RuyaTabirleri.com

Rüyada Askere Gittiğini Görmek

Rüyada askere gittiğini görmek, ciddi bir işe girişir veya önemli bir olayın içinde yer alır. Bu rüya bazen de sıkıntı içine girmenize, başınıza gelecek önemli bir olaya, önemli kişilerin olduğu bir cemaatin içinde bulunmaya, iş hayatında yükselmeye de yorumlanır.

Rüyada Askerlik Celbinin Gelmesi

Rüyada kendisine askerlik celbinin geldiğini gören kimse önemli bir yük altına girer veya ciddi bir için çağrılır. Bu rüya gören kişi için herhangi bir zorluğa bazen de iş hayatında yükselmeye, kendisine verilecek önemli bir işe de işaret eder.

Rüyada Asker Uğurlamak

Rüyada asker uğurlamak kişinin hayırlı bir iş yapmasına, insanlara yardım etmesine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, yardıma muhtaç birisine yapılacak yardıma, gönlü bol cömert bir adama, birtakım insanlara ihsanda bulunmaya delalet eder.

Rüyada Askerlik Çağının Geldiğini Görmek

Rüyada askerlik çağının geldiğini gören kişinin omuzlarına bazı yükler yüklenir veya bu işi ağır sorumluluk altına girer. Bu rüya, gören kişinin bazı işler yapmasına, çalışma hayatında bulunacağı girişimlere, bazen makam ve mevki sahibi olmaya da işaret eder.

Rüyada Askerlerin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada yürüyen askerler o ülkenin silahlı kuvvetlerine, ulusal güvenliğe, eğer askerler düşmansa o bölgeye yapılacak bir askeri harekata, çeşitli yerlerde yaşanacak savaşlara ve mücadelelere, bu mücadelelerde halkın yaşayacağı zorluklara işaret eder.

Rüyada Askerlerin Arasında Bulunmak

Rüyasında bir grup asker olduğunu ve onların içinde bulunduğunu gören kişi, devlet işine girer veya işinde kendisine önemli bir pozisyon verilir. Bu rüya gören kişinin kazanacağı mertebeye, işinde yükselmesine, makam ve mevki sahibi olmasına, halk içinde takdir gören ve sevilen bir kimse olmasına, üzerine yüklenecek önemli bir vazifeye ve bu işin altından başarıyla kalkıp değer kazanmasına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Askere Gittiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ayşe (07 Aralık 2014 saat: 15:57)

    Meraba ben rüyamda sınırdaki kuzey irak sinirina sevdigim asker onu gormeye gidiyorum ve dağlık bir yer görüyorum ama kimse anlamasin diye oda yanimda telefonla konusuyoruz ve bi göl var çok güzel tertemiz onun kenarinda oturuyoruz tabi bende koylu kiyafeti gitmistim şalvar falan o bulunduğum yere ayakkabilarimi çıkarıp da girmisim ve donucem ayakkabilarim yok ve ben oylece yurume basliyorum ayakkabilarimi bi cami onunde buluyorum ama benim değil sonra baska birseyden buluyom ama o kısmı hatirlamiyorum ve ben kendi koyume gidiyorum ben orda amca kızı ile kavga ediyorum ve babannem bana çok hızlı bi tokat atiyo geceymis tabi mecbur orda kaldim ve sabaha evden giderken diyorumki bi evim olsaydi ben burda kalmazdim diyorum sonradan aklima geliyo benim evim var niye aklima gelmedi diyorum ayakkabilarimi giyip cikiyorum ve uyandim sonra bu sabah ruyasi ayrica gercektede sevdigim kişi kuzey irak sinirinda askerlik yapti ama askerligi bitti ve gercektede ben kucukken amca kızı ile çok kavga ederdim babannem hep bana kizardi babannem suan hasta ve ben hiç gitmedim yanina çünkü kalbim kırık ona karşı


  2. ilknur (24 Ağustos 2015 saat: 03:13)

    Asker olan kardeşimin kuzey irak düştüğünü öğreniyorum tel açıyorum fakat ona bir türlü ulaşamıyorum daha sonra yukarıya panik seklinde biri geçiyor çıktığımda ise kardeşim furkan annemle onu görünce sarılıp alıyoruz zaten ağlama sesim uyndim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,