RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayakkabı Çalınması

Rüyada ayakkabı çalınması, sizin için gerçekleştirmek istediğiniz bir yolculuğa çıkamamaya veya yolculuk yapanlar için kısa sürede geri dönmek zorunda kalmaya işarettir. Bazen de bu rüya kişinin güçten düşmesine, elindeki hizmetçisini kaybetmeye, eşi ile arasının açılmasına, makamından indirilmesine de yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Çalmak

Rüyada ayakkabı çalan kimse bir kişiye kötülük yapar veya onun elindeki malı zorla gasp eder. Bu rüya bazen de sizin yüzünden bazı işlerin ertelenmesine, yanınızda bulunan bir adamın işlerini bozmaya, iş hayatında anlaşmazlıklara, ortaklarından ayrılmaya, yapacağı çalışmalarda başarılı olamamaya veya kendisine atılacak bir iftiraya işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Çalan Kişi Görmek

Rüyada ayakkabı çalan kişi, farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen insanların hakkını alan, haram mal yiyen veya insanlara kötülük yapan bir kimsedir. Bazen de bu rüya insanların emeğini çalan bir hırsıza, sizin için kötülük düşünen bir kimse ile karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada Ayakkabının Tekinin Çalındığını Görmek

Rüyada ayakkabısının teki çalınan kişi bir işi yarım bırakır veya istediği sonucu elde edemez. Bu rüya kişinin bazı isteklerinin gerçekleşip bazılarının ise gerçekleşmemesine, dini anlamda ibadetlerini eksik ve yarım yapmaya, bir yolculuğa çıkıp geri dönmek zorunda kalmaya bazen de yolculuğa çıkmak isterken önüne çıkan bir engel nedeniyle bunu yapamamaya işaret eder.

Rüyada Ayağı İncitmeyen Nazik Bir Ayakkabı Görmek

Böyle bir rüya görmek, kadına, kişinin hizmetkarlarına, yanında çalıştıracağı işçilere, bazen iyi huylu bir hanımla evlenmeye, güç ve kuvvet kazanmaya, eline geçecek yüklü bir paraya, makam sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Renkli Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı dindar bir kadınla evlenmeye; kırmızı ayakkabı gösterişli ama iffetli bir hanıma; siyah ayakkabı eşinin asil bir insan olmasına; sarı ayakkabı evleneceğiniz kişide bazı hastalıkların bulunmasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ayakkabı Çalınması Hakkındaki Rüyalar;

 1. Özgür yılmaz (09 Nisan 2015 saat: 03:01)

  Şu anda ben askerlik vazifemi yerine getiriyorum. Ruyamda ailemle birlikte kosuya ciktigimizi goruyorum ama benim giydigim bir terlik kosmakta zorluk cekiyorum ayrica bana olmuyor sonra daha yeni yapilmis sıvası yapilmamis apartmanlarin yanindan gecerken bir cok ayakkabinin oldugu yerden mavi beyaz (mavi cok belirgin ) bir ayakkabı caliyorum bir sure bu ayakkabiyi giyiyorum okadar rahatki sanki yaylari var gibi zıplaya zıplaya yuruyorum sonra bu ayakkabiyi sahibi ariyormus ve beni bulup kovalamaya basliyor beni yakaliyor bir zaman sonra ama ben vermiyorum.


 2. Merve (26 Haziran 2015 saat: 23:17)

  Merhaba rüyamda hasta olan dedemin evindeydim rahmetli anneannemde vardı sonra evden çıkacağım zaman ayakkabılarımın çalındığını fark ettim sonra yalın ayak ayakkabılarımı çalanı aramaya başladım sokaklarda koşuyordum ve dedim ki hayatta kimsenin hakkını istemedim ama bu ayakkabımı çalan kimse haram zehir olsun dedim ama koşarkende fırınların önünden geçiyorum fırından böle parça parça ekmek arıyolar resmen ekmekten tepeler oluşuyodu aaa atıyolarmı çöpmü diye düşünürkende uyandım.yorumlarsanız sevinirim inşaallah hayır bi rüyadır


 3. Selda (04 Ağustos 2015 saat: 15:11)

  Merhabalar rüyamda herhalde ayakkabılarımı kaybetmiştim rastgele birinin evine giriyorum herhalde birşeyden kaçıyorum bir çok ayakkabı var numaram 40 olduğu için bulamam derken 41 numara buluyorum ama daha giyemeden kapı Açılıyor bir grup genç beni görünce kahkalarla gülüyorlar hiç kızmıyorlar ben de onlara çaresizce birşeyden kaçarken mecburen evlerine bir ayakkabı giymek için girdiğimi söylüyordum galiba o grup Genç’ten bir kaç tanesi transeksüel di teşekkürler


 4. alpay (27 Eylül 2015 saat: 11:34)

  rüyamda büyük bir aracın uzerindeyim tırdan daha büyük bir bina kadar neredeyse . ve araç ilerliyor aracın altında biryerlerde bir çift ayaakkabı asılı. ama bana ait değil. benim değil ve başkasının bunu bilmeme rağmen. ayakkabıyı çalıp kaçıyorum birşeylerden. eski bir sokağa giriyorum insanlar var birşeyler yapıyorlar ben birşeyden kaçıyorum . o ayakabıları giyip . aldıgım gibi giyiyorum zaten . bir kişi daha vardı ben çalarken ama yanımdaydı ama hatırlamıyorum netolarak. neye tabirdir ?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,