RuyaTabirleri.com

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçmak, kişinin bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen bir adamdan dolayı bulunduğu yeri terk etmeye, tehlikelerle yüz yüze gelmeye, bazen de kuvvetli ve maddi anlamda zengin bir kişinin gazabından korkmaya, başınıza gelecek bazı belalara işaret eder.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Rüyasında aslandan korkmadığını gören kişi düşmanın şerrinden emin olur. bu rüya, herhangi bir şeyden tedirginlik duyuyor veya endişe ediyorsanız, korktuğunuza uğramayacağınız anlamına gelmektedir. Bazen de bu rüya çekindiğiniz ve sevmediğiniz bazı kişilerin aslında düşündüğünüz gibi olmadıklarının ve onları yakından tanıyınca gerçek yüzlerinin farkına varacağınızın habercisidir.

Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin aslan olduğunu gören kimse, güç ve kuvvet kazanarak herkes tarafından takdir gören önemli bir kişi olur. Bu rüya, gören kişi için oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kısa zamanda büyük başarılar elde edeceğinize, hükümet işine girmeye, yönetici olmaya, kuvvetli bir adamın yanında çalışmaya, bir gruba önder olmaya da işarettir.

Rüyada Aslanın Yelesini Görmek

Rüyada aslanın yelesini gören, buna dokunan kişi hükümette bulunan bir adamın yanında işe girer. Bu rüya iş hayatında parlak bir geleceğe, kısa sürede her anlamda başarılı olup maddi manevi anlamda yükselmeye, sizin için önemli olan bir işte başarı göstermeye, güçlü ve nüfuslu kimselerin gözüne girmeye ve onlar için çalışmaya yorumlanır.

Rüyada Aslan Burcu Olduğunu Görmek

Rüyasında aslan burcundan olduğunu gören kimse, bu burcun özelliklerini taşır ve yakın zamanda terfi ederek yöneticilik pozisyonuna yükselir. Farklı bir burçta olanlar için bu rüya atılıma, bazı girişimlerde bulunmaya, çalışmalarından elde edeceği kara, cesur ve gözü pek bir kimseye, insanların gözünde iyi bir yerde bulunmaya delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Aslandan Kaçmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. ömer bülbül (18 Aralık 2014 saat: 17:57)

  rüyamda yol üstünde bir dişü aslan görüyorum. aslan bana doğru geliyor fakat dikkati bende değil. normal yürüyor. gaziyor vaziyette… ya beni görmüyor ya da benimle ilgilenmiyor. çpk korkuyorum. hemen sol trafımdaki yaklaşık üç metre yüksekliğimdeki tel örgüye tırmanıp aslana farkettirmeden kendimi çitin öte tarafına atıyorum. o tarafta da bir kuyruklu maymun görüyorum. maymunun aslandan korktuğu falan yok. hemen çitte delik xs var mı diye komtrol ediyorum. yok. az sonra uyanıyorum. saate bakıyorum güneşün doğmasıa 10 dk var. (sabah namazı için)
  çok belgesel izliyorum. bundan dolayı hanım benimle sık sık münakaşa ediyor..


 2. serafettin (07 Şubat 2015 saat: 20:10)

  Ruyamda bi gurup aslan dan kaciyordum aslanlarin hepsi siyah renkteydi ama yanindaki aslanlar fazla dikkat cekmiyordu sadece icinden bi tane si dikkat cekiyodu aramizda bi 100 metre var di arada bir durup aslana bakiyordm bana bakip kukruyordu ve takrardan beni kovalamaya basliyordu ondan sonra tekrar duruyordk aslan bi arkadasima donusuyodu sonra tekrar aslan olup ben ve arkadaslarimi kovalamaya calisiyordu ,,, bu kadar


 3. gamze (18 Ağustos 2015 saat: 11:02)

  rüyamda köydeydim.Annem babam kardeşim ve bir kaç akrabam vardı.bahçedeydik.Sonra bir anda saldırgan bir aslanın üzerimize doğru geldiğini gördüm.hepimiz bir yerlere kaçıştık.sürekli şaşırtmaya çalışarak kurtulmaya çabaladık.en sonunda köydeki eve doğru kaçtık.ailem ve diğer akrabalarım eve girip kapıyı aslanın üzerine kapattık.Bir şey yapamadı ama saldırganlıktan da vazgeçmedi.sonra korkuyla uyandım.yorumlarsanız çok sevinirim.


 4. Anonim (22 Ocak 2016 saat: 11:42)

  rüyamda bir evin avlusunda bi aslanın birini yiyip yuttuğunu gördüm sonra benim peşime verip kovalıyordu korkup kaçmaya çalışıyordum kapıyı kapatıp demir sürgüyü çekiyordum evin damına saklanıyordum benide yiyecek diye kaçacak saklanacak yer arıyordum ne yapacağımı bilmiyorm kocaman bir aslandı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,