RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada arkadaşla kavga etmek; kişinin toplum tarafından göreceği tepkilere yorulur. Genel olarak, toplum nezdinde tanınan ve sevilen birisi olan bu kimse, yapacağı işlerin neticesinde belki de yanlış anlaşılmalara da maruz kalarak, itibar kaybedecektir. Kişinin yaşayacağı bu durum fazlasıyla üzücü olacaktır. Ayrıca, rüyasında arkadaşla kavga ettiğini gören kişiyi yakın zamanda uğursuz bir haberin beklediği de tabir olunmuştur.

Rüyada İş Arkadaşıyla Kavga Etmek

Rüyada iş arkadaşıyla kavga ettiğini gören kişinin iş hayatında olumlu değişiklikler yaşanacaktır. Bu kimse, monotonluktan ve tekdüze olmaktan çıkarak alacağı daha cesur kararlarla büyük işler yapma yolunda önemli adımlar atar. Arkasına dönüp baktığında gurur duyacağı bir tablo bırakmak kişinin en büyük isteği olacaktır. Kişi, çalışmayı daha da çok seven birine dönüşerek tam bir işkolik olacaktır. Rüyanın olumsuz yanı ise, kişinin işine aşık olduğu bu süreçte ailesini ve kendisini seven kişileri ihmal etme ihtimalidir.

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada yakın arkadaşla kavga eden kişi, hayat gayesi içinde bazı değerlerini ve olgularını bir kenarı bırakacaktır demektir. Kişi, menfaat etme yolunda prensiplerinden vazgeçecektir. Bu da çevresinin, rüya sahibini tanımasını zorlaştıracaktır. Çevresinden alacağı tepkiler ile sosyal hayatında kişinin bazı sıkıntılar yaşaması çok büyük bir olasılık haline gelecektir.

Rüyada Arkadaşla Küsmek

Rüya sahibinin içine gireceği kırılgan bir yapının işaretçisidir. Etrafındaki insanlar tarafından sürekli zaafı kollanan bu kimse, özellikle de düşmanlarını görmekte zorlanmaktadır. Araya bu düşmanlar tarafından ekilecek fitne ve fesat tohumları, kişiyi çok derinden yaralayacaktır. Büyük bir bunalım sürecine girecek olan bu kişi, hayatının baştan aşağı değişmesini izlerken elinden çok da fazla bir şey gelmeyecektir. Eli kolu adeta bağlı kalacaktır ve hiçbir şey yapamaz hale gelecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Şeyma Çarıkcı (05 Kasım 2014 saat: 05:04)

  Kardeşimle bir yolculuğa çıkıyorduk fakat gittiğimiz yol çok yokuşlu bir yol arabayla gidiyoruz ve dönüşte kardeşim arabayı kullanıyor ben çok korkuyorum çünkü kardeşim henüz dokuz yaşında. Çıktığımız yokuşları kardeşim iniyor ancak kullanmayı bilmediği için bir süre sonra uçurumdan aşağıya düşüyoruz. Bir yere dusuyoruz ölmüyoruz hayattayız hâlâ. Düştüğümüz yer yokuş aşağı olan bir yer ve bu yerde Yokuşun başından aşağıya doğru inanılmaz bir su geliyor sel taşkın gibi.ben bu sudan kardeşimi ve kendimi kurtarıyorum hatta yokuştan aşağıya suyun hızla getirdiği insanları da.. sonra arkadaşımın yanına gidiyoruz onu merak edip fakat arkadaşım benim çok düşüncesiz olduğumu söylüyor ve büyük bir tartışma yaşıyoruz bundan dolayı Ağlıyorum. Burada uyandım. Şimdiden çok teşekkür ederim


 2. Kübra Mehasin (20 Kasım 2014 saat: 09:52)

  Rüyamda düğünümün olacağını gördüm ama hiç bir hazırlığım tam değildi.Hatta oturacağım bir ev bile yoktu.Gelinliğimi giymemisim,diğer özel hazırlıklarım da tam değilsi.Panik oluyordum,diyordum ben hazır değilim.Bu rüyanın içinde erkek arkadaşımı da gördüm.Kaldığım yurttaki oda arkadaşlarımı da gördüm. Bu aynı rüyayı başka başka zamanlarda bi kaç kez gördüm. Yorumlamanızı rica ediyorum.


 3. sinem taş (07 Aralık 2014 saat: 08:40)

  Rüyamda aceleyle biyere hazırlanıyordum en yakın arkadaşım beni evimden almaya gelmişti ben normalde kapalı bir kızım ama ona açıkmı gidicez diye sordum oda hayır dedi bende çantama koydum eşarbımı falan daha sonra bi deniz gordum ama tam olarak deniz gibi değildi bu sonra yanında bi tane daha bi su birikintisi vardı onun rengi yeşildi denizin maviydi ben denizin kenarında oturmuştum kucağımda da yeğenim yanımda ablam vardı sonrada başka bir yere gittik oradada kedi vardı sonra arabaya binerken başka bir kedide geldi daha sonra ben arabaya binerken kedi ayağımın üstünden atladı. Umarım cevap verirsiniz şimdiden teşekkürler


 4. Fatma (25 Aralık 2014 saat: 11:16)

  çok büyük taş bir evdeyiz, bir camından ışık süzülüyor içeriye, ablam da varmış temizlik yapıyım diyorum ama her taraf toprakmış, bunu nasıl temizlerim diye düşünüyorum.derken ablamın elinde su hortumunu görüyorum, yere bırakıyor bıraktığı hortum bana fışkırıyor üzerime yağmur gibi su fışkırıyor o su beni ferahlatıyor ben evi yıkamaya başlıyorum ki ablam bir yılan görüyor ve öldürüyor.yorumlarsanız şimdiden teşekkürler..


 5. zeynep (04 Ocak 2015 saat: 10:50)

  Ben ruyamda okulda bir eglence amacli korkulu bir duzenleme yapiliuor ama bu baska asil sorunum şu,benim cokda yakin olnasada ginede okulda merhaba merhabayiz bu arkadasin bir kardesi var bunun bir odasi var ve ben bir deney yapmak icin kardesinin odasindan bor igne aliyorum ve bana ablasi onu neden aldin, o bizimdi diye laflar ederek kavgaya yani tartismaya dustuk ben durumu iza etmeye calisiyorum fakat o beni kale almiyo ve kusuyoruz birda uyanoyorim


 6. kübra (16 Ocak 2015 saat: 08:25)

  Rüyamda bakkala gidiyoruz. Orada kakaolu bisküvi alıyorum. Evimize geldiğimiz de kız arkadaşım onları misafirlere dağıtıyor. Bagiriyorum bende sen ne yaptığını sanıyorsun benim olan bir şeyi nasıl dağıtırsın diye. Aradan bi kac gün geciyor. Barismak istiyorum ama karşınmda erkek var. Koltuğa oturdum uyandım m


 7. Cemre (07 Şubat 2015 saat: 11:50)

  Lütfen cevap verin yha çok merak ediyorum benim çok iyi bir arkadaşı m var başka bir okulda oluyo tm işte o bizim okula gelmiş sorna benim okulumda olan arkadaşımla biz küsmüşüz amaküstüğüm arkadaşımla hem aynı okulda benım le bide yakın arkadaşım. Sizce ne anlam taşıyor yha cevap verin lütfen. Teşekkürler :) gününüz güzel olsun :) :)


 8. Rabia (22 Şubat 2015 saat: 08:31)

  Rüyamda sınıftayım, bir arkadaşım geliyor bana; diğer arkadasımın artık benimle konuşmak istemediğini ve kendisinin benden nefret ettiğini söylüyor. Ben bana bu haberi getiren ârkadas ile büyük bir tartışma yapıyorum. AAslında iyi bir insan olduğumu cümlelerimle kanıtlamaya çalisiyorum fakat nafile… benden nefret eden arkadaşım da geliyor sonunda yüzüme bağrarak benden nefret ettiğini onun bütün planlarını mahvettiğimi söylüyor. Ben dayanamayıp gidiyorumn ordan.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,