RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek, eğer o arkadaşınız bekarsa yakında kısmetinin çıkmasına ve hayırlı bir evlilik yapmasına; eğer evli birisi bu rüyayı görmüşse eşi ile arasında huzura ve güzel bir geçime yorumlanır. Bazen de bu rüya arkadaşınızın başına gelecek güzel bir hadiseye, yakında mutlu olacağı bir haber almaya veya o arkadaşınızdan göreceğiniz iyiliğe de işaret eder.

Rüyada Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek

Rüyada tanımadığınız bir kadının gelinlik giymesi alacağınız hayırlı bir habere yorumlanır. Bu rüya, gören kişi için mutlu bir geleceğe, bereket ve bollukla geçecek bir ömre, saflık ve temizliğe, iyi huylu ve geçimi güzel bir kadına, yakında iyi insanlar arasında bir cemaat içinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Rüyasında siyah bir gelinlik giyen kişi kendisi için hayırsız bir istekte bulunur veya zarara girmesine neden olacak bir dua eder. Bu rüya bazen de karşınıza çıkacak hayırsız bir kısmete, evlilik hayatında bazı zorluklar yaşamaya, bazı durumlarda sıkıntı ve üzüntüye de yorumlanır. Beyaz gelinlik ise müjdeye, hayırlı haberlere, sevindirici havadisler almaya işaret eder.

Rüyada Kabarık Gelinlik Görmek

Kabarık gelinlik nimet sahibi olmak, bolluk bereket, elinize geçecek çokça para, mal mülk sahibi olmak, sıkıntılardan kurtulup feraha ermek, her anlamda güzel geçecek bir ömür, hayırlı bir kısmet ve iyi bir evlilik anlamlarına gelir.

Rüyada Gelinliğin Yırtılması

Rüyada gelinliğin yırtıldığını görmek, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, evlilik yaşamınızda birtakım sıkıntılarla yüzleşmenize, eşler arasında çıkacak olan bazı tartışmalara, aile saadetini bozacak hareketlere yorumlanır. Yırtılan gelinliğin dikilmesi ise, huzursuzlukların dinmesine, eşler için iyi geçime, ailede karşılıklı sevgi ve saygıya, hoş olmayan bazı tartışmaların bitip yerini mutluluğa ve huzura bırakmasına işarete der.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.
Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nursal (11 Ekim 2014 saat: 10:09)

  Rüyada siyha gelinlik giyiyen bir kadin gördüm evleniyodu ama sevmedigi biriyle sonra sevdigi gizlice geldi ve saklandi oda oraya gitti öpüstüler sonra gelinle ben baska yere gittik dügünü baska yerde yapma karari aldilar sonra biz gelinle yürürken iki kisi selamladi bizi ve bize dans edeceklerini söylediler ve ayakprotezlerini cikarip bize dans ediler sonra evlerine gectiler ve bizde dügün mekanina gelmistik kapiyi actik gelin takildi ve gelinligi kirilmisti cünki siyha gelingi tahtadandi


 2. fatma (20 Mart 2015 saat: 17:04)

  benim arkadaşım rüyasında benim düğünümü görmüş.üzerimde tam istediğim gibi bi gelinlik varmış ve yanımda da sevdiğim adam. hepimiz cok mutluymuşuz ve cok kalabalıkmış biz dans flan etmişiz .benim en yakın arkadaşım (rüyayı gören kişi değil)da hamileymiş.
  lütfen hemen yorumlar mısınız???


 3. yaren (07 Eylül 2015 saat: 09:00)

  Arkadaşım dogum yaptığı akşam seni rüyasında gelinlikli görmüş onun üzerinde de gelinlik var mis ben moralsiz misim benden o arkadaşım makyaj istiyor muş ben vermiyor musum bunun anlamı ne olabilir çok merak ediyorum lütfen bilgi verin bana


 4. Yaşar (21 Ağustos 2016 saat: 21:14)

  Rüyamda arkadaşımın evinde arkadaşımı ve sevgilisini üstünde beyaz bir gelinlikler gördüm.evin içinde arkadaşımın sevgilisi başka biriyle dans ediyordu ama dans ettiği kişiyi tanımıyorum.bu arada arkadaşımın sevgilisi o tanımadıgım kişi ile dans ederken arkadaşım koltukta uzanır halde elinde telefonuyla başka bir kızla mesajlaşıyor.bir yandan sevgilisiyle konuşuyor.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,