğer rüyada araba altında kalıp zarar görmemeniz, bu belalardan sıyrılacağınıza ve başınıza gelecek tüm kötülükleri savacağınıza işarettir. Araba altında kalıp ölmek, uzun ve bereketli bir ömre, bolluk ile geçecek bir yıla işarettir. Araba altında kalıp kurtulan veya arabanın kendisine zararı dokunmayan kişi, meslek hayatında bazı zorluklarla karşılaşır ama tüm zorluklardan başarılı bir şekilde kurtulur.

Rüyada Renkli Araba Görmek

Rüyada görülen araba genellikle rengine göre yorumlanır. Siyah araba, makam ve mevki sahibi alıp yükselmek veya bir grup insanın lideri olup onları yönlendirmektir. Sarı araba genellikle hastalığa işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa süreli bir hastalığa tutulur. Kırmızı araba gönül ilişkilerine, aşk hayatına yorulur. Böyle bir rüya yakında aşık olacağınıza veya evleneceğinize yorulmaktadır. Yeşil araba ise, ibadetleri doğru yapmaya, namaza devam eden ve kulluk anlamında derecesi yüksek olan bir kişidir.

Rüyada Araba İle Kaza Geçirme

Rüyasında arabası ile kaza yapan kişi, hiç beklemediği bir anda işleri bozularak para kaybeder veya makamından olur. Kaza yapmak bir tehlike ile karşılaşmaktır. Eğer kazadan kurtulursanız başınıza gelecek bir musibetten kurtulur ve tüm zorluklarda çıkarak feraha ulaşırsınız. Rüyada kazadan kurtulamadığını gören kimse kötü insanların şerrinden çekinir veya onların kendisine zarar vermesi sonucu oldukça güç bir duruma düşer.

Rüyada Arabanın Kapısını Görmek

Rüyada bir arabanın kapısını gören kişi devlet işine girer. Böyle rüyalar genellikle iş ile yorulmaktadır. Bu rüya, memuriyete, kişinin yakın zamanda yeni bir mesleğe adım atacağına, güzel başlangıçlara da yorulmaktadır. Rüya sahibi, genellikle çalışma hayatında yeni adımlar atar ve bunun sonucunda oldukça büyük bir başarı kazanır. Araba kapısı bazen de mutlu bir yuvanın ve huzurlu bir hayatın sembolüdür.

Rüyada Arabasının Çalındığını Görmek

Rüyasında arabası çalına kimse elindeki makamı kaybeder. Bu rüya, genellikle meslek hayatında yöneticilerinden azar işitmeye, yaptığı çalışmaların başarısızlığa uğramasına ve derecenin inmesine işaret eder.

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, kişinin yakında uzun bir yolculuğa çıkacağının habercisidir. Çocuk arabası sürmek, yolculuk için hazırlanmaya yorulur. Bu rüya gören kişinin iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine; bazen de hayırlı yolculuklara, rahat bir seyahatten sonra güvenle memlekete dönmeye işarettir. Rüyada içinde çocuk bulunan çocuk arabası, uzak bir yerden misafirlerinizin gelmesine, onları karşılamaya ve onlarla vakit geçirmeye yorulmaktadır. Rüyada boş bir çocuk arabası görmek ise gönül macerasına işaret eder. Bu rüya eğer gören kişi bekârsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyada Makam Arabası Görmek

Rüyasında makam arabası gören, eğer fakir ve sıkıntısı olan bir kimse ise, tez zamanda oldukça güçlü, kudretli ve varlıklı bir insanla karşılaşarak ondan yardım görür. Bu rüya kendisine güvenilen, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimsenin mahiyetine girmeye, onun için çalışmaya ve bu çalışmalar sonucunda oldukça büyük faydalar görmeye işaret eder. Makam arabası bazen de gören kişinin mevkisinin yükselmesine, sıkıntıların gitmesine yorulmaktadır.

Rüyada Araba Sürmek Psikolojik Anlamı

Bu rüya genellikle sıkıntıda olan ve bu sıkıntıların bitmesini arzu eden kişiler tarafından görülür. Çünkü araba sürmek özgürlüğün, ferahlığın ve kolaylığın sembolüdür. Sizin de eğer hayatınız hep engellemelerle geçiyorsa, tüm bu sıkıntılardan kurtulmak istediğinizin, kendinize yardım edecek bir kişiyi beklediğinizin göstergesidir bu rüya. Aynı rüyadaki gibi araba sürmeyi, belki bulunduğunuz yeri terk ederek yeni bir başlangıç yapmayı arzular ve isteklerinizin en kısa zamanda gerçekleşmesini umarsınız.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Araba Sürmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yasemin (08 Mayıs 2014 saat: 01:50)

    Merhaba öncelikle ruyamda kor bir adam gordum yaris motoru suruyordu cok hizli bir sekide arabarlarin arasindan geciyorduk ben cok korkuyordum. Sonra gece oluyordu babam hastalaniyordu hastanede yatiyordu ben onun yanina gidiyordum hic gormedigim insanlar babamin yanindaydi ve almanyadan bir doktor gelmisti babam halsiz bir sekilde oturarak bana bakip gulumsuyordu sonra hastaneyi kus bakisi gordum yangin merdivenlerinden tirmaniyordum sonra da uyandim


  2. kader (11 Mayıs 2014 saat: 10:05)

    Merhaba; dün gece rüyamda bir kaç tane ilginç rüya gördüm. Önce siyah bir jip. E bindim kullanmaya çalıştım ama sadece geri alabildim sonra indim arabadan arabanın arkasında erkek arkadaşımın kullandığı motor biskilet duruyordu ona bindim önce pedal çevirdim sonra o pedal yok oldu motur kendi kendine gitmeye başladı o motorla biraz ilerledikten sonra daha önce hiç görmediğim bir yokuş dan çıkmaya çalıştım ve çıktım o yolu giderken yolda bir sürü kağıt dolar türk parası ve dur gördüm hepsi kağıt ti bir kaçını ben topladım birini bi kız çocuğu verdi ve yaşlı bir teyze yol üstünde cebinden çıkardığı parayı bana uzattı ama almadım o senin dedim daha sonra ilerlemeye devam ettim kendi mi bir okulun sırasında gördüm orda erkek arkadaşım var di yanında da bir kadın sarı sacliydi erkek arkadaşım gözlereime içine bakıp kızın göğsünü sokuyordu benim onun gözlerine baktığımı görünce uyandı ama yapmaya devam etti. Üzüldüm sonra banyoya gidip sıcak şu ile banyo yaptım çok üzgün dum. Sanki ışık hızı gibi kendi mi çalıştığım iş yerine buldum elimi uzun boylu esmer bi çocuk tutu bana merhaba dedi seni nle daha önce konuşmuştuk dedi ve uyandım tuhaf rüyalar görüum hep böyle çok rica ediyorum e posta ma cevap yollar misiniz okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler. Kader


  3. Züleyha PESTİL-APUHAN (08 Ekim 2014 saat: 13:25)

    Uzak bir şehirden misafirim geliyor, onunla ilgilenmem gerekiyor ancak iki bayan arkadaşımı arabayla biryere bırakmam gerekiyor.. önce bırakmak için başlangıç yapıyorum ancak çok trafik olunca diğer ilgilenmem gereken misafiri bekleteceğimden endişeye kapılıyorum. arkadaşlara durumu izah ediyorum. siz kendiniz gitseniz diyorum .. biliyorsunuz normal bir zaman olsa 600 defa olsa yine bırakırdım ama şu anda zor durumdayım diyorum ama özellikle arkada oturan bayan hiç tınlamadığı gibi bizzi bırak öyle git diyor.. bende sinirleniyorum birden arabayı durduruyorum. inin çabuk bırakmıyorum.. 50 defa söyledim il dışından misafirim geldi ona çok mahçup olucam derken indiriyorum.. daha sonra bindikleri arabayla oğlumun burnunu çizecek bir hareket yapıyorlar.. yol kenarında duran oğluma teget geçiyorlar…sürterek..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,