RuyaTabirleri.com

Rüyada Avlu Görmek

Rüyada avlu görmek, rüyayı gören kişinin geniş bir yaşam perspektifi olduğuna, hayata büyük bir pencereden baktığına, olayları olduğu gibi yorumladığına ve ayrıntıların detaylarda saklı olduğuna inandığına alamet eder. Aynı zamanda toplu yaşamaya, birliğe, beraberliğe, ortak hareket etmenin gücünün farkında ve bilicinde olamaya işaret eder. Rüya sahibinin toplumdan aykırı davranmadığına bilakis toplumla hareket etmenin önemini savunduğuna yorulur.

Rüyada Avlu Süpürmek

Rüyayı gören kişi için büyük uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin çevresinin küçülmesine, itibarının sarsılmasına, kazancının ve rızkının eksilmesine neden olacak yanlış işlere gireceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Avlu Kapısı Görmek

Rüyada avlu kapısı görmek hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak büyük, hayırlı, güzel ve eşsiz fırsatlara delalet eder. Rüya sahibini mutluluğa, başarıya, huzura, bolluğa, zenginliğe, sağlığa ve ağız tadına götürecek bir araç olarak görülür ve rüya sahibinin yüzünün güleceği anlamına gelir.

Rüyada Avlu Duvarı Görmek

Rüyada avlu duvarı görmek pek de iyi değildir. Rüyayı gören kişinin kendini aşamadığına ve kabuğunu kıramadığına işaret eder. Rüya sahibinin önünde engel olarak duran bu nedenle de başarısına ve mutluluğuna mani olan bazı duygu ve düşünceleri var demektir.

Rüyada Evin Avlusunu Görmek

Rüyayı gören kişinin insanlarla olan iletişiminin kuvvetli, geçiminin de iyi olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin dışa dönük olması, kendini doğru ifade etmesi ve yeteneklerini gerektiği gibi ortaya koyması sayesinde hayatının olumlu şekilde devam edeceğine ve çevresinin de hiç boş kalmayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Evin Avlusunu Yıkamak

Rüyayı gören kişinin rızkının azalmasına, gelirinin düşmesine, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun da yok olmasına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Avlu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. eda (03 Mayıs 2015 saat: 15:09)

    rüyamda yeşil ve buyuk bır dagın basında oldugumu goruyordum cok seyrek olarak ılkbahar karıa vardı kecı ve koyunlar vardı onların sutunu sagan vardı sut goruyordum ve aksama dogru kendımı ıc camasırlarımla bı avluda goruyordum orda bı adam hortumu bana dogru tutmus gusul abdestı alıyordum bırden adam elıne fırcayı alıp benı kovalıyordu ve ben kacıyordum bı eve sıgınıyordum kapıyı acıp adama baktım adam bana 3 defa nas, subhaneke, subhanallah vb… surelırı okumamı ıstıyordu adam orta yaslı orta kıloda ve 45,50 yaslarındaydı sacları ensesınde beyazlarıda vardı ama nur yuzlu degıldı


  2. yonca (23 Mayıs 2015 saat: 12:58)

    Rüyamda eşim ve çocuklarımla hastahaneye gidiyoruz ama hastahaneyi gormuyorum isin tuhafi ayni sokak ve ayni arsanin yanindadaki yolda yuruyerek geciyoruz (sokak ve arsa devamli goruyorum ama gercekte oyle bir yer bilmiyorum) bu sirada halam kizlariyla oturuyorlar boyle avlu gibi bir yer masaya bizide davet ediyorlar yemek yiyoruz bi zeytinyagli fasulyeyi hatirliyorum daha Sonrahalam sacini boyamis rengini soruyor guzel oldumu diye saci islak bende kuruyunca belli olur diyorum bu sirada bi tomar para ellimde birileride esya tasiyor esim kaca aldiniz diyor tasiyan adamlar dört milyar diyor esim pahali almişsiniz diyor iki komidin koca duvari kapliyacak sekilde iki yani aynali ortasinda tv çalisir halde guzeller bayagi kalkiyoruz yine elelle tutusup kolidor gibi bir yerden geciyoruz sagimiz solumuz cam canli bitkiletle dolu yine ayni arsanin yanindaki yoldan yuruyup sahile iniyoruz ama bi mutluyuzki daha sonra bi bina goruyorum bizimmis sahilde esimin bi dukkani var bi sokak otesinde biden halami goruyorum sahilde gunesleniyor saclar mor olmus sonra uyandim yirumunuz için simdiden tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,