RuyaTabirleri.com

Rüyada Avret Yeri Görmek

Rüyada avret yeri görmek, pek çok anlamlara gelir ve birden fazla şekilde tabir edilir. Bir yandan mutluluk, güzellik, sağlık ve hayır anlamına gelirken bir yandan da uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik ve melanet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin başına pek çok musibet geleceğine, gelirinin azalacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına tabir edilir. Rüyada avret yeri görmek aynı zamanda bolluk, bereket ve nimet olarak yorumlanır.

Rüyada Avret Yerinde Kıl Görmek

Rüyada avret yerinde kıl görmek, kazancın artacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına tabir edilir. Zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Avret Yerini Temizlemek

Rüyada avret yerini temizlemek kurtuluş olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin, derdini, sıkıntısını ve gözyaşını arkasında bırakacağına, güzel günlere kavuşacağına, huzur ve iyilik içinde yaşamaya başlayacağına işaret eder. Kişi ağız tadı ve keyif bulacak demektir.

Rüyada Kadının Avret Yerini Görmek

Rüyada kadının avret yerini görmek çok hayırlıdır. Evlat sahibi olmaya, yokluktan ve hastalıktan kurtulmaya, huzura, berekete ve kısmete delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun seneler keyifle yaşayacağı bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Avret Yerini Görmek

Rüyada erkeğin avret yerini görmek iyi değildir, uğursuzluk olarak kabul edilir. Kısmetin ve şansın kapanacağına, yoklukla geçecek günlerin geleceğine delalet eder. Talihsiz olaylar yaşanmasına ve gözyaşı dökmeye delalet eder.

Rüyada Edep Yerinin Görülmesi

Rüyada edep yerinin görülmesi, iyi değildir. Dinden ve ahlaktan uzaklaşmaya, arsızlık ve yüzsüzlük etmeye, yanlış yollara girip başkasının hakkını çalmaya, iftira etmeye, dedikoduya bulaşmaya, kötü insanların art niyetlerine kanmaya ve bu yönde adımlar atmaya işaret ettiği yorumu yapılır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Avret Yeri Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Hakan (02 Nisan 2014 saat: 22:31)

    Selâmün Aleyküm. Rüyamda bir tren raylı tünelde erkek kuzunimle giderken eski sevdiğim kızı o tünele indiğini gördüm. Ancak sevdiğim kız kırmızı şal takmış, etek giyinmiş bacakları tül çorap giyinmiş önümüzden gidiyordu. Onu takip ederken sonra eski çıkıntılı bir duvara geliyoruz o sevdiğim kız o duvardan içeri giriyordu. Bi beyaz parıltı oluyordu. Sonra kendimi oturduğum evde gördüm sonra şuan ki olan sevgilimi gördüm. Evin kapısını açtım ve bana abisiyle ilgili bir olay olmuş bana o sıkıntısını anlatıyordu kapının ağzında. Bende içeri davet ettim içeri geldi o sırada uyandım. Anlamı nedir, neye müjdeliyor. Ancak bu rüyadan 2 3 gün önce babamla aram açıktı. Babama sarılıp barıştığımızı gördüm. O gün babamla barıştık. Tabirleriniz için teşekkürler…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,