RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada aşık olduğunu görmek, kişinin yaşayacağı bir muhtaçlık haline veya güçsüz durumda olmaya, yardıma ihtiyaç duymaya işarettir. Rüyada genç ve güzel birine aşık olan kişinin eğer bekarsa iyi bir kısmeti çıkar ve evlenir. Rüyasında evli bir insana aşık olan büyük bir hata yapar veya günah işler. Bu rüya aynı zamanda karakter olarak zayıflığa ve kişiliğin bozuk olmasına da delalettir. Rüyada aşık olduğu kişiden karşılık gören dünya mutluluğuna ve huzuruna erişir. Rüyasında karşılıksız bir aşka tutulmak, gönül ilişkinizde mutsuz olmaya, çekeceğiniz ağır bir travmaya ve sıkıntıya yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Size Aşık Olması

Rüyanızda birinin size aşık olduğunu görmeniz, dünyada kıymetinizin, şan ve şerefinizin yüksek olmasına, menfaat elde etmenize ve sıkıntılardan kurtulmanıza işarettir. Böyle bir rüya gören kişi dünyevi mutluluğa ulaşır. Rüyada size aşık olan kimse bu aşkını söylerse, kısa sürede çok iyi bir fırsatın önünüze çıkmasına ve bazı tercihlerde bulunmak zorunda kalacağınıza; eğer söylemezse büyük bir fırsatı tepeceğinize delalet eder. Rüyada aşık olduğunuz kişinin de size aşık olduğunu öğrenmeniz, müjdeli bir haber alacağına veya çok mutlu olacağınız bir olay yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Aşk Mektubu Görmek

Rüyada aşk mektubu yazan kimse çok mutlu olacağı bir olay yaşar. Rüyasında aşk mektubu alan kişi, hiç beklemediği bir yerden çok sevinçli bir haber alır. Aşk mektubu dünyevi zevklere, sevinç ve mutluluklara yorumlanmaktadır. Rüyada aşk mektubu görmek aynı zamanda dünyada gönül ilişkisi kurmaya, aşık olmaya veya kadın erkek ilişkilerinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Aşık Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında aşık olan kişi gerçek hayatında sevgiye ihtiyaç duyan, evlenmek isteyen veya hayatında kendisini kollayacak ve koruyacak bir kişiyi bekleyen birisidir. Bu rüya iç dünyanızdaki sevgi arayışınızı, sevilme arzunuzu ortay koymaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Aşık Olduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. aksu (21 Haziran 2015 saat: 01:21)

    ruyamda eski sevgilimin yeni kız arkadaşı çok fakir çok eski cep telefonu var birbirlerine attıkları mesajları okudum,ve birbirlerine aşık olduklarını anladım çok üzüldüm . kızı hareketsiz kalana kadar dovdum sonra denize attım ayağı kesildi ambulans geldi kizin babasıyla konuştum çünkü kızı sabaha kadar zorla alikoydum
    eski sevgilim o kızla mutlu olduğunu ayni işyerinde markette çalışıyorlar ve bende o ise girdim eski sevgilimin dolabında bir sürü dus jeli gördüm ve o duş jellerini ben almisim eski sevgilim artik mesajlarimi umursamiyor onu seviyor çok aci cektigimi gördüm Rüyam da ruhsal bunalımda oldugumu gördüm
    tanimadigim bir adama sarildim eski sevgilimin aşık olduğu kızla birçok yeri gezdiğini öğrendim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,