RuyaTabirleri.com

Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada avuç içi görmek, manevi yönü gelişmiş, kendine olan inancı tam, mücadeleci, azimli ve çalışkan olan bir kimseye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelme konusundaki kararlılığına, hırsına ve elinden geleni yapma gayretine delalet eder. Kişinin rüyasında elinin açık olduğunu ve avucunun içinin rahatlıkla görünebilir olduğunu görmesi, rahat ve kolay bir hayatı olacağı, avucunun kapalı olduğunu görmesi, zorluklarla geçecek bir hayatının olacağı anlamına gelir.

Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek tek şekilde tabir edilmez, ellerin durumuna bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin genç ve bakımlı eller görmesi, mutluluk, başarı, zenginlik ve makam sahibi olmaya tabir edilirken, yaşlanmış ve çirkin eller görmek de tam aksi şekilde yorumlanır. Kişinin hayatının ters yönde ilerlemesi ve aksiliklerin meydana gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Kirli Eller Görmek

Rüyada kirli eller görmek, rüyayı gören kişinin geleceği noktayı ve makamı bir türlü hazmedemeyeceğine, bu nedenle de bocalama dönemine gireceğine ve tabir yerindeyse ne oldum delisi olacağına delalet eder.

Rüyada Kanlı El Görmek

Rüyada kanlı el görmek, iyi değildir, sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine, bu süre içerisinde pek çok kişiyi kıracağına ve üzeceğine böylece çok kişiyi kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, bazen küskünlüğü, kini ve nefreti bitirmeye bazen de düşmanının açığını arayarak onu en zayıf anından ve en zayıf noktasından yakalamanın peşinde olmaya alamet eder.

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek, iyiliğe ve hayra tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle aile içindeki huzurunun ve rahatının yerinde olduğuna, anne ve babasının hayır dualarını alacak kadar güzel ve hayırlı işler yaptığına ve işlerinin her zaman rast gittiğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Avuç İçi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aysel (05 Nisan 2015 saat: 10:39)

    Rüyamda çok uzak bir yerlerdeydim ama istemeden, yanlışlıkla oraya gitmişim. Geri dönmeye çalışıyorum ve bir kutuyu beraberimde taşıyordum. Ama kutunun içinde eşyalarla birlikte bir de bebek olduğunu biliyorum . İki üç gün geçiyor bebeği ara ara çıkarıyormuşum ama rüyada görmüyorum sadece biliyorum. Yanımda bir erkek var. Kim olduğunu bilmiyorum ama bana sevgilimmiş gibi davranıyor. İstemiyorum, kaçmaya çalışıyorum bir türlü ondan kurtulamıyorum çünkü yolda sürekli bir Şeyler oluyor. Bi anda avucumun içinden bir damar çıktığını görüyorum. Başta anlayamıyorum be okduğunu biraz çekiyorum. O zaman damar olduğunu anlıyorum ve yaklaşık 30cm lik Kısım kopuyor ve yerde duruyor. Avuçlarım kanamaya devam ediyor ve ne olduğunu anlatmak için Yanımdaki kişiye önce yerdekini sonra avuçlarımı gösteriyorum. Birini biliyorum ona gitmemiz Lazım diyor ve gidiyoruz. Yolda giderken ayaklarıma cam parçaları batıyor. Gittiğimizde bir elimdeki kesik kapanmış oluyor. Biri kapandı diğeri de kapanır diye o kişileri elime müdahele etmemesi için ikna etmeye çalışıyorum. Ikna olmuyorlar kaçıyorum. Yanımda olan kişi de arkamdan geliyor. Sonra ayağıma batan camları tek tek kendim çıkarıyorum. Ellerim de duruyor. Kutunun yanına gitmek istiyorum ve gidiyorum bu sefer kutuyla birlikte trendeyim. Bir durakta mola veriyoruz. Üç dört kızla otyruyorum. Kutuyu artık açmam Lazım çocuk ne zamandır kutunun içinde diyorum. Insanlar pek inanmıyorlar. Bebeği çikarıyorum ama bir avuç büyüklüğünde bir bebek. Üzerine Kıyafet denemeye çalışıyorum, Minicik Kıyafetler bile büyük geliyor. Insanlar garipseyerek bakıyor çocuğun gerçek bebek olmadığını ima eder bakışlarla. Bakıyorum bebeğe evet haklılar. Ama biliyorum ki daha öncesinde gerçekti ve ben ona bakıyordum.


  2. Özlem ural (02 Kasım 2015 saat: 09:02)

    Rüyamda sağ elimin avuç içinde bir acı hissediyorum dikkatle bakınca zımba telinin saplandığını ve derinin Altında OLDUĞUNU farkediyorum. Çıkarmaya çalışırken ucundan çekince bunun 5 cm civarında bir Bıçak OLDUĞUNU görüyorum ve acıyla çekiyorum. Ama hiç kanama yok. Elimdeki bıçağı ve altındaki teli acıyla çıkarıyorum . Benim için yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,