RuyaTabirleri.com

Rüyada Aramak

Rüyada aramak, daha farklı bir tabirle kişinin rüyasında bir şeyler aradığını görmesi çok makbul ve hayırlı bir rüyadır. Kişinin işlerinden elde ettiği başarılardan yana tatmin olması ve mutluluğa kavuşması anlamına gelir. İstenilen hedeflere ulaşmaya, amaçlanan zaferleri elde etmeye tabir edilir. Rüyada aramak, kişinin şansının eskisinden de açık olacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Bir Şeyi Arayıp Bulamamak

Rüyada bir şey aradığını ama onu bir türlü bulamadığını gören kişi, bazı sorunlar yaşayacak demektir. Kişinin yaşadığı zorluğa karşı alternatif geliştiremeyeceğine ve çareler bulamayacağına tabir edilir.

Rüyada Birini Aramak

Rüyada birini aramak duygusal yoğunluğa, çaresiz, savunmasız ve yalnız olduğunu hissetmeye delalet eder. Rüya sahibinin güçsüz olacağı bir dönemin geldiğine ve kişinin bir hayli zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Biri Tarafından Aranmak

Bir kimsenin rüyasında kendisini biri tarafından aranırken görmesi iyi değildir. Huzursuz, mutsuz, üzgün olmaya, zorluğa düşmeye, darlık ve yokluk çekmeye, hastalanmaya, borçlanmaya işaret eder. Kötü günler olarak değerlendirilir.

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolmak, yenilenmeye, canlanmaya ve tazelenmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin içinde olduğu olumsuz ruh halinden kurtulabilmesi ve yüzünün gülebilmesi için küçük bir farklılık çok iyi gelecek demektir.

Rüyada Bir Şeyin Kaybolması

Rüyada bir şeyin kaybolduğunu görmek, değerden ve gözden düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin uzakta olması nedeniyle şanını şöhretini yitireceğine, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına yorulur.

Rüyada Bir Eşyanın Kaybolması

Rüyada bir eşyanın kaybolduğunu görmek, muhtemel bir tehlikenin gerçekleşmeden önleneceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin son anda kıl payıyla bir beladan ya da kazadan kurtulacağı, bunun için kendini şanslı sayıp hayır yapacağı şeklinde yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Aramak Hakkındaki Rüyalar;

  1. aysun (01 Nisan 2014 saat: 21:50)

    selamûn aleykum. . ben rüyamda ailemle ve bir bayan arkadasimla19 numarali evi ariyorum.arkadasima cok yakinmis ev seviniyor bana yakin olacaksiniz diye ben ama hosnut degilim.sonra buluyoruz iceri girince sahibi olan bir adam burasi ev degil bir restoran diyor .bizde vermemek icin bahane ariyor kalkalim diyoruz biz gitmek üzereyken kapiyi kapayip gitmemizi engelliyor kalin sizi cok begendim size verecegim diyor.yorumlarsaniz memnun olurum.tesekkurler
    aysun


  2. ece (13 Nisan 2014 saat: 13:06)

    ben rüyamda tanımadığım bir okuldaydım ve okulda sınıfımı arıyordum o sırada tanıdığım bir öğretmenimin elinde yemek vardı bana bir sınıf ve o sınıftan birini bulmamı istedi ve bende bulamadım tam gidip bulamadığımı söyleyecekken bir camdan dışarıda deniz olduğunu gördüm deniz masmavi ve parıldıyordu çok sakindi ve bende büyülenerek denizi izledim sonra denizi yakından seyretmek için okuldan dışarıya cıkıyorum ve buyuk bir ucurum oldugunu fark ediyorum ve ucurumdan asagıya doğru iniyorum denizin kıyısından denize bakıyorum

    ruyamı yorumlarsanız sevinirim sımdıden tesekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,