RuyaTabirleri.com

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak, rüya sahibinin ayağını kaydırmaya çalışan, başarılarını engellemek için arkasından kuyusunu kazan, onu kötüleyen, ona zarar vermeye çalışan ve bunun yollarını yapmak için gece gündüz hiç üşenmeden çabalayan bazı kimselerin olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin hızlı bir şekilde ilerlemesinin ve gelişmesinin çevresindeki kimseler tarafından hazmedilmediği ve istenmediği anlamına gelir.

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek

Bu rüya da asansörde kalmakla aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin başarısızlığının sorumluluğunun çevresindekilere ait olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendi hataları nedeniyle değil çevresindekilerin huysuzluğu ve işgüzarlığı nedeni ile mutsuz ve başarısız olacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Asansörde Kalmak ve Kurtulmak

Rüya sahibinin ilk önce sıkıntıya, zahmete ve karamsarlığa düşeceğine sonra da inancı ve mücadelesi sayesinde bu durumu atlatmayı başaracağına rivayet edilir. Zorluktan sonra rahatlamaya, ağlamaktan sonra gülmeye tabir edilir.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

Düş kırıklığı yaşamaya, sıkıntı almaya, düşmanların gazabına uğramaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine dost olduklarını sandığı kimseler nedeni ile hem maddi hem de manevi zarara uğrayacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Asansörde Sıkışmak

Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına ve çevresindeki art niyetli kişilerin kendisini en zayıf anında yakalayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rahatının ve huzurunun kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Asansörde İnip Çıkmak

Bir kişinin rüyasında asansör içinde bir inip bir çıktığını görmesi onun ne başarısının ne de başarısızlığının kalıcı olmayacağına alamet eder. Kişi bazen çok mutlu olacak ve huzur içinde yaşayacak bazen de çok kötü, mutsuz, hasta ve huzursuz olup, zor günler geçirecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Asansörde Kalmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. sibel (06 Şubat 2014 saat: 03:33)

  Ruyamda aksam geç saatte kuafore gidiyorum adam beni iceri almıyo ama ben ınat edıp adama zorla sacımı yapması ıcın ısrar eriyorum adama laf sayıyorum bunun uzerıne adam dısarı cıkıp çırakları ıle benı tartaklanken polıs gelıo ve nısanlımın ailesi beni alıyo o arada nısanlım da karakoldaymıs ve bir kavgaya karısmış onu da almaya gidiyolarmış ve kayınvalıdem ve kayınbabam çok sakınler ruya boyle sonlanıyo

 2. ayşegül (18 Şubat 2014 saat: 14:18)

  asansöre binyorum acele biri arkamdan geliyor onu beklemyorum elimde anahtar yüksek kata gelince elimdeki anahtarı duvardaki deliğe bırakıyorum asansör inmeye başlıyor eşik arasında kalıyor zor nefes alıyorum hava geliyor sıkılıyorum nefes almak için nasılsa kurtuluyorum oturyorum bahçede gül var küçük katlı koyu kırmızı siyaha yakın koparıp kukluyorum karşımda birileri var ama tanımyorum

 3. sabiha (20 Şubat 2014 saat: 09:44)

  rüyamda asansöre biniyorum asansör çok eski , asansöre kimse binmeden bi bakıyorum yukarıya çıkarken altı çıkıveriyor.asansörle yukarıya çıkmak için bindiğimde ise asansör yukarıdan ve aşağıdan gittikçe sanki kağıt ezercesine küçülüyor sıkışıyor gibi oluyorum.işin tuhafı 2 gündür aynı rüyayı görüyorum.ama vardığım yer 3.kat okadar büyük bir yerki apartman demeye şahit ister yuvarlak labirent gibi bir bina.ordanda başka bir asansöre binipde varıyorum gideceğim yere,o asansörde eski ve çok dar böyle bir rüya…

 4. ayse (21 Şubat 2014 saat: 09:43)

  Rüyamda önce bir yerde oturuyorum ofis gibi bi adam sunum yapıo yanımda oturan adam dikkatimi cekiyor göz ucuyla adama bakıyorum oturduğum yerin önündede asansör kapısı var bekliyorum gelmeyince kalkıyorum sonra arkama baktığımda asansör gelmiş oluyor biniyorum benimle ereber bi erkek daha biniyor asansörde kalıyoruz sallanıyor asansör ben ardım istemek için bağırıyorum ama yanımdaki adam çaba göstermiyor sonra ben asansörün kapısını aralayıp bağırıyorum gözucuyla süzdüğüm adan bizi kurtarıyor bu adamda yakın arkadasımın arkadası çıkıyo sonra ofis gibi yerde gördüğüm insanların hepsi asansöre geçip oturuyolar beni kurtaran adamda dahil çıkmaları için yalvarıyorum ağlıyorum sonra çıkıyolar rüyamburda bitiyor biraz uzun ama teşekkürederim şimdiden:))

 5. mehtap (11 Mart 2014 saat: 08:13)

  Rüyamda asansör le en üst kata çıkmaya çalışıyorum kata geliyorum fakat asansör durmuyor sürekli yukarı çıkıyor içinde kalıyorum ben bu rüyayı yaklaşık 10 senedir filan dönem dönem sürekli görüyorum her asansöre binisimde hiçbir zaman inmek istediğim katta inemiyorum asansör sürekli yukarı çıkıyor. Bu defa tek fark asansör yukarı çıktıktan sonra artık çıkacak yer kalmadığı için küçülüyor ve benim başım tavana degerek beni sıkıştırmaya başlıyor ama tam sıkışma dan uyaniyorum. Bu ne anlama geliyor sürekli aynı rüyayı görüyorum.

 6. cemile kuzu (24 Mart 2014 saat: 09:26)

  Rüyamda asansöre biniyorum yukarı çıkmak için düğmeye basıyorum ve asansör çıkmaya başlıyor ancak inmek istediğim kata geldiğimde durmuyor ben daha da yükseğe çıkıyorum asansör de sıkışmış oluyorum bağırıyorum beni kurtarın diye sesimi birileri duyuyor.Asansör yüksekte bir yerde ama altı boş duruyor beni doktor biri geliyor tek bir alet var elinde onla kapıyı açıp hemen kurtarıyor beni hiç bir şey olmadan aşağı inip hayatıma devam ediyorum.

 7. havva (10 Nisan 2014 saat: 18:38)

  Rüyamda dersanedeki asansöre biniyorum son kata çıkmak için düğmeye basıyorum sonra asansör yukarı çıkıyor son kata geldiğinde durmuyor hala yukarı çıkmaya devam ediyor ve asansörün tavanı bana doğru geliyor yeriyle tavanı arasında sıkışıyorum ellerimi tavana dokundurdugum anda tavan duruyor sonra kapıya vuruyorum beni kurtarın diye ama dışarda insanlar olmasına rağmen benim sesimi duymuyorlar ve kimse beni kurtarmaya gelmiyor sonunda kendi cabalarimla kapıyı açıyorum ve dışarı çıkıyorum ağlıyorum ordaki insanlara bağırıyorum bana yardım etmedikleri için

 8. esin (02 Mayıs 2014 saat: 10:27)

  makyaj yapmak için asonsöre gidiyorum kapanmasın diye ayağımla tutuyorum bir anda kapanıyor ve asansör tek kişilik oluyor 1 2 3 numaralar var ilk 0 basıyorum sonra bır turlu ınmeyince 1 basıyorum ama 1 den 2 kere yazılmış ve ben her ikisinede basmışım bı anda sakin olmamı söylüyolar nefesim tıkanıyor sesleri duyunca rahatlıyorum asansörle gideceğim yere varmadan uyanıyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,