RuyaTabirleri.com

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek hayırlara işaret eder. Kazancın çoğalması ile birlikte hane içindeki saadetin ve bolluğunda çoğalmasına, alım gücünün artmasına, kimseye muhtaç olmadan rahatça ve konfor içinde yaşamaya, eşler arasındaki dayanışmaya, anlaşmaya ve ağız tadı ile bir ömür mutlu geçinmeye delalet eder.

Rüyasında ay gören kişinin hanesi her zaman aydınlık ve ferah olur. Bu kişinin ailesindeki fertlerin birbirine karşı sesleri dahi yükselmez çünkü aile içinde bireylerin birbirine olan saygıları sonsuzdur. Olur da bir sorun çıkarsa, soğukkanlı bir şekilde, kimse birbirine saygısızlık etmeden, haddini aşmadan, aile içindeki huzurlu ortamı bozmadan, sorunun üstesinden gelinir. Rüyada ay gören kişinin gerek aile hayatına gerekse iş hayatına herkes tarafından gıpta edilir.

Rüyada Ay Doğduğunu Görmek

Rüyada ay doğduğunu görmek çok mutluluk verici ve müjdeli bir haberdir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda küçük ama kendisine kocaman mutluluk verecek bir şey öğrenecek diye tabir edilir.

Rüyada Ay Işığı Görmek

Dile düşmeye ve bu nedenle de üzülmeye işaret eder. Rüya sahibi için özel olan ve kimse bilmesin diye çok çaba harcadığı bir şeyin herkesçe öğrenilmesine ve rüya sahibinin çok zor durumda kalıp, canının uzun süre sıkılmasına delalet eder.

Rüyada Ay ve Güneşi Birlikte Görmek

Aile büyüklerinden ya da çok güvenilen dostlardan fayda sağlamaya, onlar sayesinde zor durumdan ve üzüntüden kurtulmaya, bu kişilere minnettar olmaya yorulur. Rüya sahibinin içine düştüğü zor durumdan dolayı kendisine yardım edecek olan yüce gönüllü ve iyi kalpli kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada Dolunay Görmek

En güzel ve en kısmetli işlere sahip olmaya ve her dilediği şeye kavuşmaya tabir edilir. Mutluluk ve sevinç anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ay Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Armina (07 Mart 2014 saat: 13:33)

    ay ışığı doğarken çok güzel doğuyordu bense ona bakıyordum ve ben bir dilek tuttum ay ışığı birden bire ateş aldı alevlendi ateşi üzerime koltuk altıma sıçradı bana öyle yakındı ki ay ışığı biden bire alev topu oldu aceba tutuğum dilek yüzünden olabilir mi? ben dileğimi tutarken ALLAHIM diyordum şu dileğimi gerçekleştir dedim hakkımda hayırlısını nasip et dedim daha sonra oğlumu gördüm bana koşa koşa sarıldı ben yüksek bir yerdeydim annem beni evlendirmeye uğraşıyordu anne ben evliyim dedim bu nasıl olur dedim kırmızı bir elbise vardı üzerimde hep yüksek yerlere çıkıyordum merdiven çıkıyordum bu arada annemin beni evlendirme teşepbüsünden sonra bu ay ışığını gördüm ve dilek tuttum ilk önce kalabalık bir ortamda idim daha sonra ay ışığını gördüm… TEŞEKKÜRLER.


  2. emre (14 Mart 2014 saat: 16:35)

    rüyamda ay gördüm,aya tuhaf bir şeyler oluyordu,gündüz olmasına rağmen çok net bir biçimde dolunay halindeydi,rengi de tuhaftı ve aydan bulutsu bir parça çıktı,bende elimle işaret ederek bunu yengeme gösterdim,sonrasında hiçbir şey olmamış gibi günümüze devam ettik.Lütfen cevap yazın!
    rüyamda ay gördüm,aya tuhaf bir şeyler oluyordu,gündüz olmasına rağmen çok net bir biçimde dolunay halindeydi,rengi de tuhaftı ve aydan bulutsu bir parça çıktı,bende elimle işaret ederek bunu yengeme gösterdim,sonrasında hiçbir şey olmamış gibi günümüze devam ettik.
    rüyamda ay gördüm,aya tuhaf bir şeyler oluyordu,gündüz olmasına rağmen çok net bir biçimde dolunay halindeydi,rengi de tuhaftı ve aydan bulutsu bir parça çıktı,bende elimle işaret ederek bunu yengeme gösterdim,sonrasında hiçbir şey olmamış gibi günümüze devam ettik


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,