Rüyada Asker Görmek


Rüyada asker görmek çok güzel şeylere işaret eder. Rüyasında asker gören kişi kötülüklerden ve tehlikeden uzak demektir. Asker  galibiyet, mutluluk ve bol kazanç anlamına gelir.Rüyada asker görmek genel olarak iyiye ve güzele delalet eder. Rüyada görülen asker kişinin işlerindeki yükseleceği, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda gücü temsil eder. Asker bazen rüyada sağlık sorunu anlamına da gelebilir. Eğer kişi rüyasında kendini askerin olduğu bir hanede görürse bu onun yaşayacağı olası bir hastalığa delalet eder. Eğer rüya sahibi rüyasında askeri, askerlik yaptığı yerde görürse sağdık bir arkadaşından bir konuda destek görecektir. Rüyada askerin sağlık problemleri olduğunu, iyi olmadığını görmek, iyi şeyler yapmaya niyetlendiğinizi ama sizi dışarıdan durdurmak isteyecek birileri olacağına delalettir.

Rüyada Askere Gitmek

Rüyasında askere gittiğini gören kişi bazı problemlerle karşılaşacak demektir. Rüyada asker olmak ya da askere gitmek darlığa ve zorluğa işaret eder.

Rüyada Askerle Konuşmak

Rüyada askerle konuşmak rüya sahibi için güzel şeylere işaret eder. Sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, zaferlere, yükselişe, kararlılığa, kudrete ve kötülüklerin dışında kalmaya delalettir.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüyada vatani görevini yerine getirdiği halde yeniden göreve çağrılmak kişinin kendine olan özgüvenin ve inancının azalacağı anlamın gelir. Rüya sahibi, hedeflerine ulaşmak ve kararlarını yerine getirmek konusundaki kararlığını ya da inancını yitirecek demektir.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahsız asker aslında gizli bir düşmana işaret eder. Rüyada silahsız asker gören kişi, dost sandığı birinden zarar görecektir. Bunun yanı sıra rütbeli bir asker görmek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya ve saygın biri olmaya delalet eder. Aynı zamanda her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmak demektir.

Rüyada Asker Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. emre (10 Şubat 2014 saat: 07:41)

  rüyamda eşimle camdan dışarı bakıyorduk yüzlerce asker gördüm sivil kıyafetli marşlar söyleyerek otobüslere doğru yürüyorlardı acemi birliğine gdeceklermiş başlarında mavi bereler vardı daha sonra tanımadığım bir adam gördüm denize doğru yürüdük deniz dalgalıydı girmek istedim korktum sonra wc ye doğru yürüdük tuvaletin içinde 4kişi vardı herkez arkasını dönüp ayakta küçük tuvaletini yapıyodu ben yapamadım yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin

 2. tatlı cadı (07 Mart 2014 saat: 15:19)

  rüyamda evimize askerler gelmiş. savaş varmış yurtta korkuyorum ama cesaretliyim de . kurşun delikleri dikkatimi çekiyor. küçük yaş pastalar ve çok büyük yaş pastalar geliyor. sanki yaş pastadan yemişim. çok büyük yaş pastadan yiyeceğim ama askerler gitsin de öyle yiyeyim diyorum. hep yaş pasta gelmiş. kalabalık ailem sanki yanımda . böyle bir rüyaydı. hayırlısı bakalım.

 3. seyran (28 Mart 2014 saat: 15:12)

  Babam bana araba almak için bir yere götürdü.Gittiğimiz yerde bir amca bizi bir yere götürüyor ve orada ağaçlık orman ve birden çok kozalak var sonra babamla biz o çam kozalaklarını toplamaya başlıyoruz .Sonra yolun kenarında askerler var bir yere gidiyorlar elinde bayraklarla ve biz onları izlemeye başlıyoruz.Askerler o kadar kalabalıklar ki itişi kalkışa başlarında da rütbeli komutanlar var bir yere gitmeye çalışıyorlar .Yolun içini, dolduruyorlar bizde kenarda kozalak topluyoruz hemde onları izliyoruz.

 4. halil (25 Nisan 2014 saat: 14:13)

  rüyamda istanbul da bir dağın üstünde asker gördüm asker sanki nöbet tutuyordu birden askerin yandığını gördüm ve o ateşle dağdan duştüğünü ve düşerkende dağı yaktığını gördüm herkez korku içindeydi o kadar çok şiddetli bir ateş cıktı ki her tarafı mahşer yerine döndü dağın yarıya kadar yanıp tutuştuğunu gördüm. askerde oateşler içinde kaldı tamda şehire gliyordu ateş o anda uyandım. ne anlama gelir bu acıklar sanız sevinirim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,