RuyaTabirleri.com

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, kişinin özellikle maddi konularda küçük ama önemli bir yardım göreceği ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Toplanılan armut sayısı çoksa bu durumda alınacak yardım da büyük olur. Olgunlaşmış sarı armut toplayan kişi, maddi açıdan çok büyük bir gelire sahip olur ve refah içinde yaşar. Ham armut topladığını gören kişi ise, sağlığı ile ilgili sürekli sorun yaşar ve hayat kalitesi düşer. Ham armut toplamak aynı zamanda kişiye söylenecek çok büyük bir yalana da işaret etmektedir.

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek

Mevsimi olmadığı halde rüyasında armut yediğini gören kişi, yasa dışı yollara başvurur ve haram kazanç elde eder. Rızkında düşüş olur ve aile birliği sarsılır. Zamansız armut yemek aynı zamanda yapılacak yanlış bir evliliğe ve yatırımlara da işaret eder. Para ve zaman kaybı kadar, gönül ilişkilerinde de aranılanı bulamamaya ve hayal kırıklığı yaşamaya delalettir.

Rüyada Armut Görmek

İşsiz bir kimse rüyasında armut görürse işe girer. Sıkıntılı kişiler için ise gelecek önemli yardımları gösterir. Yaşlı bir kimse rüyasında armut görürse ecelinin yaklaştığına işarettir. Rüyada armut görmek nimet açısından kısmetlerin artacağına ve bol rızık sahibi olunacağına da yorumlanır. Kişi rüyasında avuç içinde birden fazla armut tutuyorsa gelecek büyük bir mirasa tabir olur.

Rüyada Armut Satmak

Rüyasında armut sattığını gören kişi, tüm malını kaybedeceği ve parasız kalacağı bir döneme girer ve büyük yanlışlar yapar. Parasal açıdan yaşanacak zarar kadar ailesi içinde de pek çok gerginlik ve sıkıntı baş gösterir. Rüyada armut satmak genellikle elden mal çıkacağına ve çekilecek zorluklara işaret eder.

Rüyada Armut Yemek

Mevsimsiz armut yediğini gören kişi ahlaken zayıf ve kişiyi kullanan bir kadınla ilişkiye girer. Bir kadın mevsimsiz armut yiyorsa kocasından boşanır. Hasta biri vefat eder ve iş sahibi olanlar da işinden çıkar. Mevsiminde armut yenildiğini görmek ise, kazancın artacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine tabir olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Armut Toplamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. nurşen (08 Kasım 2014 saat: 06:32)

  rüyamda dere kenarındayım,az su var ve küçüklü büyüklü taşlar ve etrafa dökülmüş armurlar .armutların nereden geldiğine bakıyorum derenin biçnde ve benden biraz ileride oraya gidyorum ağacın dibine çünkü orada daha çok ve toplamaya çalışıyorum birileri geliyor.sonra bir yerde karalahana veriyorum bir kadına sarma sarsın diye o da iç malzemesini hazırlıyor onun evine sarmak için yardıma giderken ilk kattaki daire iş yeri çalışanlar ve ben oradan şeker ikramı alıyorum. ayaklarımdaki ayakkabıyı çıkarıyorum sonra eşini bulamıyorum. sırtıma ıslak bir halı sırtlanırken birisi görüp yardım ediyor çok hafif hissediyorum kendimi…


 2. yusuf (21 Aralık 2014 saat: 21:38)

  Rüyamda bir teresata asma arasında armut ağacı var normalde armutlar toplanmış sonbahar ben ağaçtan kalan armutları arıyorum bir iki armut alıp yiyorum tatlı ve olgun yeşil renkte. Daha sonra tekrar oradan geçiyorum kendi kendime diyorum bir poşet bulayım ve eve de götüreyim biraz armut topluyorum irili ufaklı ağacın tepelerine doğru bakıyorum dürt köşe pembe bir leğen var asmanın üzerinde, aklıma geliyor poşettekileri arkadaşıma vereyim ben bizim için olgun ve rirleri bizim için leğene toplayayım diyorum . İri ve sarıları poşetten leğene alıyorum ve ağacın etrafını dolaşarak tüm olgun sarı iri armutları leğene topluyorum, bu arada bir iki armudu yedim ve uyandım.


 3. yusuf (21 Aralık 2014 saat: 22:00)

  Bir yamaç tan geçtim dar bir kaya kovuklarına girdim yüksek kayalıkların kovuklarından aşağılara baktım çamurlu yollardan arabayla geçtim ve yeşil bir vadiye geldim buyuk dalları yere sarkmış bir siyah erik ağacından bir avuç erik koparıp bir kaç tanesini yedim ve çekirdeklerini çıkarıp attım.


 4. esin (06 Mart 2015 saat: 16:04)

  Rüyamda hayır ola inşallah. Bahçeli evlerin olduğu bir sokakta buz tutmuş bir kaldırımda buzları kıra kıra yürüyorum. Sonra bahçenin birinin kenarında bir ağaç var yemyeşil üzerinde kocaman sarı armutlar var. O armutlardan topluyorum. Başkalarıda var toplamak isteyen ve benim elimi tırmalıyor sürekli.Sonra bahçeye giriyorum girmeden giriş kapısının üzerinde bir asma var onun üzerimde de armut ağacı bahçeye girmeden o armutu koparmak istiyorum asmanın içinden bir el uzanıyor ve elimi tırmıklıyor armutu kendisi almak için ama armutu ben alıyorum. Sonra bahçeye girip arka bahçeye gidiyorum.Her yer gür çimenlerle kaplı alacakaranlık bir ortam ve orada da armut ağaçları var. Dalından toplamaya başlıyorum. Uzanamadıklarımı ağacı sallayıp yere düşürüyorum. İlk sallama da 4 Sonra 6 armut düşüyor sonra sayısını bilmiyorum ve yere düşenleri topluyorum hem sarı hem yeşil. Bu arada sürekli komşunun biri konuşuyor onu dinliyorum ve annemden geçmişte dedemin cumhurbaşkanlığı yaptığını öğreniyorum. Armutlardan yedip yemediğimi tam hatırlayamıyorum. Yediysemde sulu bir armut idi.Teşekkür ederim.


 5. GULNAR (28 Ocak 2016 saat: 11:30)

  MERABA.ROYADA BAHCEDE ARMUD AGACI VAR BEN ONA ARMUT TOPLAMAK ICIN CIKDIM MEVSIMI BITDIYI ICIN ARMUTLAR BITMISDI BENDE UZULDUM BIDE BAKDIMKI RAHMETLIK DEDEM BENIM ICIN ARMUT AGACINDA BI ARMUD SAKLAMIS GORUNCE SEVINDIM VE KOPARDIM SONRA AGACDA BASKA ARMUDLARDA KALDINI GORDUM VE BEN BU ABLAMIN BU ANNEMIN DEYE HEPSINI KOPARDIM AGACDAN ENDIM NINEM DUSMEM ICIN YARDIM ETDI BENDE NINE DEDEM BANA ARMUT SAKLAMIS DEDIM MUTLULUKDAN UCUYODUM


 6. Erdal keser (22 Mart 2016 saat: 13:40)

  Sabah erken saatlere yakın
  Büyükçe bir armut ağacı altindayız, bir adam var yabancı sahibi gibi . Armutları olgunlaşmış sapsarı altın gibi. habere ansızın kendiliğinden silkelenir altına dökülüyor .fakat Ezilip zedelenmiyorlar Adam kova kova doldurup yakın bir yerde biriktiriyor . Bende arada bir bir kovaya dolduruyor. Dolduğu için boş ve büyükçe poşet torba arıyorum .Bulduğum torba içinde bir takım dergi vb gazete kitap gibi şeyler var. Çıkarıp yerine armutları doldurmak istiyorum .Uyanışmışım.


 7. Emir (25 Mart 2016 saat: 06:29)

  Rüyamda elma ya da armut ayırt edemedim yeşil renktr agactan kopardım yedim,sonra sahibi olmayan biri gelip bu daha olmamıs neden yiyorsun baskasının malını dedi, bende adama hsyır olmuş dedim bu ssana gelince helal bizemi haram oluyor dedim ayrıca gordugum yer evimiz in karşısında bulunuyor adama sen 20 senedir burdasın ben 30 senedir burda yasıyorum dedim


 8. baki (03 Temmuz 2016 saat: 04:33)

  03.07.2016 TANIMADIGİM BİRKÖY YOLKENARINDA KÜÇÜK BOYLU ARMUT AGACINA DENK GELDİM VE BU AGACDA ÖYLE BİR ARMUT VARKİ TAM OLMUŞLAR OKADAR GÜZELKİ TOPLAYACAK BİR POŞETBİLEYOK RÜYAMDA Ceplerimi doldurdum ve yeterdiye giderken tam osırada armutdoluayac dalı kırıldı ve odalıda aldım arabama koymaya gîderken dalı tam osırada motorla yoldan geçen birköylüdenkorkuyorum kendi kırılan dal için niye kırdın diyecekdiye
  Ve osırada uyandım 04. o4.satimde
  Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,