RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşlarımı Görmek

Rüyada arkadaşlarımı görmek, hayır, uğur, şans ve kısmet demektir. Rüyayı gören kişinin kazancının bol, başarılarının ve zaferlerinin sürekli, rızkının geniş, imkânlarının da sınırsız olacağı anlamına gelir. Ağız tadı, zenginlik, bolluk, bereket, lüks, konfor ve rahatlık içinde yaşamaya, sağlıklı kalmaya, gönül hoşluğu içinde olmaya, korkulardan, endişelerden, karasızlıktan ve karamsarlıktan da kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Eski Arkadaşlarımı Görmek

Rüyayı gören kişinin özlem duyduğu ve deyim yerindeyse burnunda tüten bazı insanların hasretini çektiğine ve onları görme isteğinin çokluğu nedeni ile bunun bilinçaltına yerleştiğine ve rüyalarına girdiğine işaret eder. Rüya sahibinin aklından hiç çıkarmadığı ve sürekli düşündüğü birileri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sınıf Arkadaşlarımı Görmek

Rüyada sınıf arkadaşlarımı görmek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin uzun zamandır görmediği akrabalarına, dostlarına, arkadaşlarına ya da aile bireylerine işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibi onlara kavuşmak için gün sayıyor, heyecanlanıyor ve sabırsızlanıyor demektir.

Rüyada Sevdiğim Arkadaşlarımı Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel ve müjdeli haberler alacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, mutlu olacağına, hafifleyeceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşlarımı Görmek

Rüyayı gören kişinin iletişimini kopardığı, küs olduğu ya da düşmanlık güttüğü kişilerle barış sağlayacağına, yeniden bir araya geleceğine, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına delalet eder. Rüya sahibi sevdiği insanlarla arasındaki kırgınlığı bitirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Okul Arkadaşlarını Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edineceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına kâh güleceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Arkadaşlarımı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gizem (06 Şubat 2014 saat: 16:42)

  bir okulda oluyorum ve eskiden basketteydim o arkadaşlarım okula geliyor ve başarı elde etmiş oluyorlar herkes onları alkışlıyor bende bakıyorum sonra antrenöre ben biraz kırılmıştım ondan onunla rüyamda hiç konuşmuyorum bana bakıyor ben yüzümü çeviriyorum öbürkü antrenörde yanıma geliyor ben diyorum nasılsınız hocam o da diyor iyiyim sen nasılsın bende iyiyim basketi özledim diyorum sizi arkadaşlarımı sonra kırgın olduğum antrenör bana bakıyor ve ben öbürküyle konuşmaya devam ediyorum merdivenlerden yukarı çıkıyoruz ben elime bir top alıyorum merdivenlerden çıkarken sektiriyorum önümde eski basket arkadaşlarım çıkıyor ben sonra diyorum ki bende geri döneceğim ama kırgın olduğum kişiye bakıp onunla çalışmayacağım oda diyor ki ben seni çalıştırırım diyor ben gülüyorum tamam peki diyorum sonra birden okulun bahçesinde oluyorum babam oradan bana sesleniyor gel diyor bende dışarı yanına gidiyorum ne oldu diyorum bana para uzatıyor ama ben ananem de kalmış oluyorum bana ananem verdi diyorum olsun al bunu da diyor alıyorum ve sonra arkadaşlarım yanıma geliyor dışarıda bakkal gibi bir yer oluyor oradan bir şeyler alıyorum ve birden yukarıda sınıfta oluyorum sıraya oturuyorum arkadaşlarım korku filmi izliyor oluyor bende bakıyorum öğretmen kendi halinde başka birilerine elindeki kağıtla bir şeyler konuşuyor sonra korku filminde ani korkunç bir ses çıkıyor ve uyanıyorum .


 2. Gamze (17 Kasım 2014 saat: 22:15)

  Kendimi okul arkadaşlarım ile beraber okul içinde görüyorum yüksek katlı bir okul binası sonra okuldan bakınca görünen bir eve geçiyorum benim evim imiş içerde yengem kayın validem var tekrar dışarı çıkıyorum okula gitmek için ve anında çok şiddetli bir yağmur başlıyor sanki sadece okulun üzerine yağıyor ve binanın tam ortasına daha şiddetli bardaktan boşalır gibi yağıyor pencereleri kapatmaya çalışıyorlar kapatamiyorlar öğretmenler ve bir gök gürültüsü ile patlama oluyor elimde yengemin telefonu o gök patlaması ile elimden atıyorum parçalanıyor o ses ile uyandım şimdiden teşekkürler


 3. asker (30 Kasım 2014 saat: 11:14)

  Rüyamda eski sınıf arkadaşım kızı görüyorum su anda evli onun anası babası benim ailem başka insanlarda var sofrada yer sofrasında yemek. Yiyiyoruz bende Somali suriye gibi yerlerde çekilmiş resimler var bilgisayardan çıktı alıp getiri yorum resimlerin arasında sınıf arkadaşım da oluyor yaklaşık 30 tane resim oluyor herkes bakıyor birer tane alıyorlar beğendiklerini o kızda alıyor aslında o resimleri başka birisine vermek için çıktısını almıştım ama içinden bazıları alınınca bende tekrar çıktı alıp geliyorum bilgisayardan tekrar o kızın olduğu resimi veriyorum yaninda mermi çekirdeği veriyorum kıza halen sofrada oluyor kız


 4. gktn22 (05 Ocak 2015 saat: 12:21)

  rüyamda anam galiba babamla tartışıp yenı ve gerçekte olmayan ıki kardeşımi alıp havaalanına gıdıyok ama gerçekte olan abım gelmiyor. Bızı uçağa bındırıyor ama para yetmedığı için gelmiyor. Uçak çok küçük. pılot bizim okuldan bır Çocuk ve sanki otobüsteymış gıbı davraniyorlar (okulun yarısı ve ben otobüsle Gidip geliriz) ve uçak romaya gıdıyor rüyamda roma surıyeye çok yakın ve surıyede savaş var ve savaşa romada dağıl en son ben bırı 1-3 dığerı 7-8 yaş arası kardeşlerımle oturuyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,